معرفی وبلاگ
زندگی همه اش جنگ و جهاد.پس بشتابید به سوی کسانی که با جهاد خود در جنگ نفس عماره شان رهرو ما در زندگی هستند
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1425
تعداد نوشته ها : 3
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
   

سرهنگ 'مجتبي جعفري' روز دوشنبه در حاشيه آيين برگزاري سيزدهمين سالگرد شهادت امير سپهبد 'علي صياد شيرازي' در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: همين نبوغ نظامي ايشان توانست در خاموشي غائله كردستان اثربخش باشد.

همرزم شهيد صياد شيرازي اظهاركرد: خلوص در رفتار و منش آن شهيد والا مقام با نيروهاي خود طوري بود كه تشخيص وي به عنوان بك فرمانده ارشد، با ساير نيروها كاري دشوار بود.

وي ادامه داد: نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي در طول هشت سال دفاع مقدس، با هدايت شهيد صياد شيرازي توانست فتوحات بزرگي را به دست آورده و دشمن را در بسياري از مواقع زمينگير نمايد.

سرهنگ جعفري با بيان اينكه ياد و خاطره شهدايي همچون صياد شيرازي به خاطر خلق حماسه و دلاورمرديهايشان هيچگاه از خاطره و ياد مردم ايران نخواهد رفت، افزود: ما در تمامي عرصه ها بايستي ادامه دهنده راه عزيزاني باشيم كه با جانفشاني هاي خود نگذاشتند يك وجب از خاك ميهن اسلامي به دست دشمنان بيافتد.

وي در پايان، خضوع، معنويت و ولايتمداري را از ويژگي هاي برجسته شهيد صياد شيرازي برشمرد و گفت: اين سه مشخصه مهم اين شهيد والا مقام را صياد دلها نمود، به طوريكه منش وي تاثير عميقي بر ساير فرماندهان و نيروها داشت.

دسته ها : مناسبت ها
سه شنبه بیست و نهم 1 1391 20:15
X