منابع مطبوعاتی عبری گزارش دادند که افشای فساد جنسی فرمانده نیروی دریایی ارتش رژیم صهیونیستی، جنجال بزرگی را در محافل نظامی این رژیم برانگیخته است.

به گزارش فارس، روزنامه عبری‌زبان "یدیعوت‌آحارونوت " نوشت که سرهنگ "ایلی ماروم " فرمانده نیروی دریایی ارتش رژیم صهیونیستی دیروز در یکی از مراکز فساد و فحشاء تل‌آویو دیده شده و همین امر، خشم محافل ارتش را برانگیخته است.

به نوشته این روزنامه، در پی افشای این خبر "ماروم " با ارسال نامه‌ای به "گابی اشکنازی " رئیس ستاد مشترک ارتش به حضور خود در مرکز فساد و فحشاء تل آویو اعتراف کرد و گفت که این عمل با منصب نظامی وی تناسبی نداشته و از این کار پشیمان است.

یدیعوت آحارونوت در ادامه نوشت: افشای این مسأله که واکنش‌های وسیعی در ارتش رژیم صهیونیستی به دنبال داشته و افسران ارشد را در تنگنا قرار داده است و به همین دلیل همگی سریعاً به انتقاد از ماروم روی آوردند و وی را به بدنام کردن ارتش متهم کرده و خواستار مجازات او شده‌اند.

این روزنامه همچنین نوشت که این نخستین بار نیست که ماروم در مراکز فساد حضور می‌یابد زیرا وی از مشتریان دائمی این مراکز است.

وی که به پیشنهاد اشکنازی و با تأیید ایهود باراک به این سمت منصوب شده بود، نقش مهمی در حمله به غزه ایفا کرد.

رسوایی‌های اخلاقی فرماندهان ارشد رژیم صهیونیستی همواره وجود داشته است که یکی از بارزترین موارد آن تا کنون که لو رفته است رسوایی "اسحاق مردخای " وزیر جنگ اسبق این رژیم بود که به تجاوز به عنف به یکی از سربازان دختر ارتش متهم شد.

منبع : rajanews.com

 خب به نظر من که همچین آدمایی به درد اونا میخوره؛ بی باک نسبت به گناه و جانی. برای اجرای دستورات جنایتکارانه.


دسته ها :
شنبه هفدهم 12 1387
X