دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 3219
تعداد نوشته ها : 22
تعداد نظرات : 0
لحظه اي که سال تحويل ميشه ... تنها لحظه ايه که بي منت به من لبخند ميزني ... کاش هر ثانيه براي من سال تحويل باشه تا لبخند هميشه مهمون لباي سرخت بمونه... سال نو مبارک گلم
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
اضافه کردن سرعت اینترنت :

ویندوز XP این قابلیت را داراست که می تواند وقتی به اینترنت متصل می شوید به طور خودکار فایل های سیستم را به روز رسانی کند یعنی آن ها را از سایت مایکروسافت دریافت کند. اما این امکان بیشتر برای کاربرانی است که نسخه اصلی ویندوز را خریده اند نه ایران و به سرعت بالای اینترنت دسترسی دارند. برای اینکه این به روز رسانی نزدیک به 100 mbاست و با سرعت اینترنت ایران بیشتر از یک هفته طول می کشد وقتی که به اینترنت متصل می شوید کمی طول می کشد تا این امکان فعال شود. 
ولی با توجه به اینکه بیشتر استفاده کنندگان از اینترنت در ایران از مودم استفاده می کنند و به اینترنت با سرعت بالا دسترسی ندارند سرعت اینترنت آنها بسیار کم می شود. پس بهتر است که آن را غیر فعال کنید برای غیر فعال کردن به روز رسانی خودکار ویندوز روی آیکون My 
Computer کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب نمایید. در کادر باز شده به زبانه Automatic Updates بروید و گزینه Turn Off Automatic Updating را انتخاب نمایید. در پایان دکمه Apply و OK را کلیک کنید. 
چیز راحتی هست و ظاهرآ خیلی ساده ولی ۵۰٪ کاربران به همین علت از سرعت اینترنت خود به شرکتی که اینترنت می گیرند شاکی می شوند.

دسته ها :
شنبه پانزدهم 1 1388
X