صفحه ها
دسته
دوستان وبلاگي
منابع و ماخذ وبلاگ
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 233574
تعداد نوشته ها : 352
تعداد نظرات : 72
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

مصر در زمان جنگ غزه، مواد غذایی در اختیار ارتش اسراییل قرار می‌داد


هفته‌نامه مصری الاسبوع چاپ مصر فاش کرد که کشتی‌های باری مصر در زمان جنگ اسراییل علیه غزه بین شهرک سادات و گذرگاه العوجه در شرق مصر رفت و آمد داشته و به سربازان اسراییل غذا می‌رساندند

به گزارش پرس.تی.وی ـ بیروت، این هفته‌نامه مصری نوشت: «کشتی‌های باری مصری تولیدات شرکت بین‌المللی مواد غذایی را در اختیار اسراییل قرار داده تا در اختیار سربازان ارتش در غزه قرار گیرد».

این کمک‌رسانی از سوی شرکت چانل فود در حالی صورت می‌گرفت که گذرگاه رفح بر روی مواد غذایی و کمک‌های پزشکی به فلسطینی‌ها مسدود بود.

این هفته‌نامه با ابراز اندوه در مورد این حادثه افزود: «در حالی که مردم مصر در حزن غزه بسر می‌بردند، مواد غذایی مصری به نام «لذه» در اختیار نظامیان اسراییلی در غزه قرار می‌گرفت».

این هفته‌نامه با ذکر نام اشخاص دست‌اندرکار و تاریخ تحویل مواد غذایی از مصر به اسراییل، به مقایسه انتقال مواد غذایی با شمار کشته‌های فلسطینی پرداخته و به بسته بودن گذرگاه رفح اشاره می‌کند.

الاسبوع نوشت: «شرکت بین‌المللی مواد غذایی مصر مدت‌ها است که با اسراییل رابطه تجارتی دارد و افشای خبر ارسال مواد غذایی از سوی آن در زمان جنگ غزه موجب نگرانی مسئولان شرکت مذکور شد تا مبادا مورد تحریم مردمی قرار گیرد».

منبع :

http://www.irdc.ir

 


سه شنبه پانزدهم 11 1387
X