automn

سفارش موشن گرافيك | تخفيف فوق العاده

automnRight
social
about درباره وبلاگ
# موضوعات
#

سفارش موشن گرافيك | تخفيف فوق العاده

سفارش موشن گرافیک به همراه تخفیف فوق العاده

شنبه بیست و نهم 9 1399

در دنیای دیجیتال امروز سرعت حرف اول را می زند. یکی از بهترین و سریعترین راه های رساندن پیام و تبلیغ خدمات و محصولات و برندسازی برای شرکت شما استفاده از ویدئویی جذاب و حرفه ای است که در کوتاه ترین زمان ممکن ایده‌‌ی شما را به نمایش بگذارد.همچنین یکی از بهترین و مفید ترین راه های دیده شدن، ساخت ویدئو های سرگرم کننده و مفرحی است که به راحتی دامنه جذب مخاطب شما را چندین برابر و تصاعدی بالا می برد.

موشن گرافیک یا همان گرافیک متحرک یکی از بروزترین و بهترین روش های برای داشتن تبلیغی ویدئویی و جذاب است شما در اصل با سفارش موشن گرافیک میتوانید هر هدفی را به مخاطبین خود منتقل کنید. در موشن گرافیک با استفاده از المان های انیمیشنی و رنگ های شاد تلاش می کنیم تا اهداف تبلیغ کننده را در ذهن مخاطبین منتقل کنیم. موشن گرافیک ساده ترین و البته به صرفه ترین روش تبلیغات ویدئویی است که برای هر کسب و کاری نتیجه بخش خواهد بود.

تفاوت موشن گرافیک با تیزرهای تبلیغاتی در انیمیشنی بودن آنها است. درواقع ما در تیزرهای تبلیغاتی از واقعیت محتوا تولید می کنیم اما در موشن گرافیک همه چیز طراحی شده و انیمیشنی خواهد بود.کاربرد موشن گرافیک بیشتر برای فروش و جذب فوری است برای مثال اگر تصمیم دارید در پیج اینستاگرام بقیه تبلیغ محصولات و خدمات خودتان را انجام دهید پیشنهاد می شود از موشن گرافیک استفاده نمایید.

موشن گرافیک سطوح مختلفی دارد که در زیر به بررسی آنها می پردازیم.

موشن گرافیک المان آماده: در این روش تمامی گرافیک ویدئوی تبلیغاتی با استفاده از پکیج های مشترک و آماده خارجی ساخته می شود که بیشترین کاربرد را در تبلیغات استارت آپ ها دارد.

موشن گرافیک اختصاصی: موشن گرافیک هایی هستند که به صورت اختصاصی و کاملا دستی تمامی موارد داخل ویدئو طراحی شده وکاملا منحصر به فرد می باشد. توجه داشته باشید عموما برای طراحی کاراکترهاو بک گراند ها از برنامه ایلاستریتور استفاده می شود. مخاطب این نوع از موشن گرافیک ها عموما کسب و کارهایی هستند که کیفیت ، زیبایی و جذابیت برایشان اهمیت بسیار بالایی دارد و به دنبال بازدهی ویژه ای برای تبلیغات خود هستند.

 کاربردهای موشن گرافیک:

وقتی بخواهید کلیپی بسازید مطمئنا به دوربین، نورپردازی، صدابرداری و بازیگر سپس تدوین ویدئو نیاز دارید. ولی درموشن گرافیک تقریباً فقط تدوین و صدا گذاری دارید و بقیه نقش ها را کامپیوتر ایفا می کند. بنابراین منطقی هست که هزینه موشن گرافیک پایین تر باشد بنابراین به راحتی می تولنید سفارش موشن گرافیک ارزان را ثبت کنید. از طرفی موشن گرافیک بسیار جذابتر می باشد. از کاربردهای موشن گرافیک می توان ساخت تیزر تبلیغاتی، انیمیشن های دوبعدی، معرفی محصول یا خدمات، ایده های تبلیغاتی و برنامه های آموزشی و… را نام برد.

انواع موشن گرافی

قبل از اقدام برای سفارش موشن گرافی بهتر است با انواع آن آشنا باشید تا بتوانید انتخاب درستی از سفارش خود داشته باشید. لازم به ذکر است با توجه به نوع موشن گرافی، قیمت و تعرفه آن متفاوت است. همچنین تعرفه موشن گرافی حرفه ای در هر نوع بالاتر از سایرین است.

موشن گرافی لوگو: موشن گرافی لوگو یا در اصطلاح لوگو موشن سبکی از طراحی موشن گرافیک است که در آن لوگوی یک مجموعه به حالتی خاص، به نمایش در می‌آید.
موشن گرافی دو بعدی: در این سبک از طراحی موشن گرافی، همه‌ی اتفاق ها بر روی یک صفحه انجام می‌شود. در ساخت موشن گرافیک دوبعدی، شخصیت‌ها و صحنه‌هادارای بعد نمی‌باشند و به ساده‌ترین حالت استفاده می‌شوند.
موشن گرافی دو و نیم بعدی: تفاوت تیزر موشن گرافی دوبعدی و دو و نیم بعدی در صحنه آن است. در طراحی موشن گرافی دو ونیم بعدی، از صحنه سه بعدی استفاده می‌شود ولی همچنان کاراکترها به صورت دوبعدی می‌باشند.
انیمیشن سه بعدی: شاید بتوان یکی از گران‌ترین و جذاب‌ترین موشن گرافی‌ها را، انیمشن سه بعدی دانست. از این نوع انیمیشن‌ها برای تبلغات و برند سازی حرفه‌ای استفاده می‌شود. به دلیل قیمت بسیار بالای این سبک، تنها افراد کمیهستند که سفارش موشن گرافی تبلیغاتی به صورت انیمیشن سه بعدی می‌دهند.
موشن گرافی در ویدیو واقعی: حتما شما نیز دیده‌اید که افرادی که ویدیو منتشر می‌کنند، در طول ویدیو نوشته و تصاویری مشاهده می‌کنید که به زیبایی ویدیو و همچنین جذب بیشتر مخاطب به ویدیو تاثیر گذار است

(0) نظر
X