صفحه ها
دسته
دوستان من
سایت مربیان و بازیکنان ایرانی
سایت باشگاههای معتبر اروپایی
سایت روزنامه های ورزشی
سایت باشگاههای کشور
سایتهای ورزشی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 374718
تعداد نوشته ها : 1579
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب
GraphistThem268
سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران گفت: تیم ملی کشتی روسیه نسبت به چند سال گذشته با افت محسوسی روبرو شده و کشتی گیران روس نمی توانند در رقابتهای جهانی 2009 دانمارک برای ملی پوشان کشور ما حریفان سرسختی باشند.
"اکبر فلاح" روز شنبه در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: تیم ملی کشتی آزاد ایران در بهترین شرایط ممکن قرار دارد، این شایستگی و توانمندی در رقابتهای جام بین المللی زیلکوفسکی لهستان به اثبات رسید.
وی ادامه داد: ما در رقابتهای جام لهستان به مقام قهرمانی دست پیدا کردیم، این موفقیت در حالی به دست آمد که اکثر کشتی گیران صاحب نام جهان در جام مذکور حضور داشتند.
نایب قهرمان کشتی آزاد جهان گفت: تیم روسیه نسبت به سال های گذشته بسیار جوان شده و این فرصت مناسبی است که بتوانیم به عنوان های خوبی در سطح جهان دست پیدا کنیم.
فلاح افزود: معتقدم که تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابتهای جهانی 2009 دانمارک می تواند به مقام قهرمانی دست یابد چرا که در ترکیب تیم ایران 4 کشتی گیر المپیکی حضور دارد.
فلاح در خصوص سایر تیم های شرکت کننده در رقابتهای جهانی تاکید کرد: سایر تیم های شرکت کننده در آوردگاه دانمارک برای کشتی گیران کشورمان زنگ تفریح محسوب می شوند و رقابت اصلی شاید بین تیم ایران و روسیه باشد.
فلاح در مورد برگزاری رقابت انتخابی دو وزن 55 و 84 کیلوگرم نیز گفت: در وزن 55 کیلوگرم واقعا حق به حق دار رسید اما در وزن 84 کیلوگرم در حق احسان لشگری که در رقابتهای آسیایی و دو جام به مقام قهرمانی رسیده بود اجحاف شده است.
وی خاطر نشان کرد: کادر فنی به احسان لشگری گفته بودند که انتخاب شده است اما برگزاری رقابت انتخابی به یک باره، خلاف وعده داده شده بود.
فلاح در خاتمه به این نکته اشاره کرد که در مدت زمان کم باقیمانده باید تا آغاز رقابتهای جهانی باید تنها کشتی گیران را از نظر روحی و روانی تقویت کرد.

دسته ها : کشتی
X