واعظی آشتیانی: با خاطیان برخورد می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در واکنش به دیدار دوستانه تیم‌های دختران و پسران استقلال در رده‌ی نوجوانان که ظاهرا سه‌شنبه‌ی هفته‌ی گذشته در ورزشگاه مرغوبکار انجام شده است، گفت: در صورت صحت موضوع با خاطیان به شدت برخورد می‌شود.

میررضا واعظی آشتیانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار داشت: مسوولیت آکادمی استقلال برعهده‌ی علیرضا منصوریان و خرمگاه است و چون مسوولیت بر عهده‌ی این دو است، به آنها ماموریت داده‌ایم تا این مساله را بررسی کنند. هم‌چنین نماینده‌ی ویژه مدیرعامل نیز برای بررسی صحت و سقم موضوع فعالیتش را آغاز کرده تا در صورت صحت این موضوع با معرفی خاطیان با آنها برخورد شود.

وی افزود: من از رخ دادن چنین اتفاقی اظهار تاسف می‌کنم اما، چون این موضوع در حد خبر بوده است، باید برای صحت این اتفاق بررسی‌های لازم انجام گیرد اما، در اظهار نظر اولیه منصوریان او اعلام کرده که ورود و خروج این دو تیم مقارن بوده و بازی با هم نداشته‌اند. با این حال پس از بررسی کامل موضوع گزارش را مطالعه خواهیم کرد و در صورتی که این اتفاق صحت داشته باشد با کسی تعارف نخواهیم داشت و در رابطه با برخورد توصیه‌ای را هم نمی‌پذیریم.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در ادامه گفت وگو با ایسنا درباره‌ی جذب "رضا عنایتی" نیز گفت: عنایتی بازیکن خوبی بوده و در گذشته برای استقلال زحمت کشیده اما من در خبری شنیدم که تیم النصر خواهان ادامه‌ی فعالیت عنایتی است. بنابراین وقتی تیم او نمی‌خواهد که این بازیکن را از دست بدهد دلیلی ندارد که یک تیم دیگر مدعی خرید او باشد. ضمن آنکه ما هم مانند سایر تیم‌ها مشکلات اقتصادی داریم و با این شرایط نمی توانیم او یا بازیکن دیگری را جذب کنیم.

 


دسته ها : ورزشی
X