صفحه ها
دسته
دوستان وبلاگي
منابع و ماخذ وبلاگ
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 232178
تعداد نوشته ها : 352
تعداد نظرات : 72
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
اشاره

دربارة 15 خرداد اسناد بسیاری در کتابها و مقالات مختلف انتشار یافته و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است و به نظر می‌رسد بخش زیادی از اسناد مربوط به 15 خرداد در کتاب شش جلدی قیام 15 خرداد به روایت اسناد منتشر شده است. با این حال می‌توان گفت که هنوز اسنادی هم وجود دارند که مجال انتشار آنها به دست نیامده و یا اسناد مزبور در دسترس قرار نگرفته است. ما در این بخش خواهیم کوشید اسناد مربوط به 15 خرداد را براساس سیر تاریخی (سالهای 1336 ـ 1343) بدون تجزیه و تحلیل در اختیار کاربران گرامی قرار دهیم همچنین برآنیم با تکیه بر پژوهشهای پژوهشگران پایگاه، اسناد نویافته‌ای را نیز به مجموع آرشیو اسنادی‌مان بیفزاییم. از شما کاربر عزیز هم می‌خواهیم در صورتی که به سند یا اسنادی از واقعه 15 خرداد دسترسی دارید ـ با تجزیه و تحلیل و یا بدون آن ـ به نشانی پایگاه اطلاع رسانی 15خرداد بفرستید، تا با نام شما در پایگاه ثبت شده و مورد استفادة همگان به ویژه پژوهشگران تاریخ انقلاب اسلامی قرار گیرد.

                                                      


 
    شماره : 1293   تاریخ :6/5/1336

    شرکت سهامی زمزم

    ریاست محترم سازمان امنیت

محترما خاطر عالی مستحضر میدارد. در چند ماهه اخیر فعالیت‌های تهدیدآمیزی بر علیه فروشندگان پپسی کولا در حوالی بازار و سایر نقاط شهر بموقع اجرا گذاشته شده که حتی المقدور از طرف این موسسه بردباری گردیده ولی با فرا رسیدن ماههای محرم و صفر این فعالیت‌ها بشدت ادامه پیدا کرده و با نوشتن نامه‌های بدون امضأ فروشندگان پپسی کولا را تهدید به قتل می‌کنند طبق تحقیقات اشخاصی بنام رضا فعال ساکن خیابان مولوی نرسیده به چهار راه مولوی سر بازارچه حضرتی و اکبر شبستری ساکن اول خیابان ناصر خسرو سرکوچه عربها و صداقت ساکن میدان شهناز وارد خیابان مازندران با مهران دست چپ مغازه اول بستنی فروشی صداقت متمنی است در صورت امکان قضیه را مورد توجه قرار دهند که مزید بر تشکر است‌.

برای نمونه مغازه‌هائی که در نتیجه تهدیدات از فروش پپسی کولا منصرف شده‌اند عبارتند از : 1ـ اصغر تمدن نژاد چهار راه مولوی دکان کبابی 2ـ سلیقه چهار راه مولوی چلوکبابی سلیقه 3ـ رضا مخملی خیابان مولوی باغ فردوس

 برای نمونه یکی از نامه‌های تهدیدآمیز بضمیمه ارسال می‌شود با تقدیم احترامات فائقه شرکت سهامی زمزم مدیر فروش دایره 3 ـ پرونده ؟؟ نام شرکت سهامی زمزم ؟؟

منبع :

http://www.15khordad42.com

 


دسته ها : اسناد انقلاب
يکشنبه بیستم 11 1387
X