دسته
جك وSMS
ستاره ها
ايرانشناسي
مهدويت
خبر گزاري مهدي فخر در شهر ستان ها
كرمان شناسي
بهترين مطالب
آموزش گام به گام تنیس
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 102700
تعداد نوشته ها : 695
تعداد نظرات : 58
Rss
طراح قالب


ستایش 18ماهه هم جان باخت 

    1386/6/24   10:51 ق.ظ 
    مشاهده : 63
 
پس از 6 روز جدال نابرابر دختر 18 ماهه ای به نام ستایش با مرگ ، که همراه خواهر 8 ساله اش قربانی عصبانیت پدر شده بود، بعد از ظهر روز گذشته این کودک روی تخت بیمارستان مغلوب مرگ شد.
خبر کوتاه بود و تاسف انگیز، مردی در غیاب همسرش 2 دختر خردسال خود را به دار کشید و یکی از آنها که دختر 8 ساله ای به نام فاطمه بود، در دم جان سپرد و دختر 18 ماهه به نام ستایش به بیمارستان منتقل شد تا شاید نجات یابد، اما افسوس پس از 6 روز جدال نابرابر با مرگ او نیز بعد از ظهر روز گذشته (جمعه) در بیمارستان البرز کرج مغلوب شد تا مرگ او داغ ننگی بر پیشانی پدری باشد که عاطفه و انسانیت را زیر پا گذاشت و حق حیات فرزندان خردسالش را از آنها سلب کرد.
بعد از ظهر روز 18 شهریور امسال ، زنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و از به دار آویخته شدن دو دختر 8 ساله و 18 ماهه اش ، از سوی شوهرش در منزل استیجاری خود در شهرستان هشتگرد خبر داد.
به دنبال این تماس ، ماموران انتظامی ساوجبلاغ به محل حادثه اعزام و با جسد دختر 8 ساله (فاطمه) و بدن نیمه جان خواهر 18 ماهه اش (ستایش) روبه رو شدند. بنابراین جسد مقتول به پزشکی قانونی و خواهرش برای درمان به بیمارستان انتقال یافت و مادر 2 دختر خردسال برای ادامه تحقیقات به مرکز پلیس منتقل شد.
زن جوان در اظهاراتش به پلیس گفت: 15 سال پیش با پسرعمویم ازدواج کردم و پس از 7سال صاحب فرزندی به نام فاطمه شدیم و 18 ماه پیش هم صاحب دختر دیگری به نام ستایش شدیم.
وی افزود: شوهرم از چندی پیش دچار مشکلاتی شده بود و با تهدید به قتل کودکانم ، از من می خواست که سند قطعه زمینی را که با هزاران بدبختی خریداری کرده بودیم ، در اختیارش قرار دهم. گمان می بردم همسرم با فروش زمین هم نمی تواند، مشکلاتش را حل کند، با وی مخالفت کردم. روز حادثه به منزل یکی از همسایه ها رفتم و فرزندانم را به وی سپردم ، اما موقع بازگشت به منزل متوجه شدم که فرزندانم را با روسری به دار آویخته و خود نیز متواری شده است. چاقویی را از آشپزخانه برداشتم و روسری را از دور گردن فرزندانم بریدم و با داد و فریاد همسایه ها را خبر کردم که متوجه ماجرا شدند، هر دوی آنها را به بیمارستان رساندیم ، اما خیلی دیر شده بود و فاطمه ام برای همیشه مرا ترک کرده بود.
به دنبال این حادثه ، پدر سنگدل تحت تعقیب کارآگاهان جنایی ساوجبلاغ قرار گرفت ، اما با وجود تلاش پرسنل بخش آی.سی.یو (بخش مراقبت های ویژه) بیمارستان البرز برای نجات دختر 18 ماهه از مرگ ، آخرین نفس های ستایش کوچولو هم بعدازظهر روز گذشته پس از 6 روز در بیمارستان البرز کرج فروکش کرد.
بنابراین گزارش ، به دنبال مرگ دومین دختر پدر سنگدل ، جستجوی پلیسی برای یافتن مرد متهم به قتل همچنان بی نتیجه مانده است.
                                                                                       mf
دسته ها :
شنبه بیست و هشتم 10 1387
X