صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 137451
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي
قائم مقام باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: هواداران پرسپولیس برای اینکه تماشای دیدار روز جمعه را از دست ندهند، از طریق تلویزیون بیننده این رقابت باشند.
مسعود تابش عنوان کرد: طبق قانون و با توجه به اینکه بخشی از ورزشگاه فولاد شهر برای بازی‌های آسیایی در دست تعمیر و ساخت‌ و ساز است، فقط 10 درصد ظرفیت ورزشگاه به پرسپولیسی ها تعلق می گیرد.
وی ادامه داد: سهمیه هواداران پرسپولیس از گنجایش 10 هزار نفری ورزشگاه فولاد شهر، حدود هزار نفر است و عملیاتی کردن این موضوع به تأیید مراجع ذ‌‌ی‌صلاح استان اصفهان نیز رسیده است.
تابش تاکید کرد: هواداران ما به طور قطع از این دیدار استقبال چشمگیری خواهند کرد و این وظیفه ماست که طبق قوانین از ظرفیت و حق میزبانی‌مان به خوبی استفاده کنیم. تاکید بر اجرای سهمیه 10 درصدی جایگاه هواداران تیم مهمان در این دیدار به طور کامل بر اساس قانون و استفاده از حق میزبانی است.
قائم مقام باشگاه اظهار داشت: از همه هواداران سپاهان می‌خواهیم با حضور به موقع در ورزشگاه مثل همیشه با تشویق‌های خود، روحیه طلایی‌ پوشان برای جنگندگی در میدان را دو چندان کنند و با نظم و انضباط همیشگی خود به بدخواهان سپاهان که خواستار ضربه زدن به تیم در چنین دیدارهایی هستند، اجازه هیچ عرض اندامی را ندهند.

دسته ها : لیگ ایران
پنج شنبه هشتم 12 1387
X