دسته
پیوندهای وبلاگ
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 31931
تعداد نوشته ها : 43
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
بزرگ‌ترین دستاورد نظام صدور انقلاب به دنیا است

خبرگزاری فارس: نماینده مردم رشت در مجلس گفت: صدور انقلاب اسلامی به دنیا، بزرگ‌ترین دستاورد نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

سیدعلی آقازاده امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در رشت، با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی از دستاوردهای زیادی در کشور برخورداریم، اظهار داشت: هر یک از این دستاوردها مایه عزت، سربلندی و سرافرازی انقلاب است.
وی ادامه داد: دستاوردهای انقلاب در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و استحکام پایه‌های دینی به خوبی نمایان است.
آقازاده صدور انقلاب اسلامی به دنیا را از بزرگ‌ترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: انقلاب اسلامی جایگاه تعیین کننده‌ای در سطح منطقه داشته و انقلاب مستضعفان جهان است.
وی با بیان اینکه یک نظام الگویی می‌تواند اداره امور جامعه را بر عهده بگیرد، افزود: نظام الگو می‌تواند خدمات ارزشمندی برای آسایش مردم ارائه داده و با خردمندی در راستای توسعه همه جانبه گام بردارد از این رو می‌توان گفت انقلاب اسلامی ایران یک نظام الگو برای کشورهای جهان است.
نماینده مردم رشت در مجلس شهدا را منادی حق، عدالت و ایثارگری خواند و گفت: شهدا تجسم اخلاص، امانت و سمبل خدمتگزاری در جامعه هستند.
وی خدمت کردن به مردم را وعده شهیدان نامید و خاطرنشان کرد: باید به وعده‌ای که به شهیدان دادیم عمل کنیم در غیر این صورت عمل ما اصالت و ریشه ندارد.
آقازاده تصریح کرد: اجرای عدالت در جامعه، مبارزه با ظالم و بی‌عدالتی، دوری از جاه‌طلبی و هواهای نفسانی و رذالت از شعار شهدا بوده است که باید امروز به این شعار عمل شود.
link:http://www.dastavardha.com/index.aspx?siteid=1&pageid=140&newsview=27136
دسته ها :
شنبه بیست و یکم 10 1387
X