جام جم آنلاین: احمدرضا رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی دقایقی قبل با حضور در ستاد انتخابات در جریان روند برگزاری انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری و نحوه شمارش آرا قرار گرفت. به گزارش خبرنگار جام‌جم آنلاین، احمدرضا رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ دقایقی پیش در ستاد انتخابات کشور مستقر در وزارت کشور حاضر شد و از نزدیک در جریان روند برگزاری دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و نحوه شمارش آرا قرار گرفت.
قلم: براساس اخبار موثق تا کنون بیش از 60 درصد آرا به نفع مهندس میر حسین موسوی به صندوق ها ریخته شده است.

به گزارش قلم نیوز، براساس اخبار موثق واصله تا این ساعت از مرحله رای گیری بیش از 60 درصد آرا به نفع مهندس موسوی به صندوق ها ریخته شده است.

این در حالی است که از ساعات ابتدای آغاز رای گیری حضور گسترده و سبز مردم پای صندوق های رای چشم گیر بوده است و مسوولان دست اندرکار انتخابات با کارشکنی محسوس در این عرصه از جمله عدم تمدید زمان رای گیری، عدم تامین تعرفه ها به میزان لازم و تعلل در اخذ رای به طور مشهود برای ادامه روند رای گیری اخلال ایجاد کرده اند.
دسته ها : میرحسین موسوی
شنبه بیست و سوم 3 1388

خبرگزاری فارس: معاون آب، خاک و صنایع وزارت جهاد کشاورزی گفت‌: احمدی‌نژاد کشتی نجات مردم ایران است.‌


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، فرید اجلالی چهارشنبه شب در جمع هواداران احمدی‌نژاد در ورزشگاه کارگران مشهد با تاکید بر حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات اظهار داشت: از شما در‌خواست می‌کنم که با حضور خود در صحنه انتخابات مشتی بر دهان تمامی دشمنان اسلام زنید و نیز امیدوارم شما با رای دادن به احمدی‌نژاد پاسخ تمامی مخالفان نظام را بدهید.
وی افزود: چهار سال گذشته شما حامیان احمدی‌نژاد با رای دادن به این کشتی نجات، ایران را سر افراز کردید و امروز نیز حمایت می‌کنیم زیرا معتقدیم احمدی‌نژاد تنها به ایران تعلق ندارد، بلکه متعلق به جهان است.
وی خاطر نشان کرد: امروز ملت ایران از میان تمامی طوفان‌ها گذشته اند و ان‌‌شاءالله روز شنبه بعد از پیروزی احمدی‌نژاد در انتخابات جشنی در سراسر ایران بر پا خواهیم کرد.
همچنین در ادامه این مراسم، مسئول ستادهای مردمی حمایت از احمدی‌نژاد در خراسان رضوی با بیان اینکه امروز کشور یک ولی دارد و میلیون‌ها پیرو تصریح کرد: بعضی از افرادی که متعلق به خانواده مافیا بودند، مال مردم را می‌خوردند و از بیت‌المال استفاده شخصی می‌بردند امروز به برکت حضور احمدی‌نژاد کشور را ترک کردند و نیز تا پیروزی دوباره احمدی‌نژاد در صحنه انتخابات چیزی باقی نمانده است.
علی‌اصغر عنابستانی افزود: بدانید که امروزه موسوی کم آورده است و به این خاطر خاتمی را آورده است و در این چند هفته اخیر تهمت‌ها، کتک زدن‌ها و فحاشی‌ها را تحمل کردیم چراکه می‌دانیم احمدی‌نژاد پیروز انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری است.
وی ادامه داد: بخشی از بدنه نظام، قبل از انقلاب و نیز بعد از پیروزی دچار اشتباهی در تئوری فکری خود شدند و تصور می‌کنند انقلاب به آنها پیوند خورده است.
معاون پیشیبن استاندار خراسان رضوی بابیان اینکه این انتخابات چهار کاندیدا ندارد، خاطر نشان کرد: انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری سه کاندیدا به علاوه یک کاندیدا دارد و هیچکدام از این سه کاندیدا از سبد آرای هم رای نمی‌گیرند و سعی می‌کنند که آرای احمدی‌نژاد را کم کنند.
گفتنی است هواداران احمدی‌نژاد با سر دادن شعارهای " احمدی پاینده، رئیس جمهور آینده "، احمدی، احمدی، حماییت می‌کنیم "، " آخر هفته موسوی رفته "، " مرگ بر منافق "، " هرکی که ناموس داره، احمدی رو دوست داره " و " ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند " حمایت خود را از این نامزد انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری اعلام داشتند.

پنج شنبه بیست و یکم 3 1388

فارس مدعی شد بر اساس تازه ترین نظرسنجی ها از مردم بعد از دو مناظره تلویزیونی احمدی نژاد با موسوی و کروبی آرای محمود احمدی نژاد در مراکز استانها و شهرهای بزرگ تا 2 برابر و در مناطق روستایی تا 5 برابر موسوی افزایش یافته است

خبرگزاری دولتی فارس به نقل از نظرسنجی های معتبر ادعا کرد به دنبال برگزاری مناظره‌های محمود احمدی‌نژاد با کروبی و موسوی میزان آرای وی در نظرسنجی‌ها در حال افزایش و میزان آرای میرحسین موسوی در حال ریزش می‌باشد

براین اساس مردم تهران در تاریخ 88.03.16 میزان آرای میرحسین موسوی و احمدی‌نژاد با یکدیگر برابر شد و میزان آرای کروبی به 2.6 درصد و آرای محسن رضایی به 1.6 درصد رسید

براساس نظرسنجی انجام شده تهران طی دیروز 88.03.17 میزان آرای احمدی‌نژاد به 47.5 درصد افزایش یافت و میزان آرای موسوی به 39.9 درصد ریزش پیدا کرد

در نظرسنجی مردم تهران میزان آرای محسن رضایی در روز گذشته 2.2 درصد و کروبی 1.6 درصد گزارش شده است

براساس همان نظرسنجى، در مناطق جنوبى تهران که تعداد راى دهندگان و میزان مشارکت بالاتراست، اکثریت مردم از احمدى نژاد حمایت مى‌کنند

فارس همچنین گزارش داد میزان آرای احمدی‌نژاد دو برابر میرحسین موسوی بوده است. براین اساس میزان آرای احمدی‌نژاد 51 درصد و میرحسین موسوی 25 درصد، کروبی 3.2 درصد و محسن رضایی 3.1 درصد بوده است

در این نظرسنجی 13.7 درصد افراد اعلام کرده بودند که هنوز تصمیم نهایی را نگرفته اند. میزان آرای احمدی‌نژاد در 24 استان کشور از 1 تا 5 درصد افزایش داشته است

براساس نظرسنجی دیگری از روستاها و مناطق محروم میزان آرای احمدی‌نژاد از 66 درصد آمار قبلی به 75 درصد افزایش یافت و میزان آرای موسوی نیز از 15 درصد به 14 درصد کاهش یافته است به این ترتیب میزان ‌آرای احمدی‌نژاد در تازه‌ترین نظرسنجی در روستاها که 33 درصد آرا را تشکیل می‌دهند به 5 برابر موسوی افزایش یافته است

فارس نوشت: براساس نظرسنجی ایسپا از 4 نقطه در تهران میزان آرای احمدی‌نژاد 43 درصد و موسوی 38 درصد گزارش شده است

براساس نظرسنجی‌های مذکور میزان مشارکت مردم در انتخابات در تهران 56 درصد در تاریخ 88.03.16 و در تاریخ 88.03.17، 57 درصد بوده است. میزان مشارکت روستاها که در نظرسنجی قبلی 80 درصد بود در نظرسنجی اخیر به 88 درصد افزایش یافته است. میزان مشارکت در سطح کشور نیز در مراکز استان‌ها و شهرهای بزرگ 72 درصد گزارش شده است

با توجه به اینکه جامعه روستایى در این دور از انتخابات 15 میلیون و 300 هزار نفر معادل 33 درصد از واجدین شرایط راتشکیل داده، شهرهاى کوچک 19 میلیون و 600 هزار نفر معادل 42,2 درصد و شهرهاى بزرگ 11 میلیون و 260 هزار نفر معادل 24 درصد آرا را تشکیل خواهند داد، با احتساب مشارکت 72 درصدى بیش از 33 میلیون نفر در انتخابات شرکت خواهند کرد که نفر پیروز مى‌بایست با کسب بیش از 16.5میلیون راى بر مسند ریاست جمهورى تکیه زند

فارس نوشت: بدین ترتیب نظر به پیشتازى محمود احمدى نژاد در نظرسنجى‌ها عملاً مى‌توان وى را پیروز دهمین دوره انتخابات ریاست جمهورى در مرحله نخست خواند.

مرجع : فارس

سه شنبه نوزدهم 3 1388
حجت‌الاسلام والمسلمین دعاگو گفت: «بی تردید برخورد عادلانه با پیشتاز عرصه هتاکی و اتهام پراکنی، محاکمه و مجازات قانونی است».

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن دعاگو، امام جمعه شمیرانات و عضو برجسته جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به این پرسش که سخنان آقای احمدی‌نژاد چه تأثیری در رأی متدینین جامعه به وی دارد گفت: «در بین اکثر مردم به ویژه فرهیختگان، دانشگاهیان و متدینین دروغگوئی و توهین و تهمت به شخصیت‌های ملی نماد بی‌توجهی به پیام‌های دینی، ارزش‌های اخلاقی، ضوابط قانونی، منافع و مصالح ملی و نمودار بی کفایتی سیاسی است و جز ناآگاهان، مغرضان و برخورداران از ادبیات چاله میدانی هیچ کس دروغگوئی و هتاکی را نماد قهرمانی و شجاعت سیاسی نمی‌داند مردم از متانت، صداقت، فرهیختگی و سنجیدگی استقبال می‌کنند و از حریم شکنی، اتهام پراکنی و تعرض به شخصیت‌های ملی و ارکان اثرگذار در استقرار و ماندگاری و رشد و شکوفائی جمهوری اسلامی بیزارند».

وی افزود: «آنچه در مناظره انتخاباتی شب پنجشنبه گذشته روی داد در شأن نامزد ریاست جمهوری نبود از ارزش ریاست جمهوری در افکار عمومی کاست، اصولگرائی ادعائی را زیر سؤال برد، عزت و منزلت دینداری را به کاستی آلود، فضای مناسبات اجتماعی را به تشنج کشید و باب حرمت شکنی و هتاکی را در مقیاس ملی گشود».

امام جمعه شمیرانات تأکید کرد: «بی تردید برخورد عادلانه با پیشتاز عرصه هتاکی و اتهام پراکنی، محاکمه و مجازات قانونی است».

دعاگو در پاسخ به این پرسش که وظیفه نهادهای دینی، روحانیت، علما و متدینین جامعه در شرایط فعلی چیست تصریح کرد: «اکثر مردم، انسانها را با ارزش‌ها می‌سنجند و کجی‌ها و ناهنجاری‌های مدعیان دادگری و اصولگرائی را به حساب ارزشها نمی‌گذارند جامعه روحانیت، علماء و دینداران دفاع از ارزش‌های دینی و ملی، دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارکان نظام و یاران دیرین امام (ره) و مقام معظم رهبری را وظیفه خود می‌دانند و در برابر هتاکی‌ها و گستاخی‌ها واکنشی سخت نشان می‌دهند».

امام جمعه شمیرانات همچنین در پاسخ به این پرسش که مناظره پنجشنبه‌شب موسوی و احمدی‌نژاد چه تأثیری بر سبد رأی هرکدام دارد گفت: «متانت، صداقت، نجابت و منش انسانی آقای موسوی بر گستردگی حلقه آراء متدینین به ایشان افزود و بد منشی‌ها و گناهکاری رسوا از آراء آقای احمدی نژاد کاست. دروغگوئی و مردم فریبی هرگز محبوبیت و مقبولیت نمی‌آورد و قدرت مبتنی بر بی‌عدالتی و گناهکاری هرگز از استواری و پایداری برخوردار نمی‌شود».

این عضو جامعه روحانیت مبارز درباره واکنش احتمالی این جامعه نسبت به
اتهاماتی که آقای احمدی‌نژاد به دو عضو برجسته آن وارد کرده است نیز خاطرنشان کرد: «تصمیم انتخاباتی جامعه روحانیت مبنی بر عدم تعیین مصداق سنجیده و بسترساز گسترش آزادی و تصمیمات پسندیده است و برای جلوگیری از بداخلاقی‌ها و پاسخگوئی به تهمت پراکنی‌ها آماده روشنگری و تصمیم‌گیری است».

وی گفت: «مردم نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی را در پیدایش انقلاب، استقرار و ماندگاری نظام و پی ریزی و تقویت شکوه و شکوفائی ایران اسلامی هرگز فراموش نمی‌کنند و حجت الاسلام و المسلمین آقای ناطق نوری را از چهره های مؤثر در انقلاب اسلامی و استحکام و اقتدار جمهوری اسلامی می‌دانند».

دعاگو در پایان تأکید کرد: «متعرضان به شخصیت‌های ملی با سقوط از مناصب قدرت از یاد می‌روند و در فرجام عملکرد خویش به روزگار سیاه می‌نشینند. این افراد باید اندازه خود را بشناسند، از اعتبار جمهوری اسلامی پاسداری کنند، از خدا و روز جزا بترسند و بر ناهنجاری، گناهکاری، ارزش سوزی و حرمت شکنی اصرار نورزند».مرجع : افتاب
سه شنبه نوزدهم 3 1388
قلم - دفتر میرحسین موسوی هر نوع گمانه‌زنی درباره اعضای کابینه میرحسین موسوی را رد و اعلام کرد که گرچه ملاک‌ها و معیارها مشخص شده است؛ اما هنوز هیچ فردی برای کابینه معین نشده است.

به گزارش قلم‌نیوز، دفتر مهندس موسوی در پی برخی گمانه‌زنی‌های رسانه‌ها و انتشار اسامی احتمالی کابینه موسوی اعلام کرد که گرچه ملاک‌ها و معیارها درباره اعضای کابینه مشخص شده و از همه افراد شایسته و معتقد به قانون اساسی، دیدگاه‌های امام خمینی (ره) و  مقام معظم رهبری، فارغ از گرایش‌های سیاسی و جناحی آنها استفاده خواهد شد، اما هنوز هیچ فرد خاصی در هیچ سطح و رده‌ای معین نشده است.

این دفتر از رسانه‌ها درخواست کرد که به جای گمانه‌زنی درباره اعضای کابینه موسوی، اخبار خود را در این زمینه از منابع موثق پیگیری کنند.

دسته ها : میرحسین موسوی
دوشنبه هجدهم 3 1388
در این مناظره تلویزیونی آقایان موسوی و کروبی به نقد برنامه های یکدیگر می پردازند. کروبی: عده ای با تهمت زدن و ترور شخصیت راه خود را باز می کنند/ موسوی: پیامبر(ص) می گویند که حکومت نباید دروغ بگوید، ظلم کند و وعده دهد.
پنجمین مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری دهم هم در حال برگزاری است.

به گزارش «فردا» در این مناظره تلویزیونی آقایان موسوی و کروبی به نقد برنامه های یکدیگر می پردازند.

کروبی در اولین نوبت خود گفت: سعی کردم وارد بحث های خصوصی خودم نشوم اما کار برای وظیفه و خداست وقتی میگوید عطرش از بین میرود. وی با اشاره به مباحث دیشب احمدی نژاد گفت: اینقدر دروغ گفتند که حرف راست هم باور نمی کنند.

وی ادامه داد: مناظره ها، ابتکار تازه ای بود اما عده ای با تهمت زدن و ترور شخصیت راه خود را باز می کنند که در مناظره دیدیم؛ هم در مورد من و هم مهندس موسوی.

این کاندیدای انتخابات ادامه داد: عده ای با تهمت و ترور شخصیت من و مهندس موسوی راه خود را باز می کنند.

وی درباره ماجرای شهرام جزایری که مورد سوال احمدی نژاد بود گفت: 1هفته پس از ماجرای لقمانیان، شهرام جزایری مطرح شد برای زدن من. وارد آن نمیشوم ولی روزنامه های آن زمان را ببینید که چه کسانی پول گرفتند. جزایری پس از کمک های خیریه اش هنوز اتهامی نداشت و مانند میلیون ها انسان دیگری بود که وجوهی به علما داده اند.

کروبی در این خصوص ادامه داد: آنچه که بد است، کار غیرقانونی است نه گرفتن پول بی قید و شرط. هیچ اتهامی در رابطه با جزایری متوجه من نشده است. من اجازه داشتم وجوهاتی را بگیرم.

وی با بیان اینکه از بیت المال پولی برنداشته است گفت: در حالی که عده ای میلیاردی بر میدارند و پاسخ گو نیستند.

کروبی با اشاره به برخی تخریب ها علیه خود گفت:
گفتند عروسی دخترم سکه پرت کرده ام در حالی که من دختر ندارم. در عروسی پسرم هم بمناسبت زلزله منجیل حتی بلندگو هم نداشتیم.

وی درباره منزل مسکونی خود که این مورد هم مورد سوال احمدی نژاد بود گفت: از اول انقلاب در شمیران بودم. عده ای خانه را متر می کنند که اینطوری اکثر مردم ایران متهم می شوند. برای انتخابات خانه ام را فروختم. الان مستاجرم که می گویند برای امنیت ات مشکل ایجاد می شود. خانم ام هم زمین کوچکی را بزرگ کرد و وقف کرد و هیچی نمی خواهد.

کروبی درباره یکی دیگر از مسائل مورد بحث احمدی نژاد گفت: در بنیاد شهید شعبه ویژه قضائی وجود داشت. شروع جنگ دو حادثه شد؛ پدران شهدا فرزندان کوچک را می گرفتند برای دریافت حقوق شهدا و یا عده ای دنبال سوء استفاده پولی بودند. داستان های طولانی در شعبه قضائی بنیاد شهید داشتم مثلا پدری بچه مادر را نمی داد. آنجا از حقوق همسران شهدا دفاع می کردم.

وی درباره میزان اموال خود که مورد توجه احمدی نژاد واقع شده بود نیز گفت: قبلا که رئیس مجلس بودم، بارها اموالم را اعلام کردم.

کروبی درباره موضوع 20 میلیارد هزینه پیامک ستاد تبلیغاتی اش گفت: گفتند 20 میلیارد تومان برای پیامک دادیم، اما ما 7 میلیون دادیم.

وی درباره اشتباه احمدی نژاد که روزنامه اعتماد را در مناظره خود تحت مدیریت کروبی فرض کرده بود گفت: آقای احمدی نژاد گفتند روزنامه من عکس همسرشان را چاپ کردند، در حالیکه روزنامه اعتماد برای آقای حضرتی است. در صفحه مورد اشاره آقای احمدی نژاد هم عکس زن من و آقای موسوی هست.

کروبی ادامه داد: برادر ارجمند ما که گفتند کارشناس ارشد هستند، فرق روزنامه من و روزنامه اعتماد را نمیدانستند.

مجری در ادامه از آقای موسوی پرسید می خواهید از انگیزه بگوئید؟ که موسوی در جواب به وی گفت:
مسائل زیادی برای ورودم بود ولی 2شاخص مطرح شد که به آن می پردازم. ملت باید بفهمند که چگونه آمار را عوض می کنند که نمیشود برنامه ریزی کرد.

وی ادامه داد: اگر ارائه آمار غلط تکرار شود، باید به سوء نیت شک کنیم. گفتند نرخ تورم 15 درصد است، ؛ اکنون 25.4 درصد است، سال اول دولت 10 درصد بود.

موسوی ادامه داد: چگونه میشود امر بسیار حساس اقتصاد ما را قلب بکنند و دروغ آگاهانه بگویند.

وی در ادامه به جزوه ای از بانک مرکزی در مورد شاخص بهای کالاها
اشاره کرد و با استناد به آن گفت: در این سند آمده متوسط 87 نسبت به 86 25.4 درصد است. آیا میشود که این سند رسمی دروغ باشد؟ آیا می توان گفت سران نظام این سند را ندیدند؟

موسوی به میانگین قیمت های از سال 83 و تفاوت اش با اکنون اشاره می کند/مردم حس کنند که وضعیت اجاره چگونه بود و اکنون چگونه است

این کاندیدای انتخابات ادامه داد: از امام صادق(ع) پرسیدند که آیا مومن دروغ بگوید؟ ایشان پاسخ دادند که لا والله.

وی با تاکید بر اینکه هیچ دولتی در جهان الویت اش غیر اقتصاد نیست با نشان دادن دو گراف گفت: دولت دروغ می گوید.

موسوی با بیان اینکه پیامبر(ص) می گویند که حکومت نباید دروغ بگوید، ظلم کند و وعده دهد گفت: اگر در مسئله آمار دستکاری کنیم و جلوی مردم بگیریم در شب انتخابات برای کوبیدن رقیب. پس نقاد باید کجا بایستد؟ آیا 2روز ماندن در پستی مهم است؟

وی ادامه داد: در رشد سرمایه گذاری، فساد، نفت، بیکاری مغلطه شده است. برای مقایسه با جنگ، نه شرایط آن را در نظر می گیرند و نه قیمت نفت را که 7دلار بود.

موسوی در پایان وقت اول خود گفت: 2 ضربدر 2 را می گویند 10! با اطمینان خاطر جامعه را تحت تاثیر قرار میدهند. این احساس خطر من است، هیچ چیز بدتر از دروغگویی حکومت نیست.

کروبی: احساس خطر می کنم

اما کروبی در وقت دیگر خود با بیان اینکه آقای مهندس هم اشاره کردند، من هم احساس خطر کردم مثل 4 سال پیش، خطر روز به روز تشدید شد. انقلابی با این ملت وعظمت و تمدن حوادث تلخی را میبیند.

وی با اشاره به انتخابات گذشته گفت: 4سال پیش از میدان بیرون نرفتم. پیش بینی میکردم کار خراب میشود، ولی نمیدانستم چگونه می شود. ایندفعه حزب تشکیل دادم، کار تشکیلاتی کردم و 4سال زحمت کشیدم و اولین نفری هم بودم که آمدم.

وی با بیان اینکه حضورش پشتوانه کار تشکیلاتی دارد بهبیانیه های خود اشاره کرد و گفت:
اولین بیانیه ام احیاء سازمان مدیریت و برنامه ریزی است.

کروبی با بیان اینکه نفت مال ملت است گفت: یک قسمت از درآمد آن صرف صادرات در اختیار دولت می شود و یک قسمت برای مصرف داخلی خرج خواهد شد و نه گداپروری ...

وی با بیان اینکه
پول نفتی که میدهم حق مردم است گفت: هرکس خواست میگیرد و هرکس خواست نمیگیرد.

کروبی تاکید کرد: پول در اختیار دولت نیست که کرکری بخواند بلکه باید دولت از مردم وام بگیرد.

وی افزود: در این سالها چه بلایی سر اقلیت ها از سوی خودسرها آمده به نام انقلاب. درویش است، مسجدش را خراب می کنند که هر روز باید داد و بیداد کنیم.

کروبی افزود: میدانستم باید هزینه بدهم. از حقوق همه ملت دفاع می کنم. ارتباطاتم با مسیحیان، یهودیان رابطه مناسبی است. خط و آرمانم مشخص است؛ جمهوری اسلامی امام

کروبی با بیان اینکه از زندانیان سیاسی و ردصلاحیت ها و مطبوعات دفاع کردم گفت: مرزهایم مشخص است.

وی با بیان اینکه چتر نظام را باز میکنیم به نقش اقوام مختلف در دولت خود شاره کرد و گفت : فردا یک زن برای کابینه ام معرفی میکنم.

کروبی ادامه داد: طبیعی است که اول هم حزبی ها و هم اندیشانم در اولویت هستند. ولی از همه استقبال می کنم که بخواهند در چارچوب نظام کار کنند.

کروبی در ادامه به موسوی اشاراه کرد و گفت: به قول مهندس برای این دنیا که چه نمی کنند.
دوشنبه هجدهم 3 1388

خبرگزاری فارس: در حالی که تنها پنج روز تا انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری فرصت باقی مانده‌ ستاد عشایر حمایت از احمدی‌نژاد در نهبندان آغاز به کار کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس از نهبندان، مراسم راه‌اندازی ستاد عشایر حمایت از احمدی‌نژاد عصر امروز با حضور 400 نفر از قبایل مختلف عشایر برگزار شد.
در این آیین سران عشایر و طوایف اردونی، چشک، یوسف‌زهی، زاروزهی، حسینی بهلولی، نوری‌زاد، نوری، حسنی، کاظمی، آخوندی، سارانی، شیخی و نخعی اعم از شیعه و سنی حمایت قاطع خود را از احمدی‌نژاد اعلام کردند.
سران عشایر و طوایف نهبندان همچنین اعلام کردند در تمام برنامه‌های مذهبی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در کنار دیگر اقشار نهبندانی خواهند بود و برای پیروزی احمدی‌نژاد در انتخابات دهم تلاش خواهند کرد.
همچنین در این آیین بر حضور گسترده در انتخابات دهم تاکید شد و سران عشایر و طوایف نهبندان احمدی‌نژاد را با توجه به خدماتی که به عشایر نهبندانی ارائه کرده است بهترین گزینه برای ریاست‌جمهوری خواندند.
سران عشایر و طوایف نهبندان در گفتگو با خبرنگار فارس نیز با اشاره به اهداف دشمنان اسلام برای تفرقه و اختلاف بین شیعه و سنی اعلام کردند: در 22 خرداد با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای وحدت شیعه و سنی را به نمایش خواهند گذاشت و دشمنان اسلام و انقلاب را در رسیدن به نقشه‌های شومشان نا امید خواهند کرد.
در شهرستان نهبندان در حل حاضر ستاد حمایت مردمی از احمدی‌نژاد در دو بخش خواهران و برداران فعال است.
در شهر شوسف و دهستان‌های بزرگ این شهرستان نیز ستاد حمایت مردمی از احمدی‌نژاد در غالب اقشار مختلف راه‌اندازی شده است.

دوشنبه هجدهم 3 1388

خبرگزاری فارس: نماینده ولی فقیه در آذربایجان ‌غربی گفت: خداوند احمدی‌نژاد را با رای صادق مردم بیمه کرده است.


به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، غلامرضا حسنی ساعتی پیش در دیدار رئیس جمهور با حامیان خود در ورزشگاه تختی ارومیه افزود: رای صادقانه من نثار احمدی‌نژاد است چرا که در بین کاندیداهای موجود تنها وی را شایسته حکومت بر مردم دانسته و توانایی توزیع عدالت در عرصه‌های ملی و بین‌المللی را در خصایص ایشان می‌بینم.
وی ادامه داد: من بارها بارها اعلام کردم که رای جانانه من انتخاب احمدی‌نژاد است و اکنون نیز دبه نکرده و به حرف خود عمل خواهم کرد.
وی تصریح کرد: من احمدی‌نژاد را به رای شما ملت ایران و ملت ایران را نیز به خداوند می‌سپارم و می‌دانم که در صورت انتخاب وی آینده پرشکوهی برای ایران در انتظار است.
حسنی خاطرنشان کرد: مردم آذربایجان ‌غربی بارها در صحنه‌های مختلف، ایران را نجات داده و بار دیگر ایران اسلامی نیازمند حماسه‌ای مردم غیرتمند ایران برای جلوگیری از زمامداران فاسد است.
‌رئیس ستاد انتخاباتی احمدی‌نژاد در آذربایجان‌ غربی هم گفت: احمدی‌نژاد ادامه‌دار نهضت امام حسین در عصر حاضر است.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد کفیلویی افزود: من به نمایندگی از تمام آذری زبان‌ها اعلام می‌کنم احمدی‌نژاد تنها فرد توانا و دارای شهامت برای ایجاد دولتی عدالت‌محورانه بر اساس موازین اسلامی است.
وی ادامه داد: پایبندی به ارزش‌های اصیل اسلامی و نزدیکی به معیارهای حکومتی حضرت علی (ع) گواهی بر توانایی و مرد خدا بودن ایشان است.
کفیلویی خاطرنشان کرد: در آینده‌ای نزدیک و با ادامه روند مدیریتی چهار سال گذشته ایران اسلامی به اساس الگوی مدیریتی در سراسر جهان تبدیل شده و خواهیم دید که برنامه‌ریزی‌های جهان بر مبنای افکار ملت و دولت ایران خواهد بود.
وی با بیان اینکه عدالت مطروحه توسط احمدی‌نژاد از اهداف والای انبیاء اسلام است، اضافه کرد: دولت نهم نشانی برای وعده ظهور مهدی موعود است لذا پایمردی این مدیر توانای دولت نهم را ارج نهاده و حمایت همه جانبه خود را از وی ابراز می‌داریم.
کفیلویی با بیان اینکه احمدی‌نژاد دارای منافع شخصی برای دستیابی به قدرت نیست، اضافه کرد: برخی کاندیداها برای دستیابی به قدرت دست به هرکاری می‌زنند و چگونه باید از این افراد انتظار داشت که با چنین سیاست‌هایی بتوانند آینده نظام را تضمین کنند.
وی گفت: فعالیت‌هایی که احمدی‌نژاد در این چهار سال انجام داد با اقدامات و فعالیت‌هایی که در مدت 20 سال انجام شد برابری دارد.
کفیلویی با بیان اینکه دولت‌های گذشته در مدت دو بار هر کدام در هشت سال خود، چقدر به استان‌های کشور سر زدند، اما این دولت در مدت چهار سال به تمام استان‌ها و آن هم هر کدام دو مرتبه رفت، یادآور شد: دولت احمدی‌نژاد برای حرف نیامده است بلکه برای کار و عمل آمده و این را می‌توانید از مقام معظم رهبری، فرمانداران و استانداران بپرسید و مقام معظم رهبری 103 بار از دولت تمجید کرد.

دوشنبه هجدهم 3 1388
خبرنگار تابناک گزارش داد:

در حالی که امروز سایت پارسینه خبر از گاف احمدی نژاد در مناظره با کروبی داده بود، کروبی در مناظره با میرحسین موسوی گاف احمدی نژاد را رو کرد.

پارسینه گزارش داده بود:
«در جریان مناظره دیشب، احمدی نژاد در حالی که ضمیمه روزنامه اعتماد را در دست داشت و مدام آن را تکان می داد به کروبی می گفت که روزنامه حزب شما عکس زن مرا چاپ کرده است !

این در حالی است که ارگان حزب اعتماد ملی، روزنامه اعتماد ملی است نه روزنامه اعتماد!»

کروبی در مناظره امشب با نشان دادن اصل روزنامه اعتماد، اعلام کرد که هیچ گونه توهینی به همسر احمدی نژاد در ارگان رسانه ای حزب اعتماد ملی نشده و این توهین مورد نظر دکتر احمدی نژاد در روزنامه اعتماد چاپ شده بوده است.

گفتنی است، شب گذشته دکتر احمدی نژاد در مناظره با کروبی اعلام کرده بود که در روزنامه اعتماد ملی به همسر وی توهین شده که علی رغم اصرار کروبی برای نشان دادن این توهین، احمدی نژاد از این کار خودداری کرده بود.
دوشنبه هجدهم 3 1388
X