بعضی از شرکت ها برای کسب درآمد خود با شرکت های بزرگ تولیدی قرارداد هایی را به امضا می رسانند که طی این قرار داد ها این شرکت ها باید برای کالاهای شرکت های تولیدی تبلیغات نماییند و در قبال این تبلیغات پورسانتی از این شرکت ها دریافت می کنند .

این شرکت های تبلیغاتی برای کسترش تبلیغات خود از اینترنت بهره می جویند ولی از آنجا که فقط یک و یا چند سایت در اختیار دارند با صاحبان وبلاگ ها و یا سایت ها قراردادهایی می بندند تا به کمک آنها تبلیغات خود را در اینترنت کسترش دهند و در قبال آن پورسانتی به صاحبان سایت ها می پردازند مقدار این پورسانت ها متفاوت است و با توجه به این قراردادها تعیین می شود .

خوب حالا مشخص است اگر شما سرمایه ای برای بوجود آوردن شرکتی برای خود ندارید کافی است یک وبلاگ بدون پرداخت پول تولید کنید و با این شرکت ها قرارداد ببندید و در انجام تبلیغات با این شرکت ها همکاری نمایید و پورسانتی از این شرکت ها دریافت نمایید .و درآمدی بصورت مادام العمر برای خود بوجود آورید .

شرکت اکسین یکی از این شرکت های تبلیغاتی می باشد . این شرکت بنر هایی در اختیار کاربران خود قرار می دهد که صاحبان سایت ها باید آنها را در سایت خود به نمایش در بیاورند .

حال اگر بازدید کننده ای بر روی این بنر ها کلیک نماید مبلغ ۶۰ تومان به حساب صاحب سایت واریز می گردد .

شما اگر تمایل دارید در این شرکت عضو شوید می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

عضویت در سایت اکسین


X