به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا) شعبه سیستان و بلوچستان، با هدف آشنایی مردم با خدمات ۳۰ ساله‌ انقلاب اسلامی در شهرستان چابهار جشنی با عنوان «کاروان انقلاب» با حضور فرماندار و سایر مسئولان این شهرستان در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار شد.

این مراسم با هدف آشنایی و معرفی خدمات ارزنده‌ ادارات و سازمان‌های شهرستان چابهار طی سی سال اخیر با حضور مدیران و مسئولان ادارات و سازمان‌های این شهرستان در تالار وحدت دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار شد.

 

در این مراسم سید «علی باطنی»، فرماندار چابهار، گفت: این مراسم یادآور پایداری و تظاهرات مردم، استقبال پرشکوه مردم از امام خمینی(ره) در ۱۲ بهمن‌ماه سال ۵۷ و پیروزی شکوهمند انقلاب در ۲۲ بهمن ۵۷ و یادآور ایثار و رشادت‌های مردم و امام راحل است.

وی با اشاره به توسعه و پیشرفت شهرستان چابهار طی سال‌های اخیر و پس از پیروزی انقلاب اسلامی افزود: در بخش مشارکت‌های سیاسی و مردمی، آموزشی و فضاهای آموزشی، عمران و آبادی حمل و نقل، بهداشتی، صید و صیادی شاهد رشد چشمگیر این شهرستان بوده‌ایم و در حال حاضر این شهرستان از نقاط مهم استراتژیکی کشور به حساب می‌آید.

در پایان این مراسم از مسئولان زحمتکش شهرستان تقدیر و تشکر به‌عمل آمد.

منبع:خبرگزاری ایکنا 


X