دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 16995
تعداد نوشته ها : 27
تعداد نظرات : 10
Rss
طراح قالب

بار خدايا بر محمد وآل او درود فرست ، و نگهداري از خطاها و پاسداري از لغزشها را در دنيا و آخرت در حال خشنودي و خشم روزيم فرما ، تا به آنچه از آنها به من رومي آورد يكسان و انجام دهنده طاعت و بندگي تو باشم ، و رضا و خشنوديت را درباره دوستان و دشمنان بر غير طاعت و رضايت برگزينم ، تا دشمنم از ستم من ( بر اثر دشمني ) آسوده و دوستم از ميل و روآوردن هواي نفسم ( به سوي او بر اثر دوستي ) نوميد گردد

صحيفه سجاديه

اللهم صل علي محمد و آله ، و ارزقني التحفظ من الخطايا ، و الاحتراس من الزلل في الدنيا و الاخرة في حال الرضا و الغضب ، حتي اكون بما يرد علي منهما بمنزلة سواء ، عاملا بطاعتك ، مؤثرا لرضاك علي ما سواهما في الاولياء و الاعداء ، حتي يأمن عدوي من ظلمي و جوري ، و يأيس وليي من ميلي و انحطاط هواي .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

         تنظيم خودكار سيستم براي خاموش شدن

در ويندوز XP در Run دستور  Shutdown –i را اجرا كنيد . پنجره اي با نام Remote Shutdown Dialog ظاهر مي شود كه در قسمت اول آن يعني Computers  بايد نام كامل كامپيوترتان را وارد كنيد . ( براي دانستن نام كامل بر روي My Computer  كليك راست كرده و  Properties را انتخاب كنيد . سپس در تب Computer Name  نام كامل كامپيوترتان  را مي بينيد . دقت كنيد كه نقطه آخر نام جزء آن نيست .)

در قسمت بعد What do you want … عملي كه مي خواهيد به صورت خودكار انجام شود را انتخاب كنيد .

در قسمت Display warning for زمان را بر حسب ثانيه وارد كنيد .

در قسمت Comment  نيز پيغامي را بنويسيد و OK را بزنيد .

در صورتي كه از اين عمل منصرف شديد در Run دستور  Shutdown –a  را اجرا كنيد تا لغو شود .


دسته ها :
دوشنبه دوازدهم 4 1385
X