دسته
جك وSMS
ستاره ها
ايرانشناسي
مهدويت
خبر گزاري مهدي فخر در شهر ستان ها
كرمان شناسي
بهترين مطالب
آموزش گام به گام تنیس
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 102778
تعداد نوشته ها : 695
تعداد نظرات : 58
Rss
طراح قالب


احمدزاده: بازیکنان ملوان حرمت مسئولان را نگه داشتند 

    1387/9/16   7:02 ب.ظ 
    مشاهده : 5
 
محمد احمد زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: مشکلات مالی همچنان پابرجاست و بهتر است در این مورد از مسئولان باشگاه سوال کنید که با وجود تغییر و تحولات وضعیت مالی به کجا کشیده شد.
سرمربی تیم ملوان در مورد صحت عدم پرداخت حتی یک در صد از پیش پرداخت به بازیکنان ملوان توسط باشگاه گفت: نمی توانم حرف غیر واقعی بزنم، اگر غیر از این بود با من برخورد می شد. ما از ابتدای فصل حرمت نگه داشتیم و مشکلات مالی باشگاه را به رسانه ها نکشاندیم؛ اما باید بدانید که حتی یک درصد از پیش قرارداد بازیکنان نیز پرداخت نشده است.
وی افزود: با این شرایط مسئولان باشگاه باید به فکر باشند. به عنوان سرمربی آخرین قولی که به بازیکنانم دادم این بود که نیم فصل و قبل از آغاز دور برگشت لیگ مشکلات مالی حل شود که این اتفاق رخ نداد و حتی یک ریال هم تا امروز (شنبه 16 آذر) به بازیکنان پرداخت نشده است.
سرمربی تیم ملوان درمورد این که چرا روز دوشنبه روی نیمکت تیمش نمی نشیند، گفت: وقتی مشکل بازیکنان حل نشده است چرا باید این کار را کنم؟ مطمئن هستم بازیکنان ما با انگیزه کافی برابر راه آهن به میدان می روند زیرا یادشان هست که چگونه 3 امتیاز بازی رفت به حساب باشگاه راه آهن واریز شد آن هم در حالی که ما مستحق پیروزی بودیم.
احمد زاده با شاره مجدد به مشکلات مالی عنوان کرد: بازیکنان حرمت نگه داشتند و تا امروز این مشکلات را رسانه ای نکردند. نشان داده اند که همواره می توانند کارهای بزرگ انجام دهند؛ اما عجیب این است که با وجود تمام این مشکلات، همه از ملوان انتظار پیروزی دارند آن هم در حالی که هیچ کدام از انتظارات بازیکنان برآورده نشده است.
سرمربی ملوان با گلایه از برنامه 90 اظهار داشت: متاسفانه حرف های من بعد از مسابقه با ابومسلم که درباره مشکلات مالی ملوان بود پخش نشد

دسته ها :
دوشنبه هجدهم 9 1387
X