دسته
وبلاگم در blogfa
دوستان
دوستان استقلالی
خدمات تبیان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 190489
تعداد نوشته ها : 155
تعداد نظرات : 47
Rss
طراح قالب
« به نام خدا »

با سلام خدمت کاربر محترم . با فراگیری این آموزش شما می توانید نرم افزار یا توران خود را دو زبانه کنید . این مسئله می تواند یکی از مزیت هایی نرم افزار یا اتوران شما باشد که در اینجا من اونو براتون آموزش دادم :

برای نمونه ما می خواهیم نرم افزاری درست کنیم که اگر استفاده کننده از این نرم افزار بر روی سیستم خود فارسی ساز نصب نکرده بود از زبان انگلیسی نرم افزار شما استفاده کنه این کار بسیار آسان بوده و نیاز به کد زیادی نداره که در این مورد بستگی به اجزای پروژه ی شما داره که چند دکمه یا شیء متنی و... درون آن داشته باشید . برای مثال ما می خواهیم در برنامه ی خود دکمه ی با عنوان Yes رو به بله تغییر دهیم برای اینکار یک دکمه در صحفه ی کار بگذارید و کد زیر را تایپ کنید:

LoadText("TextBTN","بله")

خب در قسمت اول نام دکمه ای که می خواهید متن آن به بله تغییر کند را انتخاب کنید و در قسمت دوم متنی را که می خواهید به جای متن دکمه بیاید را تایپ کنید.

خب دیدید که چقدر راحته - ولی کسی که یک نرم افزار درست می کنه حتماً در اون پیغامها ، متغییر ها و ... رو قرار می ده که اگه بخواید اونا رو تغییر بدید از این روش نباید استفاده کنید. پس اگه می خواید این مطلب رو به این مهمی از دست ندید باید لینک این وبلاگ رو به 4 -5 جا معرفی کنید یا تعداد نظرات و درخواست های شما باید بالا باشه تا من اصل مطلب رو براتون بزارم.

شرمنده ها ولی می خوام این وبلاگ معروف بشه که اگه شما کمک کنی هر روز براتون مطلب می زارم .بازم می گم : فایر مثل هیچ کدوم دیگه نیست::.


سه شنبه بیست و چهارم 10 1387
X