دسته
جك وSMS
ستاره ها
ايرانشناسي
مهدويت
خبر گزاري مهدي فخر در شهر ستان ها
كرمان شناسي
بهترين مطالب
آموزش گام به گام تنیس
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 102774
تعداد نوشته ها : 695
تعداد نظرات : 58
Rss
طراح قالب
 
 

فوتبالیست قلابی خانم دکتر را بیهوش کرد 

    1386/6/25   4:35 ب.ظ 
    مشاهده : 54
 
مردی که با معرفی خود تحت عنوان فوتبالیست معروف تهرانی ، یک خانم دکتر را بیهوش و اموالش را سرقت کرده بود، دستگیر شد.
چندی پیش زنی با مراجعه به شعبه دوم دادیاری دادسرای جنایی با ارائه شکایتی عنوان کرد، یک متخصص اورولوژی در امریکا هستم و برای سرکشی به اقوام خود به ایران آمده ام. پزشک شاکی افزود: پس از ورود به کشور یک روز که در حاشیه خیابان به انتظار وسیله نقلیه بودم ، راننده یک خودروی مدل بالا از من خواست سوار خودرویش شوم و زمانی که سوار خودرو شدم ، وی خود را یکی از فوتبالیست های معروف تهران معرفی کرد.
شاکی افزود: پس از این آشنایی ، او که متوجه شده بود من یک پزشک متخصص هستم ، چندی بعد با من تماس گرفت و از من خواست تا برای بستری شدن مادرش در یکی از بیمارستان ها به او کمک کنم و من نیز با مراجعه به بیمارستان ، زمینه بستری شدن مادر این جوان را فراهم کردم.

سرقت اموال

شاکی در ادامه گفت: پس از مدتی این جوان بار دیگر با من تماس گرفت و گفت برای قدردانی از زحمات من قصد حضور در خانه ام را دارد.
وی افزود: ابتدا سعی کردم به نوعی او را منصرف کنم ، اما مدام اصرار داشت تا این که او به خانه ام در شمال تهران آمد و زمانی که برای دقایقی او را ترک کردم ، او درون چای من مواد بیهوشی ریخت و وقتی به خود آمدم که متوجه شدم ، لپ تاپ و مقادیری پول و فرش خانه ام را سرقت کرده است.
وی اضافه کرد: پس از این سرقت ، در تحقیق مقدماتی متوجه شدم او به دروغ خود را فوتبالیست معروف تهرانی معرفی کرده است.

دستور دستگیری

به دنبال این شکایت ، دادیار سلیمانی دستور تحقیق و بررسی در این زمینه را صادر کرد و با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی ، تحقیقات گسترده در این ارتباط آغاز شد.
این گزارش حاکی است ، ماموران با سرنخ هایی که از فوتبالیست قلابی به دست آورده بودند روز گذشته محل سکونت وی را شناسایی و در اقدامی ضربتی این متهم را دستگیر کردند.
با اعتراف متهم به بیهوش کردن پزشک متخصص و سرقت اموال ، تحقیق در این زمینه ادامه دارد.
                                                          mf

دسته ها :
شنبه بیست و هشتم 10 1387
X