دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 783
تعداد نوشته ها : 1
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
بسم الله الرحمن الرحیم  


وَاعتَصّمُوا بِحَبلِ اللهِ جمیعاً وَ لا تَفَرَّ قُوا 


سلسله موی دوسـت، حـلقه دام بلاسـت هرکه در این حلقه نیست، فارغ از این ماجراست 

 

(سعدی)


عرفان کیهانی (حلقه) نوعی سیر و سلوک عرفانی است که مباحث عرفانی را مورد بررسی عملی و نظری قرار می دهد و از آنجا که انسان شمول است، همه انسان ها صرف نظر از نژاد، ملیت، دین، مذهب و عقاید شخصی می توانند جنبه نظری آنرا پذیرفته و جنبه عملی آنرا مورد تجربه و استفاده قرار دهند.


 


عرفان کیهانی (حلقه) بر مبنای راه جمعی (اعتصموا)، ایجاد اتصال نموده،فیض الهی نیز با تشکیل حلقه مربوط، در آن جاری می گردد. تشکیل این حلقه مطابق شکل زیر صورت می گیرد.
اصل: هر عملی که انسان را از کمال دور نماید، گناه و هر عملی که انسان را به کمال نزدیک سازد، ثواب محسوب می شود.


 

آشنایی با فرادرمانی 

 

فرادرمانی شاخه ای از درمانهای مکمل می باشد و ماهیتی کاملا عرفانی داشته و زیرمجموعه ای از عرفان کیهانی (حلقه) به شمار می آید (بنیان گذاری شده توسط استاد محمد علی طاهری - منطبق بر عرفان ایران). در این شاخه درمانی ، بیمار توسط فرادرمانگر به شبکه شعورکیهانی (شبه آگاهی و هوشمندی حاکم بر جهان هستی، روح القدس، ...) متصل شده و ضمن ارایه اطلاعاتی از نحوه اتصال خود از طریق دیدن رنگها ، نورها ، احساس حرکت و فعالیت نوعی انرژی در درون بدن و همچنین از طریق گرم شدن، سرد شدن و...، اعضای معیوب و تنش دار بدن او مشخص شده و با حذف علایم ، روند درمان آغاز می شود.

نام "فرادرمانی" از آنجا بر روی این شاخه گذارده شده که از نوعی نگرش به نام فرا کل نگری ناشی شده است. در این نگرش ، انسان به وسعت و عظمت جهان هستی نگاه می شود ، نه صرفاً مشتی گوشت و پوست و استخوان.

 

جهان انسان شد و انسان جهانی از این پاکیزه تر نبود کلامی 

 

(شبستدسته ها :
يکشنبه سیزدهم 5 1387
X