دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 568973
تعداد نوشته ها : 859
تعداد نظرات : 102

Loading...
Rss
طراح قالب
GraphistThem246

دزدها به خانه عادل زدند

ناصر صبوری: بعضی از این آقایان دزد(!) واقعا بی‌معرفت و فرصت‌طلب هستند و با کوچک‌ترین فرصتی که به دست می‌آورند با سرقت اموال مردم طومار زندگی آنها را در هم می‌پیچند.
اخبار رسیده حاکی از آن است که چند نفر از این سارقان فرصت طلب که ظاهرا کمی تا اندازه‌ای هم به فوتبال علاقه دارند، با اطلاع از این که عادل خان فردوسی‌پور از اواخر روز دوشنبه با حضور در صداوسیما برنامه معروف نود را اجرا خواهد کرد، از این فرصت سوءاستفاده کرده و با ورود به آپارتمان وی در غرب تهران و سرقت اموال، مجری تلویزیون را به دردسر انداخته اید.

عادل خان قصه ما وقتی متوجه شد اموالش به تاراج سارقان رفته، همانند دیگر مالباختگان دست به دامن پلیس و قاضی شد تا از خود احقاق حق کند.

با شکایت فردوسی‌پور، پرونده‌ای در این ارتباط تشکیل و با دستور قضایی  برای تحقیقات و شناسایی سارقان به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران ارجاع شده است.

در شکایت فردوسی‌پور لپ‌‌تاپ، فرش، ارز، پول، طلا و ... از جمله اموالی است که به سرقت رفته و یک گروه از کارآگاهان تحقیق در این زمینه را آغاز کرده‌اند.

ظریفی می‌گفت: این عادل خان علاقه عجیبی به فیروز کریمی، اکبر میثاقیان و همچنین استاد اسدی دارد و با این سرقتی که از فردوسی‌پور شده است، این بار نوبت آنهاست تا مدام از او سوال کنند، آقا ماجرای این دزدهای فرصت‌طلب به کجا کشید و آنها چگونه شما را نقره‌داغ کردند و آیا تا فصل آینده فوتبال آقایان دستگیر خواهندشد

 


دسته ها : اخبار
X