صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 203234
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
برگزاری مانورمدافعان آسمان ولایت/ساخت هواپیماهای استیلتس و رادار گریز
فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهروی اسلامی ایران از برگزاری مانور این نیرو با عنوان مدافعان آسمان ولایت در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرتیپ میقانی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ظهر امروز در حاشیه مراسم تجلیل از کارکنان نیروی هوایی در جمع خبرنگاران به رزمایش پیامبر اعظم 3 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای نشان دادن توان نظامی خود همچون سپاه در آینده ای نزدیک مانور مدافعان آسمان ولایت را برگزار خواهد کرد.

وی افزود: همانطور که رزمایش سپاه توانست اقتدار این نیرو را به رخ دشمنان بکشد ما نیز در رزمایش  خود توان هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را به رخ دشمنان خواهیم کشید و به آنان خواهیم فهماند که اگر بخواهند حتی فکر تجاوز در سرشان داشته باشند، جواب دندانشکنی به آنان خواهیم  داد و دستشان را قطع خواهیم کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش همچنین از ساخت هواپیمای استیلتس و هواپیمای رادار گریز خبر داد وگفت: امروز نیروی هوایی ارتش از توان نظامی بالایی برخوردار شده است به طوری که  ساخت این هوایپما ها توان نظامی نیروی هوایی ارتش را چند برابر خواهد کرد.

میقانی  گفت: نیروی هوایی ارتش امروز توانسته است با استفاده از متخصصان مجرب و جوان خود هواپیماهای جنگنده اف 5 و اف 14 را طی 45 روز اورهال کند که این امر در نوع بی نظیر است.منبع " خبرگزاری مهر "


دسته ها :
سه شنبه بیست و پنجم 4 1387
X