صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 127806
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي
سرمربی تیم فوتبال پاس همدان گفت: فقط به دلیل بد شانسی نتوانستیم برابر استقلال پیروز شویم.
وینگو بگوویچ پس از شکست یک بر صفر برابر استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز بازی خوبی انجام دادیم؛ اما بخت با ما یار نبود و به همین دلیل نتوانستیم به پیروزی برسیم. حتی در نیمه اول نیز برتر از حریف بودیم و مسابقه در کنترل ما بود.
وی افزود: فقط نتوانستیم دروازه استقلال را باز کنیم. می دانستیم در نیمه دوم روی کار با توپ به مشکل می خورد با این حال بازیکنان ما در ضربات آخر کم دقت بودند. در طول فصل نیز این مشکل را داشتیم.
سرمربی کروات پاس در مورد اینکه چرا مهاجم شش دانگ جذب نمی کنند، اظهار داشت: یک مهاجم گل زن دستمزد بسیار بالایی می خواهد. دو مهاجم ما امروز فرصت های زیادی داشتند؛ اما در نهایت آنها را از دست دادند.
بگوویچ در مورد اینکه چرا محمد غلامی را از ابتدا در ترکیب تیم قرار نداد، گفت: تاکتیک ما این بود که امروز این بازیکن در ترکیب اصلی نباشد.
سرمربی اسبق پرسپولیس در مورد ناراحتی اویس کرد جهان از تعویض خود در دقیق 35 تصریح کرد: بازیکن حرفه‌ای نباید به این مسائل فکر کند. چنین اتفاق های فقط در فوتبال ایران رخ می دهد.
بگوویچ در مورد شانس قهرمانی لیگ این فصل گفت: من بازی ها را تعقیب می کنم و معتقدم استقلال به قهرمانی لیگ نزدیک‌تر از سایر تیم‌ها است.


دسته ها : لیگ ایران
يکشنبه چهارم 12 1387
X