دسته
لینک دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 23327
تعداد نوشته ها : 60
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

وقتی که انتی ویروس کم می یاره !

 

Threat Fire™ هنگامی، در جایی از سیستم شما محافظت می کند که آنتی ویروس شما نمی تواند!
Threat Fire™
برنامه ای است که برای محافظت کامپیوتر شما در مقابل برنامه های مخربی از قبیل تروجانها (Trojans)، برنامه های جاسوسی (Spy wares)، روتکیت ها (Root kits)، برنامه های ثبت کننده کلیدهای تایپ شده (Key loggers) و برنامه های سرریز کننده (Buffer overflows) از طریق پیدا کردن و متوقف کردن فعالیت برنامه های مخرب به صورت هوشمند ساخته شده است. این برنامه از یک تکنولوژی ویژه مخصوص به خود استفاده می کند که نشانه های برنامه های مخرب را جستجو می کند Threat Fire™ بر خلاف برنامه های آنتی ویروس قدیمی که بر اساس تکنولوژی signature کار می کنند یعنی اطلاعات مربوط به تمام ویروس ها و برنامه های مخرب قبلی در قسمت دیتابیس آنها وجود دارد و ویروس ها و برنامه های مخرب را از این طریق شناسایی می کنند. تکنولوژی دفاع فعال (Active Defense) که در برنامه Threat Fire™ وجود دارد از طریق زیر نظر گرفتن فعالیت کامپیوتر شما قادر است تا برنامه های مخربی را که بسیار جدید و یا بسیار باهوش هستند و به وسیله برنامه های آنتی ویروس قدیمی شناسایی نمی شوند را شناسایی کرده و آنها را به دام انداخته و فلج نماید Threat Fire™ از یک موتور هوشمند استفاده می کند که در مورد برنامه هایی که واقعاً فعالیت مخربی دارند به شما اخطار می دهد چون گاهی اوقات حتی برنامه هایی که کاملاً قانونی هستند هم ممکن است مخرب به نظر برسند. این به این معنی است که شما تنها در زمانی که لازم است پیغام اخطار دریافت می کنید. کامپیوترها به طور مداوم مورد حمله ویروسها، برنامه های جاسوسی و دزدی هویت (identity theft) هستند. شما هر روز اخباری در مورد یک برنامه مخرب جدید که کامپیوتر شما را تهدید می کند می شنوید. این برنامه های مخرب با سرعتی بیش از گذشته در حال افزایش هستند و مقابله با آنها مشکلتر می شود و برنامه های آنتی ویروس قدیمی نمی توانند پا به پای آنها جلو بروند. آیا برنامه آنتی ویروس شما می تواند برنامه مخربی را که همین امروز شناخته شده را پیدا کند؟ در اکثر موارد خیر، چون برنامه آنتی ویروس شما هنوز نمی داند که چطور این ویروس جدید را پیدا کند به همین سادگی. اما تکنولوژی دفاع فعال (Active Defense) که در برنامه Threat Fire™ وجود دارد میتواند این کار را انجام دهد و ثابت شده که اگر این برنامه همراه با یک برنامه آنتی ویروس سنتی استفاده شود می تواند تا ۲۴۳ درصد محافظت بیشتری از کامپیوتر شما به عمل آورد  Threat Fire™. تفاوت زیادی با برنامه های آنتی ویروس سنتی دارد. برنامه های انتی ویروس معمولاً برای اینکه بتوانند در مقابل یک برنامه مخرب از کامپیوتر شما محافظت به عمل آورند ابتدا باید این برنامه مخرب دیده و شناسایی شده باشد. سپس محافظت درمقابل این برنامه مخرب باید در قسمت signature یا fingerprint آنتی ویروس به روز رسانی شود که قبل از آن باید توسط شرکت سازنده آنتی ویروس نوشته شده باشد. این مسئله باعث می شود که یک فاصله زمانی ایجاد شود که در طی آن زمان با اینکه شما روی کامپیوتر خود آنتی ویروس نصب کرده اید اما برنامه های مخرب تشخیص داده نمی شوند و در نتیجه می توانند کامپیوتر شما را آلوده کنند. Threat Fire™
بر خلاف برنامه های آنتی ویروس معمولی که فقط به دنبال برنامه های مخرب طبیعی می گردند، با پیدا کردن فعالیتهای مخرب مثل گرفتن دگه های تایپ شده یا سرقت اطلاعات شما به طور مداوم از کامپیوتر شما در مقابل برنامه های مخرب محافظت می کند Threat Fire™ با بکارگیری یک روش تجزیه و تحلیل پیچیده قادر است تا با برنامه های مخربی که جدیداً ایجاد شده اند تنها به وسیله شناسایی فعالیت مخرب آنها مقابله کند. تکنولوژی ویژه دفاع فعال (Active Defense) که در برنامه Threat Fire™ وجود دارد از کامپیوتر شما در مقابل همه انواع تهدید های اینترنتی - شناخته شده و شناخته نشده برنامه های جاسوسی (spy ware)، برنامه های تبلیغاتی (ad ware)، برنامه های ثبت کننده کلیدهای تایپ شده (key loggers)، ویروسها، کرمها، تروجانها (Trojans)، روتکیتها (root kits)،برنامه های سرریز کننده (Buffer overflows) و سایر برنامه های مخرب محافظت به عمل آورد. Threat Fire™  برای از بین بردن و فلج کردن آن دسته از برنامه های مخربی که یا خیلی جدید هستند و یا خیلی باهوش تر از آن هستند که توسط برنامه های آنتی ویروس سنتی که بر اساس signature کار می کنند شناسایی شوند از روش محافظت غیر موازی خود استفاده می کند. در حال حاضر تکنولوژی مشابه دفاع فعال (Active Defense) توسط سایر آنتی ویروسهای مطرح دنیا مثل Kaspersky، Norton، Nod۳۲ و ... استفاده می شود.لازم به ذکر که سایت سازنده این نرم افزار (www.threatfire.com) میباشد 


 نکات مهم در مورد برنامه Threat Fire ۳.۰.۱۱.۰ 


 
محافظت مداوم در مقابل برنامه های مخرب جدید برای همه حتی کاربران مبتدی بسیار آسان شده است.
1-بدون آنکه نیازی به آپدیت کردن باشد از قبل برای مقابله با برنامه های مخرب آماده است.
2-بدون آنکه فعالیت سیستم را تحت تاثیر قرار دهد در پس زمینه کار می کند.
3- جدید Threat Fire™ هم اکنون شامل محافظت پیشرفته شامل قرنتینه کردن برنامه های مخرب، جستجوی برنامه های روتکیت و قوانین مخصوص به هرکاربر در هر دو نگارش مجانی و حرفه ای می باشد.
4- تکنولوژی ویژه دفاع فعال (Active Defense) به طور هوشمند با جستجو و تجزیه و تحلیل فعالیت های کامپیوتر به شناسایی و مقابله با هر برنامه مخربی می پردازد بدون آنکه در مورد برنامه های غیر مخرب اخطاری دهد.
5- بالاترین مرحله دقت پس از نصب. احتیاجی به گیج شدن در قسمت ویژگیها و تغییر دادن تنظیمات امنیتی نیست: تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه Threat Fire™ را اجرا کنید و محافظت در مقابل برنامه های مخرب آغاز می شود.
محافظت در مقابل برنامه ویروسها، کرمها، تروجانها (Trojans)، روتکیتها (root kits)،برنامه های سرریز کننده (Buffer overflows) و همچنین تعدادی از برنامه های جاسوسی (spy ware) شناخته شده و جدید.
6- این برنامه در کنار برنامه امنیتی شما کار می کند و نیازی به پاک کردن برنامه آنتی ویروس، ضد جاسوسی، دیوار آتش (firewall) یا سایر برنامه امنیتی قبل از نصب Threat Fire™ نیست.
7- جدید! نسخه پیشرفته Threat Fire™ شامل برنامه PC Tools Antivirus on-demand AV scanner می باشد که با جستجو کردن سریع و راحت برنامه های مخرب شناخته شده در کامپیوتر شما به شما آرامش خاطر بیشتری می دهد.

 


دسته ها : کامپیوتر
شنبه پنجم 5 1387
X