احتمال تمدیدقرارداد بكام بامیلان

احتمال تمدیدقرارداد بکام بامیلان

شادی دیوید بکام پس از گلزنی

برخی از رسانه‌های انگلیسی از جمله گاردین از احتمال تمدید قرارداد دیوید بکام با میلان خبر دادند.

به نقل از (ایسنا)، در حالی که پیش از تعطیلات کریسمس سال جدید میلادی دیوید بکام با قراردادی قرضی از گالکسی به میلان ایتالیا پیوست، دیروز رسانه‌های انگلیسی از جمله گاردین پیش‌بینی کردند که قرارداد این بازیکن انگلیسی با میلان ایتالیا تمدید خواهد شد.

براساس قراردادی که بکام با میلان امضا کرده، او تنها تا ماه مارس سال 2009 می‌تواند در میلان بازی کند و پس از آن باید برای حضور در تیم گالکسی به آمریکا بازگردد. با این حال بکام پس از نخستین گلی که برای میلان به ثمر رساند، جمله‌ای گفت که رسانه‌ها را نسبت به بازگشت او به آمریکا مردد ساخت: «نمی‌توانم بگویم در آینده چه اتفاقی می‌افتد. حتی اگر قراردادم بگوید که من تا مارس اینجا هستم اما،‌ باید شرایط آینده را ببینیم.»

دیوید بکام ستاره انگلیسی تیم فوتبال میلان

دیوید بکام از عملکردش با پیراهن میلان تا اینجای کار راضی است. او توانست با گلی که در پیروزی چهار بر یک میلان مقابل بولونیا به ثمر رساند، نقشی در پیروزی تیمش داشته باشد و شاید این گل به او کمک کند تا در میلان باقی بماند. او پس از زدن این گل گفت: «بسیار خوب شد که توانستم گل اولم را به ثمر برسانم.»

کارلو آنجلوتی سرمربی میلان هم از عملکرد بازیکن انگلیسی‌اش راضی است. اما، معتقد است که باشگاه نمی‌تواند از رفتن او از سن‌سیرو کار خاصی انجام دهد: «اگر او می‌گوید "باید ببینم" یعنی اینکه او در حال فکر کردن برای ماندن در اینجاست. ما با او قراردادی روشن امضا کرده‌ایم و نمی‌توانیم به غیر از آن چیزی را عوض کنیم. اما، او مطمئنا می‌تواند خودش تصمیم بگیرد. بکام باید اول وضعیت قراردادش را با تیم آمریکایی مشخص کند. می‌خواهم واقع‌بین باشم. اگر ما پیشنهادی برای نگه داشتن او ارایه کرده‌ایم، این تنها نظر ماست و همه چیز به بکام و تیم آمریکایی بستگی دارد.»


(0) نظر
برچسب ها :
X