منبع : گیگا رایانه | آسان دانلود


EarthView v3.9.4 محصول شرکت Desksoft نرم افزار جالبی است که چشم اندازه های زیبای کره زمین را به همراه سایه های طبیعی شب و روز در نقاط مختلف آن, در قالب کاغذ دیواری و محافظ صفحه ویندوز  نمایش داده و دسکتاپ  پویا و ثابت شما را به محیطی جذاب و داینامیک تبدیل میکند.
این نرم افزار از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و دارای تصاویری با کیفیت فوق العاده, و با رزولیشن( درجه وضوح) 1600x1200 میباشد که برای  پس زمینه  Desktop بکار میروند.
علاوه بر آن دارای نقشه کروی قدرتمندی است که نشانگر شهرهای مختلف  دنیا,تصاویری از شب و روز زمین, فضای شهرها ، اتمسفر ، ابرها, برآمدگی های کره زمین, وقت محلی مناطق و... میباشد. EarthView شامل نقشه های مختلف متنوعی میباشد که قادر است سیاره خودمان, کره زمین را از فضا به گونه های مختلف و به بهترین وجه نمایش دهد.
یاد آور شوم که بخش  تنظیمات  این نرم افزار از  انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و دست کاربران را تا حد بالایی در سفارشی سازی یا Customize برنامه, باز گذاشته است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار EarthView v3.9.4
:
- مشاهده وضعیت و موقعیت مکانی بیش از 3000 شهر در سراسر جهان همراه با وقت محلی  آن ها
- امکان مشاهده  جزئیات زمین از ارتفاعات
- مشاهده وضعیت شب و روز در نقاط مختلف کره زمین- دارای افکت های هوایی قدرتمند
- مشاهده شهرها و نواحی پیرامون آن ها
- دارای نقشه و تصاویر مختلف کروی از کره زمین
- دارای چندین نقشه زیبا و متنوع
- دارای zoom قدرتمند جهت مشاهده جزئیات مناطق مختلف
- دارای کاغذ دیواری های با کیفیت برای Desktop و Screensaver کره زمین در فضا
-  پشتیبانی از ویندوز های Windows 95, 98, ME, NT 4.0, 2000, XP or 2003
- و ...

 طریقه فعالسازی : بعد از نصب نرم افزار محتویات پوشه patch را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و فایل earthview.3.9.4-patch.exe را اجرا کنید و بر روی patch کلیک کنید.
 

 دانلود -  5.83 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com


X