صفحه ها
دسته
دوستان من
سایت مربیان و بازیکنان ایرانی
سایت باشگاههای معتبر اروپایی
سایت روزنامه های ورزشی
سایت باشگاههای کشور
سایتهای ورزشی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 374575
تعداد نوشته ها : 1579
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب
GraphistThem268
تاشکند - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: در بازیهای تدارکاتی، روش و کیفیت بازی مهمتر از نتیجه آن است.
افشین قطبی در بدو ورود به فرودگاه تاشکند در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به بازی دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و ازبکستان، خاطرنشان کرد:ما برنامه ریزی کرده ایم که در این دیدار دوستانه بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و بازیکنان خود را آزمایش کنیم .
قطبی افزود: تیم ملی ازبکستان طی سالهای گذشته پیشرفت خوبی کرده و به سطح بالای فوتبال آسیا رسیده و برای انجام یک بازی تدارکاتی برای تیم ملی ایران رقیب بسیار مناسبی است.
به گفته سرمربی تیم ملی فوتبال از آنجائی که فوتبال ازبکستان تجربیات فوتبال آسیا و اروپا را دارد، بازی با این تیم برای تیم ملی ایران خیلی موثر خواهد بود.
قطبی تاکید کرد: ازبکستان مثل ایران بسیار بدشانس بود که به جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی راه نیافت و بدین دلیل این بازی برای این کشور نیز یک دیدار تدارکاتی برای صعود به مسابقات جام قهرمانی آسیا 2011 محسوب می شود.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازی با ازبکستان خیلی جوانمردانه انجام خواهد شد و چون ما هنگام برگزاری جشن استقلال ازبکستان به این کشور آمده ایم امیدواریم یک بازی جذاب و زیبا را به تمام هواداران فوتبال ایران و ازبکستان نشان دهیم.
اعضای تیم ملی فوتبال ایران شامگاه جمعه،برای انجام یک بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال ازبکستان وارد شهر تاشکند پایتخت این کشور شد.
ملی پوشان کشورمان ساعت 18.30 امروز (شنبه) به وقت محلی در ورزشگاه مرکزی تاشکند بنام "پخته کار" با ظرفیت 33 هزار تماشاگر به مصاف تیم ملی ازبکستان خواهد رفت.
کادر فنی و بازیکنان تیم ملی کشورمان به هنگام ورود در فرودگاه تاشکند از طرف مقامات و نمایندگان فدراسیون فوتبال ازبکستان مورد استقبال قرار گرفتند.

دسته ها : تیم ملی
X