نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل، در نشست شورای امنیت که به بررسی آخرین تحولات مربوط به عراق اختصاص داشت، اتهامات همیشگی واشنگتن علیه تهران درخصوص تلاش برای دسترسی به قابلیت تولید سلاح هسته‌ای و حمایت از ترورسیم را مطرح نمود که با واکنش فوری نمایندگی ایران مواجه شد.

نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران، روز پنجشنبه در پاسخ به اظهارات "سوزان رایس" گفت: این اظهارات کاملا بی اساس و غیر قابل قبول بوده چرا که برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران صلح آمیز است و باقی خواهد ماند و علاوه بر آن تهران هیچ وقت در صدد ‌دستیابی به سلاح هسته‌ای نبوده و نخواهد بود.

همچنین نماینده ایران در پاسخ به رایس تاکید نمود ، اتهام مربوط به تروریسم بی پایه و مضحک است چرا که جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از قربانیان تروریسم، همواره این پدیده شوم را در تمامی اشکال آن محکوم نموده است.

در بخش دیگری از پاسخ نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران به اظهارات نماینده آمریکا، بر این نکته تاکید گردید که باعث تاسف است که یک بار دیگر شاهد طرح اتهامات تکراری و غیر قابل قبولی از سوی نماینده دائم آمریکا هستیم که توسط دولت قبلی آمریکا به نحوی غیر قابل توجیه و نخ نما همواره مطرح می گردید.

نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به اتهامات مطروحه توسط نماینده آمریکا، همچنین تاکید کرد: بهتر است آمریکا به جای اتهام بستن به دیگران، قدم هایی جدی و اساسی در جهت اصلاح دیدگاه ها، سیاست ها و اقدامات غلط گذشته خود در قبال سایر ملت ها از جمله ملت بزرگ ایران بردارد.

منبع : rajanews.com

 

این انسانهای به اصطلاح متمدن بارها به طور وحشینانه به ملل دنیا هجوم بردن و خونهای بسیار ریختن و حالا ایران را عامل ناامنی می نامند.

خودشان هزاران بمب اتم دارن و بارها ملتها را مثل موش آزمایشگاهی بمب اتم زده اند و حالا مثل کولی ها دور ایستادن و انگشت اشاره به طرف ما گرفتن.


دسته ها :
جمعه نهم 12 1387
X