متن کامل سخنان دکتر رضایی در برنامه گفتگوی ویژه شبکه دو
کاندیدای دهمبن دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ملت ایران هیچ گاه خواستگاه خود را با اراده خارجی‌ها پیوند نمی‌دهند، تصریح کرد: دشمنان هر چه بیشتر دخالت کنند به ضررشان خواهد بود.
کاندیدای دهمبن دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ملت ایران هیچ گاه خواستگاه خود را با اراده خارجی‌ها پیوند نمی‌دهند، تصریح کرد: دشمنان هر چه بیشتر دخالت کنند به ضررشان خواهد بود.

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی به نقل از فارس، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و کاندیدای دهمین دوره ریاست جمهوری شامگاه پنجشنبه در برنامه گفتگوی ویژه شبکه دو با دعوت از مردم کشورمان بر رعایت قانون و حرکت بر اساس روش‌ها و شیوه‌های قانونی بیان کرد: باید قانونگذاران نیز در کنار مردم قانونمند باشند.

وی اظهار داشت: پس از برگزاری انتخابات شبهاتی پیدا شده و بعضی این شبهات را به صورت تقلب و برخی نیز به صورت اشتباه در محاسبات تلقی و برخی نیز بیان می‌کنند که ممکن است دو ساعت سیستم‌های رایانه‌ای هک شده و مشکلی پدید آمده و برخی نیز بر صحت و سلامت انتخابات تاکید می‌کنند. البته شورای نگهبان به عنوان ناظر اصلی در حال بررسی مسائل انتخابات است.

رضایی اضافه کرد: صحبت رهبری فصل الخطاب همه است و باید بر این نکته تائید کنیم که ملت ایران سرنوشت خودش را با سرنوشت دشمنان قسم خورده انقلاب گره نخواهد زد.

محسن رضایی با اشاره به اینکه وزارت کشور با نامزدهای انتخاباتی همکاری‌های لازم را در ارائه ریز آرای هر یک از صندوق‌ها انجام نمی‌دهد، گفت: برخی بیان‌ها از سوی برخی افراد به نوعی قضاوت پیش از موعد را القا می‌کند اما رهبری در سخنان خود با نمایندگان کاندیداها بیان داشتند که بدون رو در بایستی با وزارت کشور و شورای نگهبان اگر بفهمند مشکلی وجود داشته آن را تا انتها پیگیری و نتایج آن را به مردم خواهد گفت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اخیرا در میان مردم حرف‌های ناامید کننده‌ای بیان می شد که مثلا اعتراض بررسی مجدد آرا نیز فایده‌ای ندارد اما معتقدم که باید از راه‌‌های قانونی این کار را به پیش برد و پذیرفت هر کس از طریق‌ راه‌های غیرقانونی جوابی نخواهد یافت.

* اهمیت فوق‌العاده ملت برای رای‌شان بسیار با ارزش است

محسن رضایی با بیان اینکه پدیده عجیبی در این انتخابات شکل گرفت، افزود: ‌ملت در این دوره از انتخابات نشان دادند که برای خودشان ارزش فوق‌العاده‌ای قائلند و اگر این پدیده که هر کس رای را ناموس خود بداند بسیار با ارزش است و این نشان از بلوغ سیاسی مردم در انقلاب اسلامی ما است. این نشانگر این است که مردم ارزش بسیاری برای رای‌شان قائل هستند که لازم است در کنار شور و هیجان موجود در فضای سیاسی قانون را مد نظر قرار داد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نامه اخیرش به رهبر معظم انقلاب اظهار داشت:‌ اتفاق بزرگی در کشور به واسطه حضور میلیونی ملت در پای صندوق‌های رای افتاده است که نباید به بحران تبدیل شود، بسیاری از مسائل مهم هستند که در صورت عدم مدیریت مناسب فضا را به سمت بحرانی شدن پیش می‌برند ولی اگر ما بتوانیم رخداد بزرگ حماسه ملت را به خوبی مدیریت کنیم نشان می‌دهد که ما در سطح بالایی از حکمرانی، جامعه مدنی و جامعه سالم قرار داریم ولی اگر برخی بخواهند هر اختلافی را تبدیل به بحران کنند، بیانگر عدم بلوغ سیاسی است و بدون شک ملت هوشیار ایران با آگاهی و شعور گام برخواهند داشت.

وی عنوان کرد:‌ برخی که با چاپلوسی آمار غلطی را از مقامات کشورمان می‌دهند آدم‌های خوبی نیستند و من از اول انقلاب همیشه نظرم این بود که باید به رهبری واقعیت‌ها و حقیقت‌ها را گفت، لذا دیدم که رهبری با تشکیل جلسه اخیر با نمایندگان کاندیداها گام بزرگی را برداشتند و در آن بر لزوم برداشتن گام‌های موثر از سوی شورای نگهبان و وزارت کشور تاکید ویژه کردند.

* دشمنان هر چه بیشتر دخالت کنند به ضررشان خواهد بود

محسن رضایی با بیان اینکه ملت ایران هیچ گاه خواستگاه خود را با اراده خارجی‌ها پیوند نمی‌دهند، اظهار داشت: خارجی‌ها همیشه در طول 30 سال گذشته کارشان این بوده که به محض وقوع حادثه‌ای در کشور دچار رویایی شدند که انقلاب اسلامی دچار صانحه می‌شود اما در این بار مشاهده کردیم که اوباما رئیس‌جمهور آمریکا با احتیاط به این موضوع نگریست و گفت ملت خودشان "خوب بلدند حق‌ خودشان را بگیرند ". البته ملت ایران نشان خواهد داد که حق خودش را از مجاری قانونی پیگیری خواهد کرد و برخی کشورهای خارجی کار بی‌ادبانه‌ای کردند که در مسائل داخلی ما دخالت کردند، ‌اعضای داخل خانواده ایرانی دلشان برای این نظام می‌سوزد و دشمنان بداند که هر چه بیشتر دخالت کنند به ضررشان خواهد بود.

* نیروهای انتظامی امنیت را با کمک مردم برقرار می‌کنند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: از ابتدای انقلاب بزرگترین دستاورد ما این بود که امنیت با کمک مردم شکل گرفته و تقاضای من از دوستان انتظامی برقراری امنیت این است که این کار را با کمک خود مردم انجام دهند و البته همیشه آدم‌های نفوذی در هر جمعی وجود دارند که اتوبوس و بانک را به آتش بکشند اما ملت باید صف خود را از این رفتارها جدا کند و ملت هر کسی را دیدند که اتوبوسی را آتش می‌زنند و یا رفتاری غرض ورزانه دارد، ‌معرفی کند و همه ما باید بدانیم مسئله آشوب‌گران از مردم جدا است.

* فضای سیاسی و امنیتی بسترهای توسعه را ملتهب می‌کند

محسن رضایی بیان کرد:‌اگر بخواهیم فضای کشور را سیاسی و امنیتی کنیم فضای توسعه کشور ملتهب می‌شود و حالا که در آستانه ورود به یک انقلاب اقتصادی هستیم اگر در دام این قبیل مسائل بیفتیم کشور سالها عقب می‌افتد، پس لازم است پلیس احترام مردم را داشته باشد و مردم نیز از مسیر قانونی کار را دنبال کند و من به عنوان یکی از کاندیداها حتی برای یک رای ملت کوتاه نخواهم آمد و در کارم جدی هستم و به ملت قول می‌دهم از یک رای نیز نخواهم گذشت و با کمک رهبری و همه دلسوزان کار را پیگیری خواهم کرد.

وی از شورای نگهبان و وزارت کشور خواست تا حرف‌های تحریک‌آمیز نزنند و به ملت با صراحت بگویند از رای آنها نخواهند گذشت و در گام دوم مردم وحدت خود را حفظ کرده و تا زمانی که مسیر قانونی باز است حقوق قانونی خود را پیگیری کنند و ما هم فعال شده‌ایم شکایت‌ها را به شورای نگهبان داده‌ایم و موضوعات در حال پیگیری است.

رضایی در ادامه گفت: در 170 حوزه آرایی بین 95 تا 140 درصد مشارکت داشتیم که باید بررسی شود و اینها نیازمند بررسی است تا پاسخ‌های مستدل داده شود و البته نامزدها و هوادارانشان فکر نکنند که شورای نگهبان و دولت دست شان توی یک کاسه است، بیش از هر چیز نیازمند حاکمیت اخلاق، ترویج اعتماد و امید به آینده در کشور هستیم و باید مردم نیز با صبر و حوصله و پیگیری از مراجع قانونی راه را ادامه دهند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: ‌اگر بلافاصله بعد از انتخابات برخی برای ملت شاخ و شانه نمی‌کشیدند، اگر برخی حضور شکوهمند مردم را با عصبانیت و دلخوری جواب نمی‌دادند تا منجر شود طرف مقابل با دلخوری دست به تصمیمات بزند شرایط به گونه‌ای دیگر می شد اما اکنون اخلاق، ‌صبر و حوصله و پیگیری امور از طریق مجاری قانونی می‌تواند مشکلات را حل کند. نباید اجازه دهیم این رخداد بزرگ به بحران تبدیل شود و باید 85 درصد حضور مردم را در عرصه انتخابات نشانه‌ای از تحکیم دموکراسی در ایران بدانیم و آن را در مسیر توسعه و پیشرفت کشور به کار بگیریم و همه ما در برابر مشارکت مردم مسئولیت داریم و لذا باید برای مردم و مسئولان این موضوع را هدف قرار دهیم ومطمئن باشیم که پس از این مشارکت گسترده مردم دیگر کسی به خودش جرات نخواهد داد که دموکراسی کشور ما را زیر سوال ببرد.

* همه ملت در نماز جمعه باشکوه شرکت می‌کنیم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان از همه مردم خواست تا با حضور باشکوه در نمازجمعه به دنیا ثابت کند که یک ملت متحد هستند و حرف‌هایشان را در کنار وحدت‌شان پیگیری می‌کنند و از سوی دیگر دولتمردان از یک پلیس در کنار خیابان تا کسی که در راس نهاد مجریه قرار داد احترام مردم را داشته باشند.
دسته ها : اخبار
جمعه بیست و نهم 3 1388
تشکر محسن رضایی از رهبر عظیم الشان انقلاب
بر خود فرض می دانم تا از رهنمودهای راهگشای حضرتعالی در دیدار با نمایندگان ستادهای انتخاباتی، سپاسگزاری نمایم.
ظهر امروز پنجشنبه محسن رضایی طی نامه ای از رهنمود های اخیر رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی، تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی، متن نامه بدین شرح است:

محضر مبارک 
رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی
با سلام و تحیت 

بر خود فرض می دانم تا از رهنمودهای راهگشای حضرتعالی در دیدار با نمایندگان ستادهای انتخاباتی، سپاسگزاری نمایم. همواره معتقد بوه و هستم که از کارکردهای مهم رهبری در جمهوری اسلامی ایران، حفظ وحدت جامعه و گره گشایی از بن بست های سیاسی در اداره کشور است و الحمدلله تاکنون چنین بوده است.

امید است شورای محترم نگهبان و وزارت کشور، با الهام از رهنمودهای حضرتعالی گام های مؤثرتری در رفع ابهامات انتخابات بردارند.

ملت بزرگوار ایران که جنابعالی را فصل الخطاب خویش در چنین حوادثی می دانند، به تأسی از رهنمودهای حضرتعالی در رابطه با حوادث اخیر، هیچ گاه سرنوشت سیاسی خود را با اراده دشمنان قسم خورده گره نمی زند و صف خود را از آشوبگران جدا کرده و می کند.

با احترام مجدد
محسن رضایی
28/03/1388
دسته ها : اخبار
جمعه بیست و نهم 3 1388
هر دم از این باغ بری می رسد؛
عکس: گم شدن تدریجی آراء محسن رضایی در شبکه خبر
تصویر زیر توسط یکی از هموطنان ارسال شده است و نشان می دهد که چگونه رأی مردم به دکتر محسن رضایی، در شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران، گم شده یا به عبارتی به تدریج کم شده است! (حتما ببینید)

در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر گم شدن آراء محسن رضایی در شبکه خبر، پیگیری‌های بعدی نشان می دهد که متاسفانه گزارش های مردمی صحیح بوده است.

 

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، پیرو گزارش های مردمی متعدد مبنی بر اینکه آراء محسن رضایی در شبکه خبر صداوسیما گم شده، پیگیری لحظه به لحظه تصاویر ضبط شده از آنتن پخش این شبکه نشان می دهد که متاسفانه گزارش های مردمی صحیح بوده است.   

 

 

 

تصویر اول، مربوط به اعلام رسمی نتیجه شمارش آراء توسط وزارت کشور است. این تصویر که از شبکه خبر در ساعت 09:47 مورخ 23 خرداد 88 ضبط شده، حاکیست؛ از بین 30 میلیون رأی شمارش شده، بر اساس اعلام رسمی وزارت کشور، محسن رضایی 633 هزار رأی دارد.

 

تصویر دوم، مربوط به اعلام رسمی نتیجه شمارش آراء توسط وزارت کشور است. این تصویر که چهار ساعت بعد (در ساعت 13:53 همان روز) از شبکه خبر ضبط شده، حاکیست؛ درحالی که چهار ساعت گذشته و میزان آراء شمارش شده با سه و نیم میلیون افزایش به 34 میلیون رسیده است، رأی محسن رضایی نه تنها افزایش نیافته بلکه به 587 هزار کاهش یافته است!!

 

توضیح: در جریان شمارش آراء گاهی ممکن است درصد آراء یک کاندیدا تنزل یابد (به دلیل افزایش نسبی آراء دیگر کاندیداها) ولی هیچ گاه اصل آراء یک کاندیدا دستخوش تغییر نزولی نمی شود.

 

منبع:(سایت شخصی دکتر محسن رضایی)

دسته ها : اخبار
چهارشنبه بیست و هفتم 3 1388
فوری - مهم؛ اگر به دکتر رضایی رأی داده‌ای، ثبت‌نام کن
از کلیه کسانی که به دکتر محسن رضایی رأی داده اند، تقاضا میشود فرم مربوطه را پر کنند. خواهشمندیم اطلاعات خود را کامل بنویسید. اگرچه پر کردن همه اطلاعات اختیاریست ولی صیانت از آراء شما در گرو تکمیل هر چه کاملتر این فرم است.

جمعی از هواداران دکتر محسن رضایی با هماهنگی و همکاری سایت رسمی دکتر رضایی، اقدام به ثبت نام از کلیه هموطنانی می کند که به این کاندیدا رأی داده اند.

 

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، برپاکنندگان این سایت در تشریح هدف خود نوشته اند:

 

انتشار آراء دکتر محسن رضائی از سوی وزارت کشور، همراه با یک ناباوری عمومی در میان مردم و به خصوص در میان هواداران این کاندیدا شده است. جمعی از هواداران دکتر محسن رضائی با همکاری سایت رسمی ایشان www.rezaee.ir درصدد ثبت نام از هواداران و رأی دهندگان به وی برآمدند.

 

این سایت در ادامه می افزاید: از کلیه کسانی که به دکتر محسن رضائی رأی داده اند تقاضا میشود فرم مربوطه را پر کنند. خواهشمندیم اطلاعات خود را کامل بنویسید اگرچه پر کردن همه اطلاعات اختیاریست ولی صیانت از آراء شما در گرو تکمیل هر چه کاملتر این فرم است.

 

برای بازدید از این سایت به آدرس www.nazarsanji.ws مراجعه نمایید. کلیک کنید

دسته ها : اخبار
چهارشنبه بیست و هفتم 3 1388
نامه رضایی به وزیر کشور احمدی‌نژاد: چرا بعد از پنج روز آمار صندوقها را نمی دهی؟
دکتر محسن رضایی در نامه ای خطاب به وزیر کشور نسبت به تعلل کم سابقه آن وزرتخانه در ارائه آمار تفصیلی صندوق‌های رای به نماینده قانونی این کاندیدا، شدیداً اعتراض کرد.

دکتر محسن رضایی در نامه ای خطاب به وزیر کشور نسبت به تعلل بی‌سابقه و عجیب آن وزرتخانه در ارائه آمار تفصیلی صندوق های رای به نماینده قانونی دکتر رضایی، اعتراض کرد و آن را زمینه‌ساز از بین رفتن حق نامزدها برای شکایت قانونی دانست.

 

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، متن این نامه بدین شرح است:

 

بسمه تعالی
وزیر محترم کشور

جناب آقای محصولی
با سلام

احتراماً، به اطلاع می رساند با وجود تقاضاهای مکرر نمایندگان اینجانب و نامه رسمی به رئیس جمهور و با گذشت پنج روز از انتخابات، تا کنون اطلاعات مربوط به نتایج شمارش صندوق ها که اولین و ابتدایی ترین حق کاندیدا است، در اختیار اینجانب قرار نگرفته است.
لذا با توجه به اینکه تاخیر کم سابقه پنج روزه ستاد انتخابات کشور در ارائه نتایج شمارش آراء صندوق ها، بعد از اعلام نتایج کلی انتخابات، موجب ایجاد شائبه عددسازی در صندوق ها برای تطبیق با نتایج کلی حوزه های انتخابیه شده است، انتظار می رود که حداکثر تا پایان وقت اداری امروز نسبت به تحویل اطلاعات شمارش صندوق های رای اقدام نمایید. در غیر اینصورت اینجانب ناگزیر خواهم بود که از شورای محترم نگهبان درخواستی غیر از بازشماری آراء را بعمل آورم.
با آرزوی توفیقات الهی
محسن رضایی

1388/03/27

 

گفتنی است رضایی دو روز قبل نیز نامه مشابهی به وزیر کشور نگاشته بود، اما وزارت کشور و ستاد انتخابات تا این لحظه بر خلاف قانون از ارائه نتایج صندوق به صندوق آرا خودداری کرده اند.

 

منبع:(سایت شخصی دکتر محسن رضایی)

دسته ها : اخبار
چهارشنبه بیست و هفتم 3 1388
دکتر محسن رضایی با صدور پیامی ضمن دعوت مردم و نیروهای انتظامی به آرامش، از برخی مسئولان کشور خواست از به کارگیری کلمات و جملات تحریک آمیز که موجب خشم و عصبانیت مردم می‌شود، پرهیز کنند.
دکتر محسن رضایی با صدور پیامی ضمن دعوت مردم و نیروهای انتظامی به آرامش، از برخی مسئولان کشور خواست از به کارگیری کلمات و جملات تحریک‌آمیز و یا اهانت‌آمیز که موجب خشم و عصبانیت مردم می‌شود، پرهیز کنند.

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی، متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی
ملت بزرگ ایران

حوادث تلخ دو روز اخیر نشان می‌دهد که مناقشه‌ء بزرگی در جامعه ما در حال شکل گیری است. خوشحال نیستم که پیش‌بینی‌های اینجانب در حال وقوع است. از مدت‌ها قبل فکر می‌کردم که تفرقه و نا آرامی جدیدی در حال شکل‌گیری است. در نامه به آقای عسگراولادی تقاضای وحدت و در مناظره با آقای میرحسین موسوی به آن اشاره کردم. اینکه نیروهای انتظامی در مقابل مردم قرار گیرند و یا اینکه مردم در مقابل نیروی انتظامی – که فرزندان آن‌ها هستند - قرار گیرند، بخشی از این فتنه است. لذا لازم می‌دانم نکات زیر را عرض کنم:

1- از همه برادران انتظامی و امنیتی تقاضا می‌کنم که با حضور مسالمت آمیز و آرام مردم، برخوردی دوستانه و محبت‌آمیز داشته باشند. و تا زمانی که کسی به خشونت دست نزده است، از برخورد تند با آنها پرهیز کنند. رعایت خونسردی و متانت در چنین شرایطی بسیار ضروری است. از مردم بخواهید که خودشان نظم و آرامش را حفظ کنند.

2- از مردم عزیز می‌خواهم که اعتراض خود را قانونی و با کمال مسالمت ابراز دارند و از هرگونه درگیری و یا اهانت افراد نفوذی نسبت به نیروهای انتظامی، در میان خود، جلوگیری کنند. همیشه در چنین شریطی احتمال سوء‌استفاده نفوذی‌ها امکان‌پذیر است. شما خودتان نظم را با کمال آرامش حفظ کنید.

3- برخی از مسئولان کشور باید در صحبت‌های خود از به کارگیری کلمات و جملات تحریک آمیز و یا اهانت آمیز پرهیز کنند که موجب خشم و عصبانیت مردم نشوند. تواضع و فروتنی و ایثار از یکسو، و رعایت ادب و متانت از سوی دیگر، رمز عبور از شرایط فتنه انگیز امروز جامعه است.
4- از اعضای محترم شورای نگهبان می خواهم به شکایات نامزدهای ریاست جمهوری به صورت جدی رسیدگی کنند. مردم می‌خواهند بدانند سرنوشت آرای آنها به کجا انجامیده است. بدیهی است هر نوع بی توجهی و بی اعتنایی به خواست عمومی مردم، به مصلحت نیست.

در پایان ناراحتی و نگرانی عمیق خود را از حوادث اخیر ابراز می کنم و از مسئولین کشور می‌خواهم که هرچه سریعتر به این حوادث رسیدگی کنند. حفظ وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان از مهمترین امور است و همه باید در جهت آن بکوشند. وقتی که ما بهترین مردم دنیا را داریم نباید چنین حوادثی در ایران شکل بگیرد و با کمک خود آنها باید نظم و آرامش و متانت را حفظ کنیم.

محسن رضایی
بامداد 26/03/1388

گفتنی است اخیراً یکی از سخنران‌ها، مخالفان را خار و خاشاک نامیده بود که این تعبیر واکنش های منفی گسترده ای را موجب شد.

دسته ها : اخبار
سه شنبه بیست و ششم 3 1388
پس از اصرار رئیس‌جمهور در انکار شکایت محسن رضایی، نامه این کاندیدا به جنتی در اختیار هموطنان قرار گرفت
نظر قبلی دکتر محسن رضایی بر این بود که نامه وی به دبیر شورای نگهبان در رسانه ها مطرح نشود، ولی با صحبتهای امروز آقای احمدی نژاد، که بیم بی توجهی عمدی به تخلفات و انکار فراگیر شکایت های انجام شده را در افکار عمومی دامن زد، نامه این کاندیدا در اختیار هموطنان قرار می گیرد.

نامه شکایت آمیز محسن رضایی خطاب به آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان در اختیار هموطنان قرار گرفت. 

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، نظر قبلی دکتر محسن رضایی بر این بود که نامه وی به دبیر شورای نگهبان در رسانه ها مطرح نشود، ولی با صحبتهای امروز آقای احمدی نژاد، که بیم بی توجهی عمدی به تخلفات و انکار فراگیر شکایت های انجام شده را در افکار عمومی دامن زد، نامه این کاندیدا در اختیار هموطنان قرار می گیرد.

گفتنی است آقای احمدی نژاد ساعتی پیش در جمع هوادارانش در میدان حضرت ولیعصر(عج) اظهار داشت تا این ساعت هیچ شکایتی راجع به انتخابات مطرح نشده است.

 

 

 پیرو این سخنان، دفتر محسن رضایی ضمن اعلام تأسف از اظهار بی اطلاعی رئیس جمهور از این مسئله و نفی قاطعانه هر گونه شکایت کاندیداها به شورای نگهبان، نامه شکایت آمیز محسن رضایی را که ساعتها پیش خطاب به نهاد مسئول نظارت بر انتخابات نوشته شده است، در اختیار هموطنان قرار داد. امید آنکه انتشار این نامه موجب تجدیدنظر مسئولان در اصرار بر خلاف‌گویی‌ها گردد.


نامه محسن رضایی که پس از اعلام نتایج شمارش آراء‌ خطاب به آیت الله جنتی نوشته شده، به شرح زیر است:

حضرت آیت الله جنتی
دبیر محترم شورای نگهبان قانون اساسی
سلام علیکم

تخلفات گزارش شده از ستادهای اینجانب در روز انتخابات جهت رسیدگی به پیوست ارسال می گردد.
در ضمن برآورد ستادهای اینجانب و کارشناسان نشان می دهد که اینجانب در بدبینانه ترین حالت، وضعیتی بین 3.5 تا 7 میلیون رأی داشته ام، هرچند که برخی از کارشناسان تا 9 میلیون رأی نیز برآورد کرده اند.
مبنای چنین محاسبه ای موارد ذیل است:
1 ـ گزارش ناظرین اینجانب از محل شعب اخذ رأی.
2 ـ تجمیع آراء بیش از 1000 صندوق (به طور تصادفی)
3 ـ نظرسنجی های رسمی و مستقل کشور (منتهی به روز انتخابات)
4 ـ اظهارات مردم به اینجانب و مسئولان ستادها.
خواهشمند است برای رفع شبهه و احقاق حق هواداران به طور جدی به این مسئله رسیدگی فرمایید.
محسن رضایی
نامزد دوره دهم ریاست جمهوری اسلامی ایران

 

 

منبع:(سایت شخصی محسن رضایی)

دسته ها : اخبار
يکشنبه بیست و چهارم 3 1388
اعتراض دکتر رضایی به پخش گزینشی پیام خود در صداوسیما
دکتر محسن رضایی در نامه ای به رئیس سازمان صداوسیما، نسبت به پخش گزینشی پیام خود در بخش های مختلف خبری صداوسیما اعتراض کرد.
دکتر محسن رضایی در نامه ای به رئیس سازمان صداوسیما، نسبت به پخش گزینشی پیام خود در بخش های مختلف خبری صداوسیما اعتراض کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، متن این نامه بدین شرح است:

جناب آقای مهندس ضرغامی
ریاست محترم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

با کمال تأسف مشاهده می‌شود که صداوسیما اطلاعیه اینجانب را گزینشی و ناقص به اطلاع مردم می‌رساند. این مساله بر خلاف اخلاق رسانه ای است. دستور دهید از این کار جلوگیری شود و متن اطلاعیه را کامل بخوانند. من در اطلاعیه خود ضمن آنکه مردم را به آرامش توصیه کردم، از مسئولان نظام خواسته‌ام که دغدغه‌های مردم را نیز پیگیری کنند. برای اینجانب هم مردم و هم نظام، هر دو، مهم هستند و اصولاً راه سوم که من به آن معتقد هستم، بر همین اساس استوار است.

محسن رضایی
24/03/1388
منبع: (سایت شخصی دکتر رضایی) 
دسته ها : اخبار
يکشنبه بیست و چهارم 3 1388


 محسن رضایی در نامه‌ای خوستار توضیح وزیر کشور شد

دکتر محسن رضایی در نامه‌ای، از وزارت کشور خواست تا همه اطلاعات راجع به آرای شمارش شده به سرعت در اختیار نمایندگان وی قرار داده شود.

به پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، نامه محسن رضایی به وزیر کشور بدین شرح است:

وزیر محترم کشور جناب آقای محصولی
با سلام
احتراما با توجه به گذشت دو روز از برگزاری انتخابات، خواهشمند است در اسرع وقت، نسخه‌ای از اطلاعات مربوط به آرای شمارش شده به ویژه نتایج آرا در شعب اخذ رأی و حوزه‌های انتخابیه به تفکیک و همچنین اطلاعات مربوط به رأی دهندگان به ویژه کدهای ملی ثبت شده شرکت کنندگان در هر شعبه رأی را در اختیار نمایندگان اینجانب برای بررسی قرار دهید.
لازم به ذکر است، به دلیل ابهامات موجود و زمان محدود، لازم است که این اطلاعات در اسرع وقت در اختیار اینجانب قرار گیرد.
از همکاری جنابعالی تقدیر می‌شود.
محسن رضایی

منبع:(سایت شخصی دکتر رضایی)
دسته ها : اخبار
يکشنبه بیست و چهارم 3 1388
پاسخ دکتر رضایی به نامه تند و انتقادی یک هوادار درباره انتخابات
دکتر محسن رضایی به نامه تند و انتقادی یک هوادار درباره سکوت در خصوص نحوه شمارش آراء پاسخ داد و تاکید کرد: امروز کسانی که با حق شما مخالفند، از امنیتی شدن فضای سیاسی کشور استقبال می کنند.

دکتر محسن رضایی به نامه تند و انتقادی یک هوادار درباره سکوت در خصوص نحوه شمارش آراء پاسخ داد و تاکید کرد: امروز کسانی که با حق شما مخالفند، از امنیتی شدن فضای سیاسی کشور استقبال می کنند. 

نامه یک هوادار به دکتر رضایی:

آهای سردار. من به تو رأی دادم چون فکر می کردم "مرد" ی و یک رئیس جمهور مقتدر برای ایران من خواهی بود ولی با خواندن پیام امروزت - که بدون تأکید بر حق ما فقط دعوت به آرامش کرده بودی - مأیوس شدم. چرا جلوی تضییع حق من و رأی من نایستادی؟ چرا اعتراض نکردی؟ آیا هواداران تو، یعنی ما، فقط ششصد هزار نفریم؟ تو این آمار را باور می‌کنی؟ تو در تهران برای خودت نشسته‌ای و نمیدانی هزاران نفر مثل من با اینکه ستاد انتخاباتی درست و حسابی نداشتی، ولی تا می‌توانستیم بین رفیق و آشنا برایت تبلیغ کردیم چون می‌گفتیم اصلح توئی. اتفاقاً استقبال مردم هم عالی بود؛ همه می گفتند مرد است، با برنامه آمده و با اخلاق است. فقط بیست هزار تومان با پول خودم تراکت چاپ کردم و توزیع کردم. حالا که نگاه می‌کنم می‌بینم شجاعت هم بخشی از اصلح بودن است و تو آن را نداری. خداحافظ انتخابات و خداحافظ مردی که بزرگ می‌دیدمت.

پاسخ دکتر رضایی به نامه یک هوادار:

فرزند عزیزم. احساسات پاک شما را می‌ستایم و بر احساس مسئولیت‌تان درود می‌فرستم. و از اینکه از درآمد خود برای تبلیغات اینجانب استفاده کردی، من را شرمسار خود نمودید و اگر ببینمت دستت را می بوسم ولی بدانید که امروز جامعه ما نیاز به آرامش دارد. فرصت هست که از حق شما دفاع کنم. مطمئن هستم که می دانید تدبیر هم باید در کنار شجاعت باشد. امروز کسانی که با حق شما مخالفند، از امنیتی‌شدن فضای سیاسی کشور استقبال می‌کنند و به همین دلیل من توصیه می‌کنم که آرامش و متانت خود را حفظ کنید. مطمئن باشید همان‌طور که در انتخابات در کنار شما بودم، تا آخر نیز در کنار شما خواهم ماند. محسن رضایی. 23 خرداد 88.


منبع:(سایت شخصی دکتر رضایی)

دسته ها : اخبار
يکشنبه بیست و چهارم 3 1388
اعتراض رضایی به نحوه شمارش آراء: شکایت کرده‌ام و قاطعانه از حقوق مردم دفاع میکنم
دکتر محسن رضایی در پیامی خطاب به ملت شریف ایران، ضمن دعوت مجدد مردم و مسئولین نظام به آرامش و وحدت، از شکایت خود به شورای نگهبان در خصوص نتایج اعلام شده خبر داد.

دکتر محسن رضایی در پیامی خطاب به ملت شریف ایران، ضمن دعوت مجدد مردم و مسئولین نظام به آرامش و وحدت، از شکایت خود به شورای نگهبان در خصوص نتایج اعلام شده خبر داد. 

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی
ملت شریف ایران
با سلام
با توجه به حوادث امروز تهران لازم می‌دانم همچنان که در بیانیه قبلی خود عرض کردم، مجدداً، مردم و مسئولین نظام را به آرامش و وحدت دعوت کرده، به هواداران خود نیز توصیه کنم با توجه به شکایتی که در خصوص نتایج اعلام شده به شورای نگهبان داشته‌ام، تا رسیدگی به شکایات و اعلام نتیجه، آرامش و متانت خود را حفظ کنند.
معتقدم اکنون که رهبر فرزانه انقلاب که فصل‌الخطابند نیز خواستار آرامش مردم هستند، ملت ایران، واکنش‌های خود به نتیجه انتخابات را با درایت و قانونمند ابراز کنند. اینجانب معتقدم و مصرانه تاکید می‌کنم که نیروی انتظامی نیز باید با صبر، بردباری و رعایت موازین اخلاقی و انسانی با مردم برخورد کند که خدای ناکرده فرصتی در اختیار بدخواهان قرار نگیرد. نهادهای اجرایی و نظارتی نیز باید سریعاً به سؤالات و ابهامات مردم پاسخ قانع‌کننده دهند تا خدشه‌ای به اعتماد بوجود آمده، وارد نشود.
در پایان بر خود لازم می‌دانم متذکر شوم، اینجانب کمافی‌السابق با تمام توان از حقوق ملت ایران قاطعانه دفاع خواهم کرد.
محسن رضایی

منبع:(http://www.rezaei.ir/fa/pages/?cid=8513)

دسته ها : اخبار
يکشنبه بیست و چهارم 3 1388
روز شنبه صادر شد؛
بیانیه تشکر ستاد مردمی دکتر رضایی خطاب به هواداران
این بیانیه در ارزیابی از حضور دکتر رضایی در انتخابات می افزاید: پیروز میدان انتخاباتی است که تشنه صداقت، درستی و اخلاق اسلامی بود و چه پیروزی از این گواراتر که دوستان و همراهان این راه سخت و دشوار، احساس رضایت محبوب را در درون خود داشته باشند.
ستاد مرکزی دفتر مردمی دکتر محسن رضائی در بیانیه ای خطاب به مردم وهواداران، از تلاش ایشان برای برگزرای بهتر انتخابات تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، متن این بیانیه بدین شرح است:


روزهای دشوار ادای تکلیف نسبت به میراث گرانبهای امام و شهیدان را با کمک شما خواهران و برادران عزیز که همچنان بر عهد و میثاق گذشته خود پایدار و استوار مانده اید، پشت سر گذاشتیم.

وفاداری به آرمانهای امام(ره)، اخلاق اسلامی، صبوری و استقامت در پیمودن راه حق و ایمان به آ گاهی مردم شریف و انقلابی کشورمان از مهمترین دستاورد تلاشهای همه ما بود که یقینا در خاطر امت سرافراز باقی خواهد ماند. امروز ما به عنوان پایداران راه مستقیم الهی، سرافراز و پیروز از آزمایشی بزرگ، افتخار داریم که تلاش هایمان را برای معرفی شخصیتی صرف نموده ایم که مجاهدی است نستوه، نجیب و دست پرورده امام بزرگوار(ره).

آقامحسن که شجاعت، راستگوئی و عظمت روحی اش مورد اعتراف حتی بدخواهان قرار گرفته است، پیروز میدان انتخاباتی است که تشنه صداقت، درستی و اخلاق اسلامی بود و چه پیروزی از این گواراتر که دوستان و همراهان این راه سخت و دشوار، احساس رضایت محبوب را در درون خود داشته باشند.

اینجانب ضمن عرض ادب، احترام و خداقوت به همه شما دلسوزان انقلاب اسلامی و کشور عزیز و تبریک توفیق در ادای دین، موفقیت و سرافرازی همه شما خواهران و برادران را در پیشگاه خداوند متعال و اولیای الهی مسئلت می نمایم و امیدوارم که در کنار یکدیگر و با اعتقادی راسخ آینده ای بهتر بسازیم.

غلامرضا قمیشی
رئیس ستاد مرکزی دفتر مردمی دکتر محسن رضائی
دسته ها : اخبار
يکشنبه بیست و چهارم 3 1388
آخرین نتایج انتخابات: یا زهرا یا زهرا یا زهرا(س)
دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد. دکتر محسن رضایی در این انتخابات با رمز یا زهرا(س) وارد صحنه شده بود. گفتنی است وزارت کشور اعلام کرد از مجموع آراء برابر 34 میلیون رای، آراء محسن رضایی برابر با 678 هزار رای می باشد. این اعلام به منزله پایان شمارش آراء می باشد.
یا زهرا یا زهرا یا زهرا(س)
منبع:(
http://www.rezaei.ir/fa/pages/?cid=8507)
دسته ها : اخبار
شنبه بیست و سوم 3 1388
پیام دکتر محسن رضایی به مردم درباره انتخابات دهم
اکنون که در تعیین سرنوشت خود حماسه و شگفتی دیگری آفریده اید، امیدوارم این حضور پرشور با برخی کج اندیشی ها در کام ملت تلخ نشود.
دقایقی پیش و پس از شمارش نهایی آراء، دکتر محسن رضایی پیامی خطاب به مردم شریف ایران صادر کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت عزیز و بزرگوار ایران

میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را تهنیت عرض می نمایم. علاقه زایدالوصف شما در تعیین سرنوشت و آینده خود را می ستایم. اینجانب به عنوان فرزند ملت، آفرینش این حماسه را به شما تبریک گفته و به ایرانی بودن خود می بالم.

اکنون که در تعیین سرنوشت خود حماسه و شگفتی دیگری آفریده اید، امیدوارم این حضور پرشور با برخی کج اندیشی ها در کام ملت تلخ نشود.

با آگاهی از اینکه برخی از افراد و جریانها در این گونه موارد چه اهدافی را دنبال می کنند، شما مردم شریف را به آرامش و وحدت دعوت می نماید، چرا که آرامش و اتحاد مردم بر هر چیزی مقدم است.

متواضعانه از رهبر معظم انقلاب اسلامی خواستارم صرف نظر از رقم اعلام شده به عنوان آرا اینجانب، نسبت به دغدغه هایی که موجب تشویش اذهان مردم فهیم ایران شده است، از هر طریق که صلاح میدانند برای رفع این نگرانیها همانند گذشته فصل الخطاب شوند.


از این فرصت استفاده کرده از کلیه کسانی که اینجانب را مورد حمایت قرار داده و تلاش نموده اند، قردانی و از آنان تشکر می کنم. بدیهی است فردی که پس از طی مراحل قانونی و تایید نهادهای نظارتی و تنفیذ مقام معظم رهبری به عنوان رییس جمهور اعلام شود، رییس جمهور همه ملت ایران بوده و برای جلوگیری از هرگونه وقفه در خدمت رسانی به مردم، وی را حمایت خواهم نمود.

سرباز کوچک ملت ایران
محسن رضایی
1388/03/23
دسته ها : اخبار
شنبه بیست و سوم 3 1388
پیام مهم مقام معظم رهبری به مردم درباره انتخابات
آحاد مردم به ویژه جوانان عزیز باید کاملاً هوشیار باشند و هواداران نامزد منتخب و دیگر نامزدهای محترم از هرگونه رفتار و گفتار تحریک آمیز و بدگمانانه پرهیز کنند.
پایگاه اینترنتی دفتر تنظیم و نشر آثار مقام معظم رهبری، پیام مهم معظم له راجع به انتخابات دهم را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی به نقل از پایگاه اینترنتی دفتر تنظیم و نشر آثار مقام معظم رهبری، متن این پیام بدین شرح است:

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام مهمی، حضور تعیین کننده، مقتدرانه، متین و آرامش آفرین ملت بزرگ و هنرمند ایران را در جمعه حماسی 22 خرداد، لطف و رحمت پروردگار حکیم و حادثه ای خیره کننده و بی همتا خواندند و با اشاره به تجلی رشد سیاسی، عزم انقلابی و ظرفیت مدنی ملت ایران در انتخابات شورانگیز، زیبا و پرشکوه ریاست جمهوری دهم افزودند: مشارکت بیش از هشتاد درصدی مردم و رأی 24 میلیونی به رئیس جمهور منتخب، یک جشن واقعی است که دشمنان در تلاشند با تحریکات بدخواهانه، شیرینی آن را از کام ملت ایران بزدایند بنابراین آحاد مردم به ویژه جوانان عزیز باید کاملاً هوشیار باشند و هواداران نامزد منتخب و دیگر نامزدهای محترم از هرگونه رفتار و گفتار تحریک آمیز و بدگمانانه پرهیز کنند.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عزیز ایران!
مردان و زنان آگاه و شجاع و زمان‌شناس!

سلام خدا بر شما که شایستگی خود را برای دریافت سلام و رحمت الهی به اثبات رساندید. جمعه‌ی حماسی شما،‌ حادثه‌ئی خیره‌کننده و بی‌همتا بود که در آن، رشد سیاسی و چهره‌ی مصمّم انقلابی و توان و ظرفیت مدنی ملت ایران، در نمائی زیبا و پرشکوه در برابر چشم جهانیان به نمایش درآمد.

اقتدار و عزتی که شما با آرامش و متانت و کمالِ خود در تاریخ کشور به ثبت رساندید، و اراده‌ی خلل‌ناپذیری که در میان آتشبار جنگ‌روانی دشمنان، با حضور در این عرصه‌ی تعیین‌کننده نشان دادید، از چنان اهمیتی برخوردار است که با هیچ بیان معمولی و متعارفی نمی توان آن را توصیف کرد. تنها می توان گفت که ملت ایران توانسته است همچنان موجبات رحمت الهی را در خود حفظ کند و دست قدرت خداوند را در حمایت از پیشرفت و تعالی این کشور، بالای سر خود نگاه دارد.

انتخابات 22 خرداد، با هنرنمائی ملت ایران، نصاب تازه‌ئی در سلسله‌ی طولانی انتخابهای ملّی پدید آورد. مشارکت بیش ‌از هشتاد درصدی مردم در پای صندوقها و رأی بیست‌وچهار میلیونی به رئیس جمهور منتخب، یک جشن واقعی است که به حول و قوه‌ی الهی، خواهد توانست پیشرفت و اعتلای کشور و امنیت ملی و شور و نشاط پایدار را تضمین کند. دیروز شما توانستید ثابت کنید که ایران به برکت شعارها و ارزشهای انقلاب اسلامی، در برابر تهاجم سیاسی و روانی از چنان مصونیت و صلابتی برخوردار است که با گذشت سی‌سال از آغاز مردمسالاری دینی در این کشور،‌ از همیشه تازه نفس‌تر و سرزِنده‌تر در صحنه حاضر گشته و دوستان و دشمنان را به ادامه‌ی راه روشن خود مطمئن میسازد.

اینجانب با فروتنی در برابر عزم و ایمان شما مردم عزیز، این موفقیت بزرگ را به حضرت ولیّ‌الله‌الاعظم روحی‌فداه و به روح امام بزرگوار و به یکایک آحاد ملت تبریک عرض میکنم و همگان را به قدردانی از این لطف الهی و شکرگزاری در برابر پروردگار حکیم و علیم توصیه مینمایم. گمان بر این است که دشمنان بخواهند با گونه‌هائی از تحریکات بدخواهانه، شیرینی این رویداد را از کام ملت بزدایند. به همه‌ آحاد مردم و بویژه جوانان عزیز که سرزنده‌ترین نقش‌آفرینان این حادثه‌ی شورانگیز بودند، توصیه میکنم که کاملاً هشیار باشند. همواره باید شنبه‌ی پس‌از انتخابات، روز مهربانی و بردباری باشد. چه طرفداران نامزد منتخب و چه هواداران دیگر نامزدهای محترم،‌ از هرگونه رفتار و گفتار تحریک‌آمیز و بدگمانانه پرهیز کنند. رئیس جمهور منتخب و محترم، رئیس جمهور همه‌ی ملت ایران است و همه و از جمله رقیبان دیروز باید یکپارچه از او حمایت و به او کمک کنند. بی شک این نیز امتحانی الهی است که موفقیت در آن خواهد توانست رحمت خداوند متعال را جلب کند.

وظیفه‌ی خود میدانم از همه‌ی کسانی که در خلق این حادثه‌ی بزرگ نقش آفریدند صمیمانه سپاسگزاری کنم: از نامزدهای محترم که با مطرح ساختن نقطه‌نظرهای سیاسی و اقتصادی و با سخن و رفتار خود، دارندگان سلایق گوناگون اجتماعی و سیاسی را به صحنه آوردند، از نخبگان و برگزیدگانی که مخاطبان خود را به حضور در این آزمون بزرگ دعوت کردند؛ از مراجع عظام و علمای اعلام و فرزانگان دانشگاهی و شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی؛ از رسانه‌ی ملی و مدیران و طراحان و مجریان و هنرمندان صداوسیما که نو‌آ‌وری‌های تحسین‌برانگیز آنان نقش تعیین‌کننده‌ئی در این حادثه‌ی فراموش‌نشدنی داشت؛ از وزارت کشور و شورای محترم نگهبان که با اخلاص و امانتداری کامل به وظیفه‌ی خطیر خود صادقانه و سخت‌کوشانه عمل کردند؛ از نیروی انتظامی و دیگر دستگاههای حافظ امنیت، که فضای سالم و باز و آرام را برای مردم تأمین نمودند، و سرانجام و بیش‌از همه، از یکایک رأی‌دهندگان که برای خود و کشورشان آبرو و ثبات و امنیت فراهم آوردند.

بار دیگر با تضرع و ابتهال، خدای عزیز و قدیر را از اعماق جان، سپاس گفته هدایت و رحمتش را برای این ملت و این بنده‌ی ناتوان مسألت میکنم و با سلام به حضرت ولی‌ّ الله‌الاعظم‌ روحی‌فداه به دعا و رعایت و حمایت آن صاحب اصلی این کشور دل می‌بندم و به روح امام راحل و ارواح طیبه‌ی شهیدان عزیز درود میفرستم.

والسلام علیکم و رحمةالله
سیّدعلی خامنه‌ای
23/خرداد/1388
دسته ها : اخبار
شنبه بیست و سوم 3 1388
X