صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 137437
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي
سرمربی تیم فوتبال مس کرمان درباره شایعه دخالت برهانی نژاد در کارهای فنی گفت: مدیر عامل باید مدیریت کند و مسئولیت کادر فنی بر عهده من است.
پرویز مظلومی پس از کسب تساوی یک بر یک مقابل سایپا اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و کیفیت خوب زمین هم بر کیفیت دیدار افزوده بود.
وی ادامه داد: در نیمه اول از روند بازی راضی نبودم و می‌دانستم که بازی سختی پیش روی داریم و در این دیدار سایپا نیز عملکرد خیلی خوبی داشت.
مظلومی ادامه داد: در نیمه دوم بهتر بودیم؛ اما در اواخر نیمه سایپا حملات زیادی را روی دروازه ما داشت، اگر چه آنها موفق نشدند دروازه ما را باز کنند.
مظلومی در پاسخ به این سوال که آیا مدیر عامل تیم در تعویض بازیکنان دخالت داشت، گفت: مدیر عامل فقط باید مدیریت کند و مسئولیت کادر فنی بر عهده من است. به مدیر عامل کاری ندارم و برهانی نژاد هم نباید در کار من دخالت کند، چون من تجربه دارم؛ ‌اما مدیر عامل این تجربه را ندارد و باید به فکر پاداش برد و تماشای فوتبال باشد.
سرمربی مس کرمان در مورد احتمال حضور تیمش در لیگ قهرمانان آسیا در سال آینده عنوان کرد: رقیبان ما خیلی خوب نتیجه می‌گیرند و بازی‌ها بسیار فشرده شده است و این برای ما مشکل است که بین 4 تیم برتر قرار بگیریم.
وی ادامه داد: برای تیمی که 3 سال بیشتر از تأسیس آن نمی‌گذرد قرار گرفتن بین 5 تیم اول هم نتیجه بدی به نظر نمی‌رسد.
مظلومی در مورد خراب شدن تابلوی تعویض گفت: بازیکن ما نمی‌دانست که باید وارد زمین مسابقه شود یا اینکه بیرون بیاید و به همین دلیل اعتراض کردیم.

دسته ها : لیگ ایران
يکشنبه چهارم 12 1387
X