صفحه ها
دسته
دوستان من
سایت مربیان و بازیکنان ایرانی
سایت باشگاههای معتبر اروپایی
سایت روزنامه های ورزشی
سایت باشگاههای کشور
سایتهای ورزشی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 374686
تعداد نوشته ها : 1579
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب
GraphistThem268
بوشهر - سرمربی تیم فوبتال شاهین پارس بوشهر گفت: برخی بازیکنان ما به دلیل کم تجربگی شرایط حضور در لیگ برتر را ندارند.
"حمید کللی فرد" جمعه شب در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این شاهین بود که به اولین گل بازی دست یافت اما به دلیل کم تجربگی و نداشتن شرایط حضور در لیگ برتر برخی بازیکنان، نتوانستیم نتیجه را حفظ و بازی را به سود خود به پایان برسانیم.
وی اظهار داشت: هدف از گفتن کم تجربگی این بازیکنان، کنار گذاشتن آنان نیست بلکه آنها در حال کسب تجربه هستند و به زمان نیاز دارند.
کللی فرد با اشاره به ضعف خط دفاعی تیم و نداشتن یک مهاجم گلزن اضافه کرد: بازی های شاهین روند تکاملی خیلی خوبی دارد و در دیدار با ابومسلم نیز شاهد ارایه یک بازی قابل قبول از تیم بودیم و ابومسلم فقط با یک بازی بسته به ضدحمله رو آورده بود که با هیمن حربه موفق به زدن گل مساوی شد.
وی در خصوص ادامه همکاریش با تیم شاهین پارس بوشهر گفت: این امر به نظر مسوولان باشگاه بستگی دارد اما تیم به یک دروازه بان، یک دفاع و یک مهاجم نیاز دارد.
کللی فرد با اشاره به دیدار هفته آینده شاهین با پرسپولیس تهران افزود: به دلیل فشار کم هواداران بازی های خارج از خانه برای شاهین راحت تر است و بازیکنان با استرس کمتری بازی می کنند و مطمئن باشید بازی قابل قبولی در برابر پیروزی تهران به نمایش می گذاریم.
وی اضافه کرد: امیدواریم شاهین تا پایان نیم فصل در بین 12 تیم برتر لیگ برتر قرار گیرد.
دیدار تیم های شاهین پارس بوشهر و ابومسلم مشهد از هفته پنجم لیگ برتر باشگاههای کشور جمعه شب در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر با نتیجه مساوی یک بر یک پایان یافت.

دسته ها : لیگ برتر
X