معرفی وبلاگ
انسانم آرزوست . از کجا آمده ام ؛ به کجا می روم ؛ آمدنم برای چه بود . خدایا یقین دارم که نقطه نقطه نوشتار ما حساب و کتاب دارد و برای آن باید پاسخ دهیم . بنابر این مرا یاری ده آنگونه بنویسم که تو میخواهی و رضای توست .
صفحه ها
دسته
فیدها
همدلان
لغت نامه - ديكشنري
بانك ها
سایت های نرم افزاری
متفرقه
راپيدشير
آپلود
رسانه ها ی خبری
login
ضروری
بازار
عکاسی
مذهبی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 181539
تعداد نوشته ها : 1079
تعداد نظرات : 39
Rss
طراح قالب
GraphistThem222

حامد كرزي رييس جمهوري افغانستان مي گويد عكسهاي «مشمئز كننده» سربازان امريكايي با اجساد شورشيان فقط بر نياز به خروج سريعتر نيروهاي خارجي از كشور تاكيد مي گذارد.

كرزي روز پنجشنبه در بيانيه اي گفت انتقال سريع و كامل مسئوليتهاي امنيتي «تنها راه پايان دادن به چنين تجربه هاي دردآور است.»

كرزي عمل سربازان امريكايي را به شدت محكوم كرد و گرفتن چنين عكسهايي را «غير انساني و تحريك كننده» ناميد.

عكسها كه به سال ۲۰۱۰ بازمي گردد اعضاي ارتش امريكا را در كنار اجساد شورشياني كه در حملات انتحاري كشته شدند نشان مي دهد.

روزنامه لس آنجلس تايمز روز چهارشنبه دو عكس از ۱۸ عكس را در وبسايت خود منتشر كرد و گفت يك سرباز امريكايي آنها را به شرط ناشناس ماندن در اختيار روزنامه گذاشت تا توجه به شكست رهبري و ديسيپلين در ارتش را جلب كند. به گفته اين سرباز اين شكست ايمني سربازان را تهديد مي كند. اين سرباز به لوس انجلس تايمز گفت تمام كساني كه در عكسها ديده مي شوند دوستاني داشتند كه در انفجار بمبهاي دستي يا حملات انتحاري كشته شدند.

مقامات ارشد امريكا و ناتو انتشار عكسها را به سرعت محكوم كردند. لئون پانه تا وزير دفاع گفت تحقيقاتي در جريان است و افراد مسئول مواخذه خواهند شد.

پانه تا همچنين از اين كه روزنامه درخواست رسمي براي خودداري از انتشار عكسها را نپذيرفت ابراز ناراحتي كرد.

طالبان روز پنجشنبه بيانيه اي صادر كرد و بار ديگر از طرفدارانش خواست «از نيروهاي خارجي با حمله به آنها در سراسر كشور انتقام بگيرند.»


ملاحظه

اگر كرزي رئيس جمهوري افغانستان قدرت آنرا داشت زودتر اين زمان آمريكايي ها رااز كشورش بيرون ميكرد آنچه كرزي ميگويد سناريو تنظيم شده اي است كه آمريكايي براي خروج آبرومندانه خود طراحي كرده نموده اند .

اين سناريو با قرآن سوزي آمريكاييان در افغانستان و سپس بيرون زدن يك سرباز امريكايي از پادگان و به رگبار بستن مردم كوچه و بازارو درنهايت درج تصاوير در رسانه هاي آمريكا ادامه يافت .

ساده انديشي است كه رسانه آمريكا موضوعي با اهميت بسيار بالا را در رسانه خود درج نمايدو سپس مسئولين امريكايي نسبت به آن مطلع شوند يقين برآن است همه چيز تحت كنترل سيا بوده و سناريو خروج آبرومندانه آمريكاييان بدين شكل همانند فيلم هاي هاليودي بپايان ميرسد.

دسته ها : شيطان بزرگ
جمعه 1 2 1391 7:1
X