دسته
جك وSMS
ستاره ها
ايرانشناسي
مهدويت
خبر گزاري مهدي فخر در شهر ستان ها
كرمان شناسي
بهترين مطالب
آموزش گام به گام تنیس
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 176865
تعداد نوشته ها : 695
تعداد نظرات : 58
Rss
طراح قالب


"محمد نصرتی" به پرسپولیس برمی گردد 

    1387/8/15   7:19 ب.ظ 
    مشاهده : 3
 
نصرتی که در فصل گذشته، عضو ثابت خط دفاعی تیم پرسپولیس بود، در تابستان امسال به تیم النصر به سرمربیگری "لوکا بوناچیچ" ملحق شد در حالیکه "رضا عنایتی" و "مهرزاد معدنچی" هم در این باشگاه اماراتی عضویت دارند.
به گزارش ایرنا،‌ یک سایت ایرانی از دوبی گزارش داد نصرتی به خاطر آسیب دیدگی شدید پا که به تازگی بهبود یافته، حضور قابل توجهی در دیدارهای تیم النصر نداشت.
مدافع سابق تیم پرسپولیس به این سایت گفت: «خوشبختانه آسیب دیدگی ام رو به بهبود است. من شرایط بسیار سختی را پشت سر گذاشتم اما اکنون برای بازی و شرکت در تمرینات گروهی آماده ام.»
وی که برای همراهی تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مقدماتی جام جهانی سال 2010 برابر تیم ملی فوتبال امارات نیز بسیار مشتاق نشان می دهد، افزود: «تا به حال تماسی از سوی مسوولان تیم ملی یا فدراسیون فوتبال با من گرفته نشده اما اگر "علی دایی" بخواهد، برای خدمت به تیم ملی فوتبال کشورم آماده ام.»
نصرتی ابراز امیدواری کرد که علی دایی، بازی های اخیر او را دیده باشد بویژه اینکه شناخت بسیار خوبی از بازیکنان کلیدی تیم امارات مثل "فیصل خلیل"، "اسماعیل مطر" و "حمدی" دارد.
عضو تیم قهرمان ایران در بازیهای آسیایی سال 2002 بوسان، ظاهرا هدفی فراتر از لیگ امارات در سر دارد و به بازی در اروپا فکر می کند.
وی گفت: «دوست دارم فوتبال را در خارج از ایران تجربه کنم. هدف فعلی ام بازی در اروپا و موفقیت در تیم ملی فوتبال ایران است. ما بازیکنانی مثل "جواد نکونام" و "مسعود شجاعی" داریم که نخست در لیگ امارات بازی کرده و سپس به اروپا منتقل شدند علاوه بر اینکه جایگاه ثابتی هم در تیم ملی دارند.»
نصرتی احتمال بازگشت به تیم سابقش، پرسپولیس را در تعطیلات زمستانی منتفی ندانسته و افزود: «اگر در لیگ برتر ایران بازی کنم، بازی هایم از سوی سرمربی تیم ملی بیشتر دیده خواهد شد اما به خاطر قراردادی که تا پایان فصل با تیم النصر دارم، کار راحتی نخواهد بود.»
مدافع تیم النصر تصریح کرد: «هنوز تصمیمی نگرفته ام اما شاید در میانه فصل تصمیم عجیبی بگیرم و به تیم پرسپولیس برگردم اگرچه همانطور که گفتم کار سختی است.»

دسته ها :
پنج شنبه شانزدهم 8 1387
X