معرفی وبلاگ
انسانم آرزوست . از کجا آمده ام ؛ به کجا می روم ؛ آمدنم برای چه بود . خدایا یقین دارم که نقطه نقطه نوشتار ما حساب و کتاب دارد و برای آن باید پاسخ دهیم . بنابر این مرا یاری ده آنگونه بنویسم که تو میخواهی و رضای توست .
صفحه ها
دسته
فیدها
همدلان
لغت نامه - ديكشنري
بانك ها
سایت های نرم افزاری
متفرقه
راپيدشير
آپلود
رسانه ها ی خبری
login
ضروری
بازار
عکاسی
مذهبی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 181417
تعداد نوشته ها : 1079
تعداد نظرات : 39
Rss
طراح قالب
GraphistThem222

تلويزيون كابلي براي سگ ها در جنوب كاليفرنياي آمريكا راه اندازي شد.

داگ تي وي ۸ ساعت برنامه در روز پخش مي كند كه اختصاصاً براي سگ ها ساخته مي شوند.

فيلمبرداري براي برنامه هاي داگ تي وي در ارتفاع پايين يعني در افق ديد سگ ها انجام مي شود؛ اين برنامه ها سياه و سفيد است و صدا و موسيقي پخش شده، اختصاصاً براي سگ ها ساخته مي شود.

در داگ تي وي آگهي هاي تجارتي پخش نمي شود. يك ميليون عضو شركت هاي تلويزيون كابلي در شهر سن ديه گوي كاليفرنيا به داگ تي وي دسترسي دارند.

شركت پي تي وي، شركت اصلي تلويزيون هاي كابلي در اين منطقه، مي گويد: استقبال از داگ تي وي به حدي بوده است كه اين شركت در چندماهه آينده سراسر آمريكا را تحت پوشش، قرار خواهد داد.


ملاحظه

درحالي كه ملل بسياري در گرسنگي و فقر بسرميبرند آمريكا براي سگهاي خانگي خود شبكه تلويزوني خانگي داير كرده است فقر و گرسنگي كه ريشه در سياست هاي كاخ سفيد داشته و بگونه اي طراحي ميگرددكه همواره ملل ضعيف مجبور ميباشندبراي حيات خود بجنگندوهزينه جنگ را ازمنابع ملي خود تامين و آن را به كمپاني هاي تسليحاتي آمريكا پرداخت نمايند. آياميتوان جنگي را در كره زمين يافت كه كارخانجات تسليحاتي آمريكا از آن جنگ ذينفع نباشندآياجنگي كه در افغانستان ميان باصطلاح طالبان و مردم افغانستان وجوددارد ريشه در طرح هاي شيطاني آمريكا نداشته و خواسته آمريكا نيست پرواضح است كه سود حاصله از اين نوع جنگها نصيب كمپاني هاي توليد سلاح آمريكا خواهد شد.

دسته ها :
جمعه 1 2 1391 6:8
X