صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 142569
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي
سرمربی تیم فوتبال اینترمیلان گفت:‌ تساوی بدون گل مقابل منچستریونایتد نتیجه خوبی برای ما محسوب می شود، با این حال بخت صعود دو تیم 50-50 است.
به نقل از سایت یوفا، خوزه مورینیو اظهار داشت: زمانی که مربی پورتو بودم و همراه این تیم به مقام قهرمانی اروپا رسیدم، ‌ابتدا در بازی خانگی با دیپورتیو لاکرونیا به تساوی بدون گل رسیدم. از این رو گمان می کنم تساوی با منچستریونایتد در خانه،‌ نتیجه ای امیدبخش برای ما به حساب می آید.
این مربی پرتغالی ادامه داد: آنچه مسلم است اینکه در بازی برگشت با حریف انگلیسی در ورزشگاه اولدترافورد رو به بازی کاملا هجومی نخواهیم آورد زیرا منچستر در ضد حملات بسیار قوی و خطرناک است.
مورینیو اضافه کرد: وقتی دو قدرت بزرگ مثل اینتر و منچستریونایتد مقابل یکدیگر صف آرایی می کنند، بسیار سخت و دشوار است که بتوان در کل بازی، تیم برتر بود و حریف را کاملا زیر فشار گذاشت.
مورینیو ادامه داد: در نیمه اول مشکل ما، خود منچستریونایتد بود. آنها در واقع تیم بسیار بزرگی هستند اما در نیمه دوم ما بهتر از آنها عمل کردیم. ما آنقدر خوب عمل کردیم که آنها در 20 دقیقه نخست نیمه دوم حتی نتواستند به نیمه های زمین بیایند.
سرمربی اینترمیلان تصریح کرد: نتیجه این دیدار برای ما رضایت بخش است اما برای هواداران نه. آنها می خواستند در اینجا گل ببینند. فکر می کنم بخت راهیابی هر یک از دو تیم به مرحله بعد 50-50 باشد.

جدال تیم های اینترمیلان ایتالیا و منچستریونایتد انگلیس در دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب در ورزشگاه جوزپه مه آتزا با تساوی بدون گل خاتمه یافت.


چهارشنبه هفتم 12 1387
X