دسته
جك وSMS
ستاره ها
ايرانشناسي
مهدويت
خبر گزاري مهدي فخر در شهر ستان ها
كرمان شناسي
بهترين مطالب
آموزش گام به گام تنیس
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 291618
تعداد نوشته ها : 622
تعداد نظرات : 55
Rss
طراح قالب

همه پیامبران(ع) آمده اند تا انسان را با ولی زمان و امام عصر(عج) خود آشنا کنند 

    1387/9/25   6:46 ب.ظ 
    مشاهده : 3
 
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران، دکتر محمود احمدی نژاد در جلسه هیات دولت با تبریک عید بزرگ غدیر خم، این عید را جشن بزرگ آفرینش انسانی دانست و گفت: همه هستی با امامت معنا می شود و امام اسوه و محور همه کمالات است.

وی امامت را مجرای فیض الهی معرفی کرد و اظهار داشت: اساسا بدون حرکت امام هیچ زیبایی در روح و جان و عالم متجلی نمی شود . 

وی با بیان اینکه عید غدیر، عید کمال و عید همه پیامبران(ع) و خوبی هاست، یادآور شد: خدا را سپاسگزاریم در عصری زندگی می کنیم که عصر ولایت، امامت و عشق به امامت می باشد و در جامعه ما عشق به ولایت و امامت موج می زند.

وی با تشکر و تقدیر از رهبر معظم انقلاب اسلامی که در مواضع و مواقف گوناگون؛ راهنمایی و حمایت های داهیانه و موثر خود می کنند و موانع را از پیش روی ملت بر می دارند، اظهار داشت: من می خواهم این اطمینان را به رهبری بزرگوار بدهم که فرزندانشان در دولت با ایمان عمیق و صلابت و هماهنگی در راه روشن انقلاب و در مسیر صیانت از عزت ملت و دفاع از ارزش ها و آرمان ها، استکبارستیزی، عدالت خواهی، ساده زیستی و مردم زیستی حرکت می کنند و اینرا بالاترین افتخار خودشان می دانند. 

رییس جمهور گفت: دولت نهم توفیق خدمت به انقلاب و ملت، زندگی در سایه سار ولایت را بالاترین هدیه خدا می داند و آماده ایم که جان، مال، حیثیت و همه توان خود را در خدمت آرمان های الهی انقلاب قرار دهیم.


دسته ها :
چهارشنبه بیست و هفتم 9 1387
X