قطبی: در فكر بازگشت نیستم

قطبی: در فکر بازگشت نیستم

 

قطبی سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس

افشین قطبی سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کنم. هیچ گاه نمی‌توانم از این تیم دل بکنم. من با پرسپولیس خاطرات خوبی دارم و هیچ گاه آنها را فراموش نمی‌کنم.

 

وی اضافه کرد: در چند وقت اخیر خبرهایی مبنی بر حضورم در ایران شنیده ام اما هیچکدام از آنها صحت ندارد. من ایران و تیم پرسپولیس را دوست دارم اما قصد ندارم به این تیم بازگردم.

قطبی ادامه داد: باید از افشین پیروانی حمایت کرد. او مربی جوانی است و نیاز به وقت دارد. من مطمئنم پرسپولیس با پیروانی و حمایت هوادارانش می توان به صدر جدول برسد.

سرمربی پیشین پرسپولیس یادآور شد: سال گذشته در شرایطی قهرمان شدیم که کسی انتظار نداشت. پرسپولیس هم اکنون از تیم‌های صدرنشین عقب‌تر است اما هنوز این شانس را دارد که به صدر جدول برسد.برای این تیم هیچ چیزی تمام نشده است. به اعتقاد من پرسپولیس هنوز شانس قهرمانی دارد.

وی تاکید کرد: پرسپولیس از کادر فنی مجربی سود می‌برد. پیروانی، عابدزاده و کماسی از مربیان شناخته شده ایران هستند و مطمئنم در صورتی که به آنها فرصت داده شود. در ایران و آسیا می‌توانند پرسپولیس را به جایگاه مطلوبی برسانند.

افشین قطبی

قطبی درباره دیدار با پیم ‌وربیک تصریح کرد: به دعوت این مربی به استرالیا رفتم و با او دیداری داشتم و در خصوص مسائل مختلف با او صحبت کردم. وربیک دوست داشت در کنارش بمانم اما صلاح نبود که این کار را انجام دهم.

سرمربی پیشین پرسپولیس تاکید کرد: پس از سال ها نفر دوم بودن، دوست دارم به عنوان سرمربی کارم را دنبال کنم. هم اکنون 4 پیشنهاد دارم اما تا قطعی شدن آنها نامی از پیشنهاداتم نمی برم.من یک مربی حرفه‌ای هستم و تا زمانی که با یک تیم به توافق نرسیده باشم؛ اسمی از آن نمی برم. تا 10 روز دیگر همه چیز در این باره مشخص خواهد شد.

وی با بیان اینکه فقط پول برایش مهم نیست؛ خاطرنشان کرد: شرایط و امکانات تیم و موقعیتی که در آن قرار دارد، فاکتورهایی هستند که برایم مهم‌تر از پول است.

قطبی با اشاره به صحبت‌هایی که از قول او در برخی رسانه‌ها مطرح می‌شود عنوان کرد: گاهی اوقات حرف‌های از قول من گفته می‌شود که روحم از آن خبر ندارد. مدیر برنامه‌هایم در تماس با من مواردی را از قولم در مطبوعات بیان می‌کند که تنم می‌لرزد.

قطبی درباره برگزاری نشست خبری در امارات تاکید کرد: هنوز تاریخ دقیقی برای این کار مشخص نکردم اما دوست دارم مقابل خبرنگاران حرف هایم را بزنم.


(0) نظر
برچسب ها :
X