صفحه ها
دسته
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 6617
تعداد نوشته ها : 13
تعداد نظرات : 1
Rss
طراح قالب
محمد ابراهيمي
حضور دروازه بان عراقی در پرسپولیس قطعی شد/ حمایت از افشین پیروانی
اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در نشست امروز خود ضمن بررسی آخرین وضعیت این باشگاه با حضور نوری صبری در تمرینات این تیم موافقت کردند.

 در این نشست که  در محل باشگاه پرسپولیس برگزار شد عباس انصاریفرد گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای حضور تیم فوتبال این باشگاه در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را ارائه کرد و سپس از سوی اعضای هیئت مدیره برخی طرح های اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت و به انصاریفرد ماموریت داده شد در جهت اجرایی شدن این طرح ها اقدام کند.

حضور سرمربی خارجی و حمایت از افشین پیروانی یکی دیگر از موارد مطرح شده در نشست امروز اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بود که پس از بحث و بررسی های لازم اعضا بر حمایت از کادر فنی فعلی و افشین پیروانی تاکید کردند.

اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین ویژه برنامه های این باشگاه به مناسبت سی امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تصویب کردند.

در این نشست برای جذب اسپانسر دوم باشگاه پرسپولیس جهت حضور در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا نیز بحث و اظهار نظر شد و قرار است طی روزهای آینده مذاکراتی در این زمینه صورت گیرد.

اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از بررسی های لازم با حضور نوری صبری دروازه بان تیم ملی فوتبال عراق که سابقه بازی در تیم فوتبال مس کرمان را هم دارد، در تمرینات پرسپولیس و انجام تست فنی موافقت کردند. براین اساس قرار است این دروازه بان از فردا در تمرینات سرخپوشان شرکت کند.


دسته ها : اخبار ورزشی
پنج شنبه دهم 11 1387
X