صفحه ها
دسته
دوستان من
سایت مربیان و بازیکنان ایرانی
سایت باشگاههای معتبر اروپایی
سایت روزنامه های ورزشی
سایت باشگاههای کشور
سایتهای ورزشی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 377725
تعداد نوشته ها : 1579
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب
GraphistThem268
تبریز - قائم مقام باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: با توزیع بیش از 20 هزار پیراهن تیم فوتبال تراکتورسازی در بازی با استقلال تهران در هفته ششم، استادیوم یادگام امام ره این شهر ، سرخ پوش می شود.
"علی غفوری" روز شنبه در گفت و با ایرنا، افزود: با وجود اینکه هنوز 9 روز به برگزاری این مسابقه وقت داریم اما از هم اکنون مقدمات حضور بیش از 70 هزار نفر را در این بازی فراهم کرده ایم.
وی اظهار داشت: شور و شوق هواداران تراکتورسازی تبریز ، استادیوم 70 هزار نفری را در روز برگزاری مسابقه مملو از جمعیت خواهد کرد.
غفوری همچنین از سفارش بالون‌های بادی تشویقی برای این بازی خبر داد و اظهار داشت: امیدواریم 40 هزار عدد از این بالون‌ها برای بازی آماده شود تا هواداران به وسیله آن یک صدا و بدون حاشیه 90 دقیقه تراکتورسازی را تشویق کنند.
وی از تماشاگران تراکتورسازی به عنوان یکی از با فرهنگ‌ ترین و مودب‌ترین تماشاگران لیگ یاد کرد و تاکید کرد: هواداران ما بدون توجه به حاشیه‌های موجود و به دور از هر هیاهوی مخرب، در بازی استقلال نشان خواهند داد که بهترین تماشاگران لیگ برتر هستند.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز قبل از انجام بازی با استقلال تهران در هفته ششم، روز دوشنبه شانزدهم شهریور ماه جاری در قزوین به مصاف پیکان این شهر می رود.
این تیم هم اکنون با هفت امتیاز از چهار بازی در رده هفتم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

دسته ها : لیگ برتر
X