دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 2144
تعداد نوشته ها : 8
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

محققان سوئیسی با همکاری کارشناسان گوگل در تحقیقات خود نشان دادند که بیش از 637 میلیون نفر در سراسر دنیا برای جستجو در اینترنت از مرورگرهایی استفاده می کنند که اغلب قدیمی و بنابراین ناامن هستند.

بررسی های محققان پلی تکنیک زوریخ با همکاری کارشناسان گوگل حاکی از آن است که بیش از 637 میلیون نفر از کاربران اینترنت از برنامه های وب مروگری استفاده می کنند که قدیمی بوده و به روز نشده اند و بنابراین به طور بالقوه ناامن هستند.
محققان موسسه تکنیک انفورماتیک و شبکه های ارتباطات پلی تکنیک زوریخ با بررسی کاربرانی که برای جستجو وارد سرورهای گوگل شده بودند موفق شدند با محاسبه تعداد برنامه های جستجویی که آخرین نسخه آنها به روز نشده اند به این آمارها دست یابند.این آمارها نشان می دهد که از آغاز ژوئن امسال به طور متوسط 1/59 درصد از کاربران اینترنت از تازه ترین نسخه های مرورگرهای خود استفاده کرده اند.

در این میان بهترین نتایج از کاربران مرورگر فایرفاکس موزیلا به دست آمد به طوری که 2/92 درصد از آن ها از برنامه های به روز شده استفاده کرده اند. کاربران مرورگر سافاری اپل با 3/65 درصد در رتبه دوم قرار گرفتند و کاربران اینترنت اکسپلورر مایکروسافت با 5/52 درصد در جایگاه سوم ایستادند.

مطلب چطور بود نظر بدین


دسته ها :
دوشنبه سیم 10 1387
X