دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 824
تعداد نوشته ها : 2
تعداد نظرات : 0
برديا باكس باكس چي
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان


هدف از ساخت برنامه قاصدك سهولت ارتباط فارسي زبانان در بستري امن و مطمئن است كه قادر به پاسخگويي به نيازهاي روزمره همه افراد باشد. گسترش ارتباطات به ويژه به شكل نوشتاري ما را بر آن داشت تا امكاني را فراهم كنيم كه در هر نقطه‌ اي با در اختيار داشتن تلفن همراه خود بتوانيد از اين امكان براي ارتباط با دوستان و اقوام استفاده كنيد و براي آنان پيامك اينترنتي ارسال كنيد، بدون اينكه نياز به پرداخت مبلغي داشته باشيد. اين امكان براي شما و كساني كه برنامه قاصدك را نصب كرده باشند فراهم است. به اين منظور توصيه مي كنيم اين برنامه را به دوستانتان و مخاطبين موجود در گوشي اندرويد خود، پيشنهاد دهيد.در كنار اين هدف اصلي برنامه قاصدك قابليت‌هاي ديگري را اضافه نموده تا كاربران از كار با برنامه رضايت كامل داشته باشند. از جمله اين امكانات، يكپارچگي برنامه با ليست مخاطبين موجود در دستگاه شماست كه باعث مي شود بتوانيد افرادي را كه در سيستم قاصدك عضو هستند به راحتي پيدا كنيد. قابليت مهم بعدي امكان بازيابي پيام هاي از دست رفته و حذف شده بر اساس تاريخ، نام مخاطب و كلمه اي خاص است. با استفاده از اين امكان شما مي توانيد پيام هايي كه در تاريخ مشخصي به شما ارسال شده است يا توسط شما ارسال شده را بازيابي كنيد و در ضمن اگر پيامي را به دليل عدم امكان اتصال به اينترنت از دست داده ايد در هر زمان مشاهده كنيد. البته توجه داشته باشيد كه سيستم قاصدك پيام هاي مربوط به يك روز قبل از اتصال به اينترنت را براي شما ارسال خواهد كرد.

شما مي توانيد اين نرم افزار را از اينجا دانلود كنيد

دسته ها :
پنج شنبه بیست و یکم 9 1392 0:21

اگه ميخواهيد از خونه روزانه حداقل 2 هزارتومان
با روزي نيم ساعت پاي اينترنت در بياريد
مطالب اين وبلاگ رو به دقت بخونيد
و در تمام سايت هاي معرفي شده ثبت نام كرده
و شروع به فعاليت كنيد .

سايتهاي ايراني كليلي يك مركز تبليغاتي هستند كه علاقه مندند شما را به صورت رايگان براي كسب درآمد به عضويت درآورد.
جايي كه شما با كليك كردن و ديدين تبليغات كسب درآمد خواهيد كرد و جايي كه موسسات و نفرات ،ايده ها ، محصولات و خدمات خود را به نمايش مي گذارند.

اين سايتها براي اينكه شما درآمد بيشتري داشته باشيد يك لينك مخصوص به هر عضو اختصاص خواهند داد و شما با تبليغ اين لينك در هر وب سايت و يا توسط ايميل مي توانيد نفراتي بصورت رايگان براي خود پيدا كنيد، آنها بابت هر كليك آن نفرات نيز به شما پرداخت خواهند كردو يا شما مي توانيد از تعداد نفرات عضو در مجموعه آنها ، نفرات اجاره كنيد و بابت هر تبليغاتي كه اين نفرات مي بينند در حالي كه براي خودشان درآمد دارند،براي شما هم درآمد زا خواهند بود.
عضويت در تمام سايتها رايگان بوده و شما هيچ نيازي به پرداخت پول نداريد !!

با عضويت در اين سايت ها فقط با مشاهده تبليغ حداكثر با روزي 30 دقيقه كسب درآمد كنيد.

حالا شما بايد چكار كنيد؟


شما با عضويت در اين سايت‌ها و كليك بر روي تبليغات اين سايت‌ها ترافيك سايت رو بالا مي‌بريد يا به عبارت بهتر انگيزه شركت‌هاي مختلف براي سپردن تبليغاتشون به اين سايت‌هاي تبليغاتي. در عوض به ازاي هر كليك شما سايت يه مبلغي رو به شما پرداخت ميكنه. البته اگه شما شخص ديگري رو به اين سايت‌ها معرفي كنيد سايت به دليل همكاري شما و جذب نفرات  به ازاي هر كليك اين زيرمجموعه مبلغي به حساب شما اضافه ميشه كه البته از مبلغ زيرمجموعه هاي شما هيچ چيزي كم نميشه. بنابراين شما از سه روش زير مي تونيد موجودي حسابتون رو افزايش بدين:

1- كليك بر روي تبليغات
2- گرفتن زيرمجموعه
3- كليك‌هاي زير مجموعه

اگه شما نتونين زيرمجموعه پيدا كنيد مي تونين با استفاده از كليك‌هاي خودتون  درآمد كسب كنيد.

http://www.teobux.com/index.php?ref=kharabaf2


http://bardiyabux.com/?r=915028840


http://www.asemanbux.com/index.php?ref=kharabaf


http://www.buxiran.com/index.php?ref=kharabaf


http://www.buxchi.com/?r=kharabaf

 

لطفا اگر سوالي داشتيد در قسمت نظرات مطرح نماييد.

دسته ها :
شنبه بیست و دوم 7 1391 14:46
X