دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 10285
تعداد نوشته ها : 6
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
بهنام حاتمي

خداوند میفرماید : بخواهید تا داده شود ، بجوئید تا بیابید ، درب بزنید تا به روی شما باز شود ، اگر کودکی از والدین خود نان بخواهد آیا به او سنگ میدهند ؟ پس چقدر بیشتر به شما خواهم داد اگر شما بخواهید .من بر پشت درب دل شما ایستاده ام و درب میزنم ، شما فقط کافیست بشنوید و درب را باز کنید ، آنگاه من در قلب شما ساکن میشوم و با روح پاک خود شما را تطهیر میکنم و شما دوباره متولد میشود.

متشکریم خدا

دسته ها :
سه شنبه بیست و ششم 6 1387
شما می توانید با نگه داشتن کلید WINDOWS و در همان حالت که آن کلید را نگه داشته اید کلید E را بزنید مشاهده می کنید که MY COMPUTER فعال می شود .


• با نگه داشتن کلید WINDOWS، کلید D را بزنید مشاهده می کنید که SHOW DESKTOP نمایان می شود. برای آنکه با مفهوم این جمله آشنا شوید قبل از اجرا این ترفند یک پنجره مانند MYCOMPUTER باز داشته باشید. بعد از اجرای این ترفند می بینید که صفحه فعال شما به صورت HIDEN قرار می گیرد.


• با نگه داشتن کلید WIDNOWS، کلید R را بزنید مشاهده می کنید که پنجره RUN در سیستم شما اجرا می شود.


• با نگه داشتن کلید WINDOWS، کلید F را بزنید مشاهده می کنید که پنجره SEARCH برای شما فعال می شود .


• با نگه داشتن کلید WINDOWS، کلید U را بزنید مشاهده می کنید که برنامه UTILITY MANAGER فعال می شود .


• اگر همین ترفند را برای سایر کلیدها امتحان کنید خواهید دید که اگر برنامه ای در DESKTOP داشته باشید که ابتدای آن با همان حرفی که شما زده اید شروع شود اجرا می شود.در بخش دوم به نحوه استفاده از کی‌برد برای سرعت بیشتر در انجام عملیات‌هایSTANDBY ، HIBERNATE ، LOGOFF ، RESTART ، SHUTDOWN و SWITCH USER می پردازیم.


بدین منظور:


• برای SHUTDOWN:

برای SHUTDOWN نمودن سیستم با کی‌برد ، ابتدا کلید WINDOWS را فشار داده و پس از نمایش منوی START حرف U انگلیسی را دوبار با اندکی مکث می‌زنیم. خواهید دید که سیستم خاموش می‌شود.


• برای RESTART:

برای RESTART نمودن سیستم با کی‌برد، ابتدا کلید WINDOWS را فشار داده و پس از نمایش منوی START این بار کلیدهای U و سپس R را با اندکی مکث بزنید. خواهید دید که سیستم RESTART می‌شود.


• برای STANDBY:

برای STANDBY نمودن سیستم با کی‌برد، ابتدا کلید WINDOWS را فشار داده و پس از نمایش منوی START این بار کلیدهای U و سپس S را با اندکی مکث فشار دهید، خواهید دید که سیستم STANDBY می‌شود.


• برای HIBERNATE:

برای STANDBY نمودن سیستم با کی‌برد، ابتدا کلید WINDOWS را فشار داده و پس از نمایش منوی START این بار کلیدهای U و سپس H را با اندکی مکث می‌زنیم ، خواهید دید که سیستم HIBERNATE می‌شود.


• برای LOGGOFF:

برای LOGGOFF نمودن سیستم با کی‌برد، ابتدا کلید WINDOWS را فشار داده و پس از نمایش منوی START این بار کلید L را دوبار با اندکی مکث می‌زنیم. خواهید دید که سیستم LOGOFF می‌گردد.


• برای SWITCH USER:

برای SWITCH USER نمودن سیستم با کی‌برد ، ابتدا کلید WINDOWS را فشار داده و پس از نمایش منوی START این بار کلیدهای L و سپس S را با اندکی مکث می‌زنیم ، خواهید دید که سیستم SWITCH USER می‌گردد.
دسته ها : عمومی
شنبه نهم 6 1387
این متن حذف شده است
دسته ها :
شنبه نهم 6 1387

جوی استیک ( هدایت گر گوشی به سمت 4 جهت اصلی ) را 1 بار به سمت چپ فشار دهید- ( > )
- کلید ستاره را فشار دهید- ( * )
- جوی استیک را 1 بار به سمت راست فشار دهید- ( < )
- کلید ستاره را فشار دهید- ( * )
- جوی استیک را 2 بار به سمت چپ فشار دهید- ( >> )
- کلید ستاره * را فشار دهید- ( * )
- جوی استیک را 1 بار به سمت چپ فشار دهید- ( > )
- کلید ستاره را فشار دهید- ( * )
سپس منوی تست گوشی نمایان میشود . کد تست : ((( * > * >> * < * > * )))
دسته ها : موبایل
شنبه نهم 6 1387
در گوشی های سونی اریکسون قابلیت بسیار جالبی نهفته است که ما را بیشتر به یاد بنزین ذخیره شده در باک ماشین های پیشرفته می اندازد! حتمأ برای شما نیز پیش آمده است که قصد گرفتن تماس یا کار ضروری دیگری با گوشی خود دارید ، اما گوشی شما شارژ ندارد. این موارد راه چاری ای که به ذهن افراد میرسد استفاده از تلفن ثابت یا همگانی و حتی قرض گرفتن گوشی افراد دیگر است. اما اگر گوشی شما سونی اریکسون دست نگاه دارید ، چرا که گوشی شما یک شارژ مخفی نیز در خود ذخیره است که در لحظات اورژانسی فریادرس شما خواهد شد. در این ترفند نحوه روشن کردن گوشی با شارژ خالی را به شما معرفی خواهیم کرد.

بدین منظور:
پس از خاموش شدن گوشی و پس از آن که اطمینان پیدا کردید گوشی خالی از شارژ باتری دیگر به روش معمول روشن نخواهد شد  ، کافی است:
کلید Power گوشی را به مدت 15 ثانیه نگه دارید.
پس از 15 ثانیه خواهید دید که گوشی شما روشن خواهد شد!
حالا میتوانید دکمه را رها کنید.
اکنون گوشی شما روشن شده است و میتوانید یک تا دو تماس کوچک اورژانسی با گوشی خود بگیرید.

این موضوع از ابتکارات شرکت سونی اریکسون است که در مواقع ضروری به کمک استفاده کنندگان این گوشی ها میاید و برای ساعت زنگدار گوشی های سونی اریکسون هم هست . 
دسته ها :
چهارشنبه نوزدهم 4 1387
سلام به همه بچه ها من قصد دارم در این وبلاگ به موضوعات مختلف بپردازم برای شروع از شما می خوام پیشنهاد بدید بیشتر می خواید چه موضوعاتی رو در این وبلاگ ببینید!!!!
دسته ها :
چهارشنبه نوزدهم 4 1387
X