دسته
جك وSMS
ستاره ها
ايرانشناسي
مهدويت
خبر گزاري مهدي فخر در شهر ستان ها
كرمان شناسي
بهترين مطالب
آموزش گام به گام تنیس
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 102788
تعداد نوشته ها : 695
تعداد نظرات : 58
Rss
طراح قالب


قاتل تبعه فرانسوی هنوز در اصفهان است 

.   
 
مجید نادرالاصلی افزود: پس از این حادثه نیروهای امنیتی و اطلاعاتی به صورت آشکار و پنهان در تمامی نقاط شهر مستقر شدن تا عرصه برای این جانی تنگ شود.
نادرالاصلی اضافه کرد: ناامنی به طور قطع و یقین در هیچ کجای شهر اصفهان وجود ندارد چراکه تمام عوامل امنیتی و انتظامی و بسیج به دنبال دستگیری فرد قاتل هستند.
وی اطمینان داد: تمام مسئولان و دست‌اندرکاران تا دستگیری قاتل فراری از هیچ کوششی دریغ نورزند و تمام سعی آنها دستگیری قاتل فراری است.
معاون سیاسی ـ امنیتی استانداری اصفهان تاکید کرد: مسئولان نیز جزئی از مردم هستند که بدون هیچ مشکلی خود و خانواده‌شان همانند سایر مردم در سطح شهر تردد می‌کنند و اگر مشکلی بود به این شکل تردد نمی‌کردند.
وی همچنین در ادامه به انتشار برخی شایعات از قبیل شنیدن صدای تیراندازی، آدم ربایی و وقوع قتل‌های مجدد در استان افزود: اخبار فوق شایعه بوده و به دلیل آماده باشی که از نظر امنیتی در شهر حاکم است نه تنها جرمی دوباره از قاتل تبعه فرانسه سرنزده بلکه هیچ گزارش خاصی در مورد حوادث انتظامی هم نداشتیم.
برپایه این خبر همچنین معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان نیز در گفت‌گو با خبرنگار فارس درباره امنیت فعلی شهر اصفهان تاکید کرد: شهر اصفهان دچار ناامنی نشده بود که امروز بگوئیم امنیت به شهر بازگشته است
مهدی علوی گفت: در حال حاضر ماموران نظامی و انتظامی پیش از گذشته در شهر مستقر هستند تا با ناامن کردن فضا برای افرادی که قصد تخلف در شهر را دارند زمینه را برای هرگونه تحرکاتی خلاف قانون از بین ببرد.
وی همچنین در پایان افزود: تمام نیروهای امنیتی استان اصفهان و فارس برای دستگیری قاتل مسلح بسیج شده‌اند و انشاالله بزودی خبرهای خوشی به گوش مردم اصفهان خواهد رسید.

دسته ها :
سه شنبه اول 11 1387
X