صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 141950
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي
سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد گفت: در بازی خارج از خانه با اینترمیلان صاحب موقعیت های متعددی شدیم اما نتوانسیم به گل برسیم.
سر آلکس فرگوسن پس از تساوی بدون گل برابر اینتر عنوان کرد: تصور می کنم هر وقت که به چنین نتیجه ای می رسیم، باعث تاسف و ناراحتی است. ما به قدر کافی مقابل تیم قدرتمند اینترمیلان بخت گلزنی داشتیم. خوب بازی کردیم؛ ولی به گل نرسیدیم.
این مربی در مورد بازی برگشت تصریح کرد: در اولدترافورد ما عملکرد خوبی خواهیم داشت. باید بازی برگشت را به هر شکل ببریم. دو سال قبل در این ورزشگاه مقابل آ.ث.میلان باختیم اما امروز با بازی که مقابل اینترمیلان انجام دادیم، این نکته را عیان کردیم که چقدر بازی مان ارتقا یافته است.
وی در مورد عدم استفاده از وین رونی اظهار داشت: به این خاطر او را ابتدا روی نیمکت گذاشتم که او در هفت بازی اخیرش، تنها در یک بازی 90 دقیقه بازی کرده است.
فرگوسن در مورد نحوه استفاده از رایان گیگز خاطرنشان کرد: از یک هفته قبل تمرینات تاکتیکی خاصی برای رایان گیگز در نظر گرفتم. برای این منظور او را به هافبک میانی آوردم که او کارش را نیز خوب انجام داد. این همین رفتار را در مورد دیمیتاربرباتف‌، مهاجم بلغاری انجام دادم.
جدال تیم های اینترمیلان ایتالیا و منچستریونایتد انگلیس در دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب با تساوی بدون گل خاتمه یافت.


چهارشنبه هفتم 12 1387
X