معرفی وبلاگ
انسانم آرزوست . از کجا آمده ام ؛ به کجا می روم ؛ آمدنم برای چه بود . خدایا یقین دارم که نقطه نقطه نوشتار ما حساب و کتاب دارد و برای آن باید پاسخ دهیم . بنابر این مرا یاری ده آنگونه بنویسم که تو میخواهی و رضای توست .
صفحه ها
دسته
فیدها
همدلان
لغت نامه - ديكشنري
بانك ها
سایت های نرم افزاری
متفرقه
راپيدشير
آپلود
رسانه ها ی خبری
login
ضروری
بازار
عکاسی
مذهبی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 181416
تعداد نوشته ها : 1079
تعداد نظرات : 39
Rss
طراح قالب
GraphistThem222

تشكيل مثلث تركيه، عربستان و قطر براي ايجاد ناامني در عراق

در پي اظهارات تند «اردوغان» عليه «مالكي» و پذيرش مخالفان دولت بغداد در آنكارا، تركيه به ستاد عملياتي مخالفان دولت عراق تبديل شد.
به گزارش خبرگزاري فارس، «رجب طيب اردوغان» 24 ساعت پس از ديدارش با «طارق الهاشمي» معاون فراري رئيس جمهوري عراق، ديروز با «مسعود بارزاني» رئيس منطقه خودمختار كردستان عراق ديدار و به مدت دو ساعت پشت درهاي بسته با وي گفت وگو كرد. اردوغان پس از اين گفت وگو، در اقدامي بي سابقه، «نوري مالكي» نخست وزير عراق را مورد انتقاد شديد قرار داد. اردوغان مدعي شد كه همتاي عراقي وي در شعله ور كردن آتش تنش هاي قومي ميان شيعيان، سني ها و كردها دخالت دارد. بارزاني نيز چندي پيش دولت مالكي را به براندازي تهديد كرده بود.
اردوغان طي يك كنفرانس خبري مدعي شد: از تحولات عراق، خصوصا نحوه برخورد نخست وزير اين كشور با شركاي سياسي خود، بوي خوشي به مشام نمي رسد.
اردوغان اين را نيز اعلام كرد كه از طرح سعودي- قطري در عراق حمايت مي كند. گفتني است عربستان و قطر عليه دولت مالكي نسخه جديدي را تهيه كرده اند. هدف اصلي اين طرح، شعله ور كردن فتنه مذهبي، امنيتي، نظامي و سياسي در عراق است. تشكيل مثلث سه ضلعي تركيه- عربستان و قطر عليه بغداد، توطئه كنوني اين سه كشور عليه سوريه را در ذهن تداعي مي كند.
انفجارهاي خونين در عراق
در پي انفجارهاي روز پنج شنبه عراق كه به كشته و زخمي شدن نزديك به 200 تن انجاميد، يك گروه وابسته به القاعده موسوم به «دولت اسلامي عراق» مسئوليت آن را برعهده گرفت.
به گزارش خبرگزاري فرانسه، اين گروه با انتشار بيانيه اي اعلام كرد كه اين عمليات سرآغاز حوادثي است كه در روزهاي آينده در انتظار كشور عراق است و ادامه خواهد يافت.
گروه موسوم به دولت اسلامي عراق كه از سوي وهابي هاي عربستان تغذيه مالي و تسليحاتي مي شود تاكنون به ترور و انفجارهاي خونين در عراق متهم شده است و از سوي مردم عراق مورد تنفر و انزجار شديد قرار دارد. در بمب گذاري ها و تيراندازي هاي خونين در 7 استان مختلف عراق در روز پنج شنبه 39 نفر كشته و 161 تن ديگر نيز زخمي شدند و منابع امنيتي عراق اعلام كردند كه بغداد و استان هاي الانبار، صلاح الدين و كركوك روز پنج شنبه شاهد 14 انفجار و حمله مسلحانه بود كه تعدادي افسر ارتش و پليس و چندين نيروي امنيتي جزو كشته شدگان بودند.
«اسامه النجيض» رئيس پارلمان عراق ضمن محكوم كردن انفجارهاي روز پنج شنبه از فرماندهان دستگاه هاي امنيتي بغداد و ساير استان هاي عراق خواست كه با شناسايي و مجازات مسببين مانع از تكرار آنها در آينده شوند.
حزب الله لبنان نيز با محكوم كردن حملات تروريستي، آن را در راستاي انتقام گيري آمريكا از شكست تلخ خود در برابر ملت عراق و عقب نشيني تحقير آميز نيروهاي اشغالگر از خاك اين كشور دانست.
حزب الله در بيانيه اي، ملت عراق را به وحدت براي ناكام گذاشتن اهداف جنايتكاران و غلبه بر تمامي تلاش هاي دشمن براي فتنه انگيزي در اين كشور فراخواند.

ملاحظه و نظريه

دعوا برسرشيعه و سني نيست دعوابرسراسلام ناب محمدي و اسلام موردپسند غرب به سركردگي شيطان بزرگ است كه به اشكال مختلف بروز ميكند . در اسلام ناب محمدي اسرائيل مشروعيت ندارد ولي درمقابل اسلام كاخ نشين اسرائيل را لازمه بقاء خود ميداند زيرا اين سرويس اطلاعاتي اسرائيل است كه دشمنان را ترورنموده وبراي اسلام آمريكايي تئوري نويسي ميكند. شيطان بزرگ با عوامل آشكار وپنهان خود جبهه اي بنام اسلام آمريكايي گشوده كه در اين سنگر عناصري مانند: وهابيون سعودي  ؛ طالبان ؛ مخالفان دولت حافظ اسد؛شيوخ خليج فارس؛نظاميان حاكم برمصرو باقي ماندگان حزب بعث صدام وگروهك منافقين سلطنت طلبان و گروهك هاي مخالف جمهوري اسلامي در يك صف قرارگرفته اند و درمقابل آنان اسلامي ايستاده كه اسرائيل را به رسميت نمي شناسدوبازوزگويي و تزويركاخ سفيد درستيزاست. 

دسته ها : شيطان بزرگ
شنبه 2 2 1391 10:16
X