دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
نویسنده
محمد حسین طزری
 

دانلود در قسمت هايي با حجم يك گيگ به همراه لينك هاي كمكي از سرور هاي
RapidShare

نام بازي: Hitman 2: Silent Assasin
پلتفورم : pc
ژانر: TPS / Stealth
تاريخ انتشار جهاني : 2002
تاريخ انتشار در آمريكا : 2002
تاريخ انتشار در اروپا : 2002
نوع  فايل : ريپك
زبان: Russian, English
فرمت ايميج: ISO
ناشر: Eidos Interactive, Square Enix
مد بازي : Single Palyer
حمايت توسط : IO Interactive
درجه بندي سني : +18
قابليت آنلاين:دارد


قطعا همه ي شما با كركتر هيتمن و سري هاي مختلف از اين بازي و يا شايد فيلم آشنا باشيد . براي اين لحظه نسخه ي دوم اين بازي زيبا را تحت عنوان Hitman 2: Silent Assasin براي شما آماده دريافت است . ناشر اين بازي زيبا كمپاني Eidos Interactive, Square Enix و ساخته شده توسط استوديوي بازي سازي IO Interactive است . داستان بي نظير و ادامه عالي براي شماره قبلي بازي و سير صعودي بازي بسيار عالي است . وجود داستان بازي در مناطق مختلف دنيا از جمله هندوستان،افغانستان، روسيه، ژاپن و... و سير فوق العاده داستان بازي با را واقعا بي نظير كرده است . حركات بعضي كركتر هاي غير قابل پيش بيني بازي خيلي خشك و غير واقعي به نظر مي رسد . شخصيت پردازي عالي سازندگان بازي  ، يك شخصيت فوق ماندگار را براي همه زنده كرده است . فوق هيجان انگيز بودن بازي در موقعي كه شما در دل دشمن هستند ولي آنها متوجه شما نيستند ! هوش مصنوعي واقعا بالاي بازي يكي از مريت هاي بازي البته از ديدگاه منتقدان است . هر چند بازي را سخت مي كرد ولي بازي را چنان پر جذابيت مي ساخت كه بارها و بارها قصد بازي كردن آن را در دل مي پرورانديد . گرافيك نسبتا ماكتي بعضي نقاط بازي كه حتي باعث مشكلاتي در طول بازي نيز ميشود يكي از انتقاد هاي اساسي منتقدين بر اين بازي است . فيزيك فوق العاده اشياء كه شايد براي اولين بار به اين حالت درست شده بود. موسيقي متن اين بازي  كه يكي از برترين و فوق العاده ترين هاست  كه هنوز هم هيچ بازي مشابهي(حتي شماره هاي بعدي همين) نيز تا به حال اين نوع آهنگها را به خود نديده بودند . وجود نقشه اي كامل براي انجام ماموريتهاي مختلف كه براي اولين بار نقشه اي به اين كاملي و به اين حالت در دنياي بازيهاي كامپيوتري به وجود آمده بود. داستاني در خون و رگ بازي كه تا به حال هيچ بازي ديگري توان انجام همچين كاري را نداشته است، وجود برخي باگها در نسخه هاي غير واقعي كه اول از بازي منتشر شد باعث شد كه بسياري از علاقه مندان به اين بازي نسخه واقعي را بازي نكنند ! بازي ماجراجويي (به انگليسي: Adventure Game) يكي از سبك‌هاي بازي رايانه‌اي است كه در آن بازيكن خودش را در نقش سردستهٔ يك داستان محاوره‌اي و واكنشي فرض مي‌كند كه بايد با كاوش و جستجو جلو برود و به عوض رقابت‌هاي فيزيكي به حل كردن معما بپردازد. بدليل تمركز اين ژانر بر داستان، مسئوليت سنگين روايت آن بر عهدهٔ شيوه‌هاي مورد استفاده براي داستانسرايي مثل نوشته‌ها و فيلم قرار مي‌گيرد كه اين خود گسترهٔ وسيعي از ژانرهاي ادبيات را شامل مي‌شود. تقريبا همهٔ بازي‌هاي ماجراجويي بصورت بازي انفرادي طراحي مي‌شوند چرا كه اين تاكيد بر داستان و كاراكتر طراحي بازي چند نفره را سخت مي‌كند. در غرب اين ژانر از بازي با دنياي وسترن شروع شد. دنياي وسترن، ژانري است كه در اواخر دهه‌ي۱۹۸۰ تا اواسط دههٔ ۱۹۹۰ در قلهٔ محبوبيت قرار داشت و در ميان ژانرهاي حرفه‌اي و فني بسيار مطرح شد و حتي هم‌اكنون نيز در ميان ژانرها از جايگاه ويژه‌اي برخوردار است. اصطلاح «بازي ماجراجويي» از بازي‌هاي كامپيوتري ماجرايي در دههٔ ۱۹۷۰ سرچشمه گرفته‌استكه پيشگام سبكي از گيم‌پلي است كه بسيار طرفدار پيدا كرد و توانست تا به عنوان يك ژانر مطرح شود. ژانر بازي ويدئويي توسط گيم پلي آن تعريف مي‌شود و شباهتي به ژانر ادبي آن ندارد.

 قابليت بازيابي فايل هاي فشرده و روش آن:

 
فايل هايي كه براي دانلود قرار گرفته اند چندين بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روي هاست توسط تيم نرم افزار ميهن دانلود تست گرديده در نتيجه فايل ها كاملآ سالم هستند اما در برخي مواقع به دليل توقف هاي موقتي كه كاربران در هنگام دانلود فايل ها انجام مي دهند فايل ها دچار مشكل مي شوند بدين صورت كه پس از دانلود و استخراج فايل ها از سوي نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو ميشوند. اما جاي نگراني نيست چون فايل ها به گونه اي فشرده شده اند كه داراي قابليت بازيابي هستند. به همين منظور كافيست كه فايل معيوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا كنيد و سپس با انتخاب گزينه Repair اقدام به تعمير فايل فشرده نماييد.
 راهنماي عمومي نصب بازي ها  :


اينجا كليك كنيد

 راهنماي نصب بازيHitman 2: Silent Assasin  :


بعد از دانلود و اكستركت كردن فايل ها ، فايل setup_hitman_2 را اجرا كنيد . مراحل نصب را به راحتي دنبال كنيد .

 لينك هاي كمكي (لينك مستقيم در پايين )
دانلود


 

تصاويري از بازي


 دانلود رايگان بازي هيتمن Hitman 2: Silent Assasin دانلود رايگان بازي هيتمن Hitman 2: Silent Assasin دانلود رايگان بازي هيتمن Hitman 2: Silent Assasin


دسته ها : بازي
X