صفحه ها
دسته
دوستان من
سایت مربیان و بازیکنان ایرانی
سایت باشگاههای معتبر اروپایی
سایت روزنامه های ورزشی
سایت باشگاههای کشور
سایتهای ورزشی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 374609
تعداد نوشته ها : 1579
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب
GraphistThem268
سومین روز از دور مقدماتی رقابت‌های تیراندازی با کمان قهرمانی جهان با راهیابی تمامی کمانداران ریکرو مردان ایران به دور حذفی و شکسته شدن رکورد ملی کشورمان پیگیری شد.
به گزارش ایرنا، رقابت‌های کمان ریکرو مردان با حضور 117 کماندار از 23 کشور در استادیوم بین المللی تیروکمان "مونسو" شهر اولسان در کره جنوبی برگزار شد که تمامی کمانداران کشورمان موفق به راهیابی به مرحله حذفی انفرادی این رقابت‌ها شدند.
در قسمت انفرادی کیوان ریاضی مهر در دومین تجربه جهانی خود در حالیکه در مسافت 90 متر در رده بندی نهایی دوازدهم و در 70 متر در رده بندی نهایی پانزدهم بود با کسب 1333 امتیاز ضمن شکستن رکورد ملی کشورمان به عنوان بیست و چهارم رسید.
وی با کسب این امتیاز موفق شد رکورد ملی چهار مسافت ایران که پیش از این میلاد وزیری با 1307 امتیاز در مسابقات قهرمانی جهان (لایپزیک آلمان 2007) بدست آورده بود به میزان 26 امتیاز ارتقا دهد.
همچنین نادر منوچهری دیگر تیرانداز با کمان ریکرو کشورمان با کسب 1284 امتیاز در مکان شصت و هفتم و میلاد وزیری در دومین تجربه جهانی خود با رکورد 1278 امتیاز در جایگاه هفتاد و دوم ایستاد.
تمامی تیراندازان ریکرو مردان ایران موفق به کسب مجور حضور در مرحله حذفی انفرادی رقابت‌های قهرمانی جهان شدند.
این در حالی است که در دوره قبل تنها دو تیرانداز مرد ایرانی راهی مرحله دوم شده بودند.
در این قسمت تیراندازان کره جنوبی اول و دوم و فرانسه سوم شدند.
در قسمت تیمی نیز تیم ایران با کسب مجموع 3895 امتیاز رکورد ملی کشورمان که پیش از این در رقابت‌های قهرمانی جهان آلمان بدست آمده بود را به میزان 154 امتیاز افزایش داد اما در رده بندی نهایی به عنوان بهتر از بیستمی نرسید و از راهیابی به مرحله حذفی تیمی بازماند.
در بخش تیمی کشورهای کره و فرانسه اول و دوم شدند.
تیم ریکرو مردان هند نیز بر خلاف نتایج ریکرو زنان و کامپوند زنان و مردان خود با ایستادن در جایگاه سومی دور مقدماتی باعث شگفتی مسوولین شد که نتایج ضعیف دیگر تیراندازان خود را جبران کرد.
تیراندازان ریکرو مردان کشورمان فردا (یکشنبه) به همراه تیراندازان زن ایرانی در مرحله حذفی انفرادی به رقابت با حریفان خود می‌پردازند.
به گزارش فدراسیون تیراندازی با کمان، چهل و پنجمین دوره مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی جهان از یازدهم ماه جاری به میزبانی کره جنوبی در شهر اولسان شروع شده و تا نوزدهم شهریور ماه ادامه دارد.

X