صفحه ها
دسته
دوستان وبلاگي
منابع و ماخذ وبلاگ
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 233575
تعداد نوشته ها : 352
تعداد نظرات : 72
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

اعتراض به توقف اصلاح اساسنامه دانشگاه آزاد و حمایت هاشمی از جاسبی

19 بهمن 1387

 

 

 

 

 

 

 

 نمایندگان پنج اتحادیه بزرگ دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور ظهر جمعه با تجمع مقابل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار اصلاح اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی شدند.

رجانیوز_ تجمع دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور به دعوت بسیج دانشجویی، دفتر تحکیم وحدت، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و جنبش عدالتخواه دانشجویی، در خصوص مطالبات دانشجویان در مسائل مربوط به آموزش عالی کشور به ویژه اصلاح اساسنامه دانشگاه آزاد و نظارت‌مند و پاسخگو کردن مدیریت این دانشگاه مقابل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

در این تجمع که دانشجویی از 52 دانشگاه سراسر کشور همچون دانشگاه اصفهان، بابل، رامسر، بابلسر، یزد، تهران، تبریز و ... حضور داشتند، دبیر آموزش اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل، مسئول تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور، مسئول فرهنگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی و دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل سخنرانی کردند.

نماینده دانشجویان: آقای جاسبی، ما را هم دادگاهی کن

دبیر آموزش اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل گفت:سوال ما این است که چرا منتقدان جاسبی امنیت ندارند. ما اعلام می کنیم که آقای جاسبی اگر می خواهی ما را هم دادگاهی کن.

محمد زعیم زاده دبیر آموزش اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور گفت: در طلیعه دهه فجر و در آستانه ورود به دهه چهارم انقلاب در مقابله جایگاهی گرد آمده ایم که اعتراض خود را در خصوص توقف اصلاح اساسنامه دانشگاه آزاد و مدیریت این دانشگاه به شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کنیم.

دبیر آموزش اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور گفت: شاید این حضور بتواند، یکی از موانع اصلی تحقق نیافتن عدالت در کشور توسط مدیریت دانشگاه آزاد را که منجر به ایجاد شبکه در کشور شده است، از بین ببرد.

وی تاکید کرد: دانشگاه آزاد مولود انقلاب است اما چگونه است که شخصی 28 سال متوالی مدیریت این دانشگاه باقی می ماند و به هیچ مرکزی پاسخگو نیست و حداقل در خصوص انتقادهای مطرح شده هم تلاش برای پاسخ نمی کند.

زعیم زاده ادامه داد: چیزی که در مورد دانشگاه آزاد مطرح شده است این است که ساختار این دانشگاه و ساختار مدیریتی آن بستری به وجود آورده است که مفسده‌ساز است.

وی با بیان اینکه وقوع انقلاب پاسخ به 2 مسئله تحقق مردم سالاری دینی و گسترش عدالت اجتماعی بود، گفت: عدالت جز با پاسخگویی حاکمان به مردم تحقق نمی یابد و ما امروز جمع شده ایم تا مدیرانی که ادعای پا به رکاب بودن رهبر انقلاب را دارند، بگوییم چرا دو سال و نیم از طرح موضوع اصلاح اساسنامه دانشگاه آزاد می گذرد اما نتیجه‌ای حاصل نشده است.

زعیم زاده ابراز امیدواری کرد کسانی که پیرو خط امام(ره) هستند و در شورای عالی انقلاب فرهنگی هستند، از جایگاه خود در این شورا استفاده کرده و به توهین هایی که جاسبی به بهانه انتقاد به این شورا اعمال کرده است، پاسخ دهند.

دبیر آموزش اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور افزود: مردم و در رأس آن جنبش دانشجویی مسلمان، خواستار اصلاح ساختار دانشگاه آزاد است، چراکه قربانیان اصلی این مدیریت، دانشجویان و کارمندان دانشگاه آزاد هستند. ما حساب آنان را از جاسبی جدا می دانیم و می پرسیم که چرا منتقدان جاسبی امنیت ندارند. ما اعلام می کنیم که آقای جاسبی اگر می خواهی ما را هم دادگاهی کن.

وی در پایان گفت: اگر شورای عالی انقلاب فرهنگی به مطالبه دانشجویان در این تجمع پاسخی ندهد، جنبش دانشجویی مسلمان تمام قد برای رسیدگی به این معضل و مشکل مدیریتی ایستاده است.

تهدید برای افرادی که یک شبه رییس می‌شوند جواب می‌دهد، نه دانشجوی ظلم‌ستیز

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گفت: ما می خواهیم به مدیر دانشگاه آزاد بگوییم که تهدیدات وی دیگر برای دانشجوی آزاده ای که با تمام وجود جانش را برای مبارزه با ظلم فدا کرده است، جواب نمی دهد بلکه این تهدیدها برای برخی کسانی که یک شبه ریاست واحدهای اقماری دانشگاه آزاد را کسب می کنند، جواب می دهد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ در تجمع اتحادیه دانشجویی دانشگاه های کشور گفت: امروز دانشجویان در اینجا جمع شده اند تا اعلام کنند با پایان پذیرفتن مهلت اصلاح اساسنامه دانشگاه آزاد توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی، دوره یکه تازی ها هم به پایان رسیده است.

وی افزود: مشکل دانشگاه آزاد تنها اساسنامه و اشکال ساختاری نیست بلکه افراد حاکم بر آن هم مشکل مدیریتی دارند. کسانی که افرادی را حتی در مجلس وامدار خود کرده اند تا بر مسند قدرت باقی بماند.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ گفت: ما شنیده ایم که جاسبی روز گذشته تماس گرفته و در خصوص تجمع امروز در مقابل شورای عالی انقلاب فرهنگی احساس نگرانی کرده است. ما می خواهیم به مدیر دانشگاه آزاد بگوییم که تهدیدات وی دیگر برای دانشجوی آزاده ای که با تمام وجود جانش را برای مبارزه با ظلم فدا کرده است، جواب نمی دهد بلکه این تهدیدها برای برخی کسانی که یک شبه ریاست واحدهای اقماری دانشگاه آزاد را کسب می کنند، جواب می دهد.

زاهدی خطاب به هاشمی رفسنجانی گفت: چرا ما نمی توانیم حرفهایمان را به شما منتقل کنیم و ما را در جلساتی که شما حضور دارید و قصد پرسشگری داریم، از جلسه بیرون می اندازند. آیا شما که روزی از استوانه های نظام محسوب می شدید، امروز از جاسبی حمایت می کنید و به دولت انقلابی که برخواسته از ملت است، می گویید دست از موذی گری بردارید.

زاهدی خطاب به تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: شاید در فضای کنونی دانشگاه آزاد، تشکل ها نتوانند رشد کنند و از پشتوانه دانشجویی هم برخوردار نیستند، اما متاسفیم که تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد در مواضع خود اعلام کرده اند که از جاسبی در برابر انتقادات حمایت می کنند و ما خطاب به آنان می گوییم بیش از این وجهه دانشجویی خود را خراب نکنید.

وی در پایان گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد به ما مراجعه می کنند و از اختناق سیاسی موجود در دانشگاه گله مند هستند و شاکی اند از این که اگر اعتراضی بکنند یا باید از دانشگاه اخراج شوند یا توبه نامه بنویسند. آنها از ما خواهانند که در برابر این فضای دانشگاه آزاد سکوت نکنیم.

مسئولان درخصوص اصلاح اساسنامه پاسخ شفاف به دانشجویان بدهند

مسئول فرهنگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: اگر اصلاح اساسنامه دانشگاه آزاد از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی نادرست است، چرا هیچ یک از مسئولین جوابگوی سوالات دانشجویان نیستند؟

زهرا سلطانی مسئول فرهنگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در تجمع اتحادیه دانشجویی دانشگاه های کشور گفت: اکنون درآستانه سی امین سالگرد انقلاب اسلامی هستیم که یکی از آرمانهایش عدالتخواهی بود و در این راه، هزاران شهید را برای دفاع از انقلاب از دست داده ایم.

وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی دارای ضعف ها و ایرادهای اساسی اجزایی است که بیشتر آنها به مسئله مدیریت سیاسی، فرهنگی و حمایت هایی پشت پرده در خصوص جاسبی برمی گردد.

سلطانی در ادامه بیان کرد: مسئله مدیریتی در دانشگاه آزاد بسیار مهم است و نقش جاسبی در این حوزه بسیار پررنگ و دیدنی است، به طوری که یکی از عوامل اصلی در بن بست اصلاح اساسنامه دانشگاه آزاد خود وی است.

وی خاطرنشان کرد: آیا فقط فارغ التحصیلی در دانشگاه آزاد حائز اهمیت است؟ آیا نباید به این موضوع اندیشید که چرا این مقدار فارغ التحصیل در هیچ یک از مشاغل قابل استفاده نیستند؟ آیا تابه حال به این موضوع اندیشیده شده است که چرا میزان خروجی های دانشگاه آزاد، نوع تحصیلشان و اطلاعاتشان نسبت به دانشگاه‌های دولتی بسیار کم است؟

مسئول فرهنگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره به نقص مدیریتی در دانشگاه آزاد گفت: افراد زیادی در پشت پرده هستند که به صورت خیلی جدی از کارهای جاسبی حمایت می کنند. با آنکه می دانند که این حمایت‌ها هیچ کدام درست نیست ولی بازهم به کار خود ادامه می دهند.

وی در ادامه ابراز کرد: اگر اصلاح این اساسنامه نادرست است پس چرا هیچ یک از مسئولین جوابگوی سوالات دانشجویان نیستند؟ اگر در این زمینه سیاستی وجود ندارد پس چرا پا به میدان نمی گذارند و به کارهای خود ادامه می دهند؟ با آنکه جاسبی هیچ گاه در دانشگاه های مختلف حضور حقیقی نداشته است و فقط دانشجویان سخنان او را از طریق افراد مختلف می شنیدند.

سلطانی در خاتمه گفت: این مطالبه جدی ماست و جاسبی اگر تمام این اعضا را به دادگاه بکشاند، مطمئناً جوابی به آنها نخواهد داد چرا که پاسخی برای سوالات آنها ندارد.

چرا مسئولان دانشگاه آزاد در مقابل شبهات، پشت پرده پنهان شده‌اند؟

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: وقتی شبهه ای از سوی دانشجویان در خصوص دانشگاه آزاد ایجاد می شود، چرا جوابی برای آن مطرح نمی کنند. اگر فکر می کنند این سوالات دروغ است و یا اصلاً وجود ندارد، پس چرا در پشت پرده پنهان شده اند و خودی نشان نمی دهند.

صادق شهبازی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در تجمع اتحادیه دانشجویی دانشگاه های کشور که هم اکنون در مقابل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در حال برگزاری است، گفت: 2 دهه است که دانشجویان دانشگاه آزاد، یکسری مطالبات را تکرار می کنند، در حالی که به آنها توجهی نمی شود.

وی در ادامه افزود: سوالات مختلفی درخصوص روند مدیریتی جاسبی از سوی دانشجویان مطرح شده که همه آنها بی جواب مانده اند. سوال ما این است که چرا به این سوالات پاسخی داده نمی شود.

شهبازی در ادامه ابرازکرد: 2 دهه است که مسئله پولی شدن دانشگاه آزاد برای دانشجویان سوال است که این پولی که از دانشجویان گرفته می شود به کجا می رود. آیا جاسبی برای پاسخ به این سوال جوابی دارد؟

دبیر جنبش عدالتخواه در ادامه خاطر نشان کرد: مسئله اصلاح اساسنامه برای دانشجویان مبهم واست. چرا که جاسبی می گوید هیچ کدام از این کارها درست نیست و مسئولان با گردهم آمدن دور یکدیگر شاید بتوانند به این پرسش ها پاسخ درست و صحیح دهند. مبهم بودن شیوه عمل به این اساسنامه، مسئله مهمی است.

شهبازی افزود: باید تصمیمی جدی برای پاسخ به سوالات دانشجویان گرفته شود، مسئولان چرا در این حوزه نقش خود را پنهان کرده اند. مسئولانی که در نهادهای قضایی و سازمان بازرسی کل کشور و همه کسانی که به نحوی در این امر نقش دارند، چرا فعالیتی برای پاسخ به این سوالات نمی کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: وقتی شبهه ای با سوالات دانشجویی ایجاد می شود، چرا جوابی برای آن مطرح نمی کنند. اگر فکر می کنند این سوالات دروغ است و یا اصلاً وجود ندارد پس چرا در پشت پرده پنهان شده اند و خودی نشان نمی دهند.

وی تصریح کرد: چه منافعی در مقابل شفاف شدن این مسائل به خطر می‌افتد که آقای جاسبی خود را این گونه پنهان کرده است.

وی در خاتمه افزود: مطالبه ما فقط از شورای عالی انقلاب فرهنگی نیست. بلکه از سایر نهادهایی که دراین حوزه دخالت دارند، نیز چنین درخواستی داریم. چه کسی قراراست از دانشجویان حمایت کند. چرا مسئولین با این موضوع برخورد نمی کنند چرا شورای عالی فرهنگی تکلیف اصلاح اساسنامه را مشخص نمی کنند. چرا نهادهای قضایی و نظارتی درخصوص دانشگاه آزاد گزارشی ارائه نمی دهند.

مسئولین دانشگاه آزاد با عدم پاسخگویی به شعور دانشجویان توهین می‌کنند

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: اگر مسئولین دانشگاه آزاد به انتقاد دانشجویان پاسخ نمی دهند یا به دانشجو اهانت می کنند، شعور دانشجو را قبول ندارند.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل بزرگ در تجمع اتحادیه های دانشجویی دانشگاه های کشور گفت:دانشگاه آزاد تا چه زمانی در برابر منتقدین می خواهد ایستادگی کند و آنها را به دادگاه ببرد. بالاخره صدای مردم یکجایی درمی آید و یک جایی این اعتراض ها جواب می دهند.

مهدی طوسی ادامه داد: ما اعلام می کنیم اگر اعضای شورای انقلاب فرهنگی سکوت کنند و فضای مسامحه کاری پیش بگیرند، ما سکوت نخواهیم کرد و تا انتها پیش می رویم.

وی تاکید کرد: خواسته اصلی ما اصلاح اساسنامه و ساختار دانشگاه آزاد است که باید در صدر تغییرات حاصل شود.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل ادامه داد: برخی مخالف آن هستند که اصلاح ساختاری انجام شود و نظام دانشگاه آزاد کارآمدتر شود تا پایگاه خود را حفظ کنند، اما ما می خواهیم شفاف سازی انجام شود.

طوسی در ادامه با اشاره به توهین به منتقدین مدیریت دانشگاه آزاد گفت: اگر به انتقاد دانشجویان پاسخ نمی دهند یا به دانشجو اهانت می کنند، شعور دانشجو را قبول ندارند یا پشت پرده حتماً چیزی هست که چماق به دست ها را می فرستند و اگر چماق به دست ها با شما نیستند، پس چرا اعلام برائت نمی کنید.

طوسی در ادامه خطاب به مسئولین شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: خطاب ما به کسانی است که در شورای عالی فرهنگی نشسته اند و در آن به رئیس‌جمهور و رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها توهین می‌شود، ولی آن‌ها سکوت می کنند.

وی در ادامه با اشاره به حضور سازمان یافته برای برهم زدن جلسات نقد دانشگاه آزاد گفت: مسئولین دانشگاه آزاد به جای آنکه از چماق به دستان اعلام برائت کنند، این افراد را ارتقا می‌دهند.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در ادامه گفت: آقای هاشمی شاهرودی شما که قیام کردید و پرونده آقای هادوی را زنده کردید، ما منتظر دادگاه 30 بهمن هستیم و شنیدیم که دادگاه قرار است غیرمطبوعاتی برگزار شود و پشت پرده فشارهایی به قاضی پرونده وارد شده است. دانشجویان اخطار می کنند اگر زد و بندی در دادگاه 30 بهمن انجام شود، عواقب آن خطرناک است.

طوسی در ادامه تاکید کرد: از شما انتظار داریم که قاضی و هیات منصفه اصلح در دادگاه بنشانید و یک دادگاه مطبوعاتی و علنی در حضور نمایندگان تشکل های دانشجویی و اصحاب رسانه برگزار شود و توقع جدی ما این است که اگر اتهامی بوده رفع اتهام شود و اگر واقعاً مسئله ای هست، به آن رسیدگی شود.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در پایان خطاب به دانشجویان دانشگاه آزاد گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد ما حمایت شما را هم می خواهیم. برخیزید و با ما همراه شوید. این مسئله مسئله یک میلیون و ده میلیون و یک میلیارد تومان نیست، بلکه مسئله نظام است.

بیانیه پایانی/ اصلاح اساسنامه، مطالبه اصلی دانشجویان از شورای عالی انقلاب فرهنگی

بسیج دانشجویی دانشگاههای سراسر کشور، اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاههای سراسر کشور، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، جنبش عدالتخواه دانشجویی و دفتر تحکیم وحدت، طی بیانیه ای مشترک، خطاب به اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، خواستار اصلاح ساختار اساسنامه ی دانشگاه آزاد اسلامی شدند.


در پایان تجمع اتحادیه های دانشجویی دانشگاه های کشور که امروز در مقابل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، بیانیه ای قرائت شد که متن کامل آن به این شرح است:

برادران ارجمند آقایان محمود احمدی نژاد، سید محمود هاشمی شاهرودی، علی لاریجانی، محمدرضا مخبر دزفولی، محمد علی کی نژاد، سید عزت الله ضرغامی، سید مهدی خاموشی، محسن قمی ، سید شهاب الدین صدر، علی عباس پور تهرانی، احمد جنتی، غلامعلی حداد عادل، علی اکبر رشاد، احمد احمدی، علیرضا صدر حسینی، حسن ابراهیم حبیبی، علی اکبر ولایتی، ایرج فاضل، علی شریعتمداری، رضا داوری اردکانی، حسن رحیم پور ازغدی، مهدی گلشنی، میر حسین موسوی ، محمدرضا عارف، صادق واعظ زاده، محمدحسین صفارهرندی، محمد مهدی زاهدی، کامران باقری‌لنکرانی، علیرضا علی احمدی، محمد محمدیان، حمید رضا طیبی، منصور کبکانیان، حسین کچوئیان، سید امیر منصور برقعی، محمود محمدی عراقی و سرکارخانم منیره نوبخت

همانگونه که مستحضرید انقلاب اسلامی ایران به عنوان پاسخی در خور به مسئله تشکیل حکومت اسلامی و پدیده ای نو ظهور در قرن حاضر، انقلابی غایت گرا، آرمان محور، جهان شمول و مبتنی بر ایدئولوژی اسلامی و میسور بر اراده مردم بود که توانست تحولی شگرف در نظام ارزش گذاری در معادلات سیاسی دنیا پدید آورد.

بی شک ایجاد قسط و عدل و بسط عدالت اجتماعی در همه حوزه ها و شئون اعم از اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ... و تشکیل حکومت قانون و اجرای قانون بر معیار عدل جهت زمینه سازی حکومت حق به نفع مستضعفین و حکومت جهانی حضرت قائم (عج) از اصلی ترین انگیزه های انقلاب بوده است.

اعضای محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی

امروز و در آستانه ی آغاز دهه چهارم انقلاب اسلامی و با بروز نشانه های پاسخگویی فرا گفتمان انقلاب اسلامی به مسئله کار آمدی نظام دینی و رفع موانع تحقق عدالت شور بختانه بحث مدیریت پرابهام و متخلف دانشگاه آزاد به یک سد جدی در مسئله عدالت خواهی بدل شده است.

با نگاهی گذرا به پرونده مفاسد مدیریتی دانشگاه آزاد با لیستی از تخلفات مواجه می شویم که از جمله آنها می توان به طر ح فروش سؤالات کنکور، استفاده رانتی دانشگاه آزاد از برخی وزرا، نمایندگان مجلس و قضات دادگستری به واسطه اعطای مدرک دکتری، ادعای گم شدن پرونده متهم ردیف اول اشاره نمود. و معتقدیم این تخلفات نه فقط نتیجه عملکرد مدیران این مجموعه بلکه به واسطه ساختار مفسده پرور دانشگاه آزاد است.

اعضای محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی

با توصیفاتی که اشاره شد اینک جای این سؤال باقی می ماند که اهمال و سستی در پیگیری تخلفات یک نهاد که خود مولود انقلاب اسلامی است، در کجای دکترین معمار کبیر انقلاب، حضرت روح ا...(ره) جای دارد؟ در کشوری که مدیرانش ادعای پا به رکابی در محضر مقام معظم رهبری را دارند، بر زمین ماندن فرمان رهبری در مورد این مسئله به مدت دو سال و نیم چه معنا و مفهومی دارد؟ با مسامحه کاری درباره مدیریت مبهم 28 ساله دانشگاه آزاد و تشکیل یک مفسده بزرگ و آماده سازی محیطی برای پرورش مدیرانی اینگونه در این دانشگاه چگونه می توانید پاسخگوی خون شهدای انقلاب باشید؟

اعضای محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی

امروز مطالبه جدی جنبش دانشجویی مسلمان و بلکه قاطبه ملت ایران در این خصوص نه فقط خواستار پیگیری تخلفات متعدد مدیریتی دانشگاه آزاد، بلکه داشتن عزم جدی برای اصلاح ساختار اساسنامه این دانشگاه و نظارت پذیر کردن مجموعه ای است که رئیسش تاب هیچ گونه نقدی را نه از سوی دانشجویان و کارکنان این دانشگاه (که قربانیان اصلی بی عدالتی های دانشگاه آزاد هستند) و نه از سوی هیچ عدالت جوی دیگری ندارد.

در پایان ضمن یاد آوری پایان مهلتتان در اصلاح ساختار دانشگاه آزاد، قاطعانه از شما می خواهیم با حفظ استقلال در برابر دانه درشت های سیاسی و اقتصادی و بدون ترس از کارشکنی محتمل برخی متنفذان ، با اصلاح ساختار اساسنامه، دانشگاه آزاد اسلامی را از چنگال مافیای نظارت ناپذیر فعلی رهانیده و گامی اساسی در جهت نیل به اهداف انقلاب امام و احقاق حقوق مستضعفین بر دارید.

منبع :

http://www.irdc.ir

 


دسته ها : سیاست
يکشنبه بیستم 11 1387
X