سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه هالیوود ساخت 30 فیلم ضد ایرانی را در دستور کار دارد، گفت: ما اخباری را داریم که در تداوم دشمنی ها با ایران ساختن فیلم با موضوعاتی مختلف و علیه هویت باستانی، تاریخی، اسلامی و میهمان نوازی ایرانیان در دستور کار این محافل قرار دارد.

 

قشقاوی با اشاره به انتشار اخباری در مورد ساخت فیلمی با مضمون کشتار افغانی ها در ایران، گفت: ما اخباری را داریم که در تداوم دشمنی ها با ایران ساختن فیلم با موضوعاتی مختلف و علیه هویت باستانی، تاریخی، اسلامی و میهمان نواری ایرانیان در دستور کار برخی محافل قرار دارد. از نظر ما حوزه هنر ارزشمند است و نباید آلوده شود. بارها مقامات افغان اعلام کرده اند ایران میزبان خوبی برای سه میلیون افغانی بوده است.

قشقاوی از پیگیری موضوع ساخت این فیلم خبر داد و گفت: اخباری مبنی بر این داریم که هالیوود قصد دارد حدود 30 فیلم با این مضامین علیه ایران بسازد.

 منبع :rajanews.com

این کار آنها فقط دو دلیل میتونه داشته باشه: اول اینکه اونها به فکر افغانیها هستن، که با آنچه در عراق کردند در تضاد است و دوم اینکه بر علیه ما اقدام میکنند بدین معنی که لابد ما چوبی دو سر در آستینشان کردیم!

نظر شما چیه؟


دسته ها :
سه شنبه ششم 12 1387
X