دسته
جك وSMS
ستاره ها
ايرانشناسي
مهدويت
خبر گزاري مهدي فخر در شهر ستان ها
كرمان شناسي
بهترين مطالب
آموزش گام به گام تنیس
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 102781
تعداد نوشته ها : 695
تعداد نظرات : 58
Rss
طراح قالب


مصطفوی: قطبی به هیچ عنوان 700 میلیون تومان در یافت نکرده است 

    1387/9/9   7:07 ب.ظ 
    مشاهده : 18
 
داریوش مصطفوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، ‌اظهار داشت: با توضیحات کامل در کلیه بندهای قرارداد قطبی در یک برنامه تلویزیونی، همه موارد را شفاف می‌گویم.
وی افزود: قطبی را اخراج نکرده‌ایم که بخواهیم تمام پول او را پرداخت کنیم. با نظر هیئت مدیره، گرفتن تصمیم نهایی درباره مبلغ قرارداد تا زمان درخواست استعفایش و شرکت‌نکردن در تمرینات، به او پرداخت می‌شود. چندین جلسه خوب با مدیر برنامه‌های او داشتیم و با چند جلسه دیگر تکلیف نهایی را روشن خواهیم کرد.
داریوش مصطفوی خاطر نشان ساخت: نمی‌دانم منظور برخی‌ در خصوص قرارداد ترکمانچای قطبی چیست. مگر مردم در اولین روزی که رئیس سازمان ورزش به من لطف کرد و این پست حساس را تحویل داد، در گفته‌های خود، از مدیرعامل پرسپولیس نخواستند که قطبی را به ایران برگردانند.
وی ادامه داد: کارشناسان عقیده داشتند که افشین قطبی به ایران برگردد. ما هم با نظر هیئت مدیره خواستیم تا نظر مردم را در این باره اعمال کنیم. حالا نمی‌دانم چرا همه از این ماجرا خود را کنار می‌کشند.
مصطفوی عنوان کرد: مطمئن باشید با توجه با این پست سنگین، اجازه نمی‌دهم که حتی یک ریال از پول بیت‌المال هدر برود. با توضیحات کامل در خصوص بند قرارداد قطبی در یک برنامه تلویزیونی، همه حرف‌ها را برای مردم بازگو می‌کنم.


دسته ها :
دوشنبه هجدهم 9 1387
X