صفحه ها
دسته
دوستان من
سایت مربیان و بازیکنان ایرانی
سایت باشگاههای معتبر اروپایی
سایت روزنامه های ورزشی
سایت باشگاههای کشور
سایتهای ورزشی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 374630
تعداد نوشته ها : 1579
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب
GraphistThem268
بوشهر- سرمربی تیم فوتبال ابومسلم مشهد گفت: ما با هدف شکست شاهین به بوشهر آمدیم و تساوی با این تیم در واقع برای ما یک پیروزی ضعیف محسوب می شود.
"پورمهدی" جمعه شب در گفت و گو با خبرنگاران افزود: شناخت کاملی از تیم شاهین پارس بوشهر داریم و این تیم را از لیگ دسته یک به خوبی شناخته ایم و برای این بازی نیز با آنالیزهای انجام شده تمام حرکات تیمی شاهین را پیش بینی می کردیم.
وی اضافه کرد: شاهین برغم برخورداری از امتیاز زمین، شرایط جوی و هواداران به سختی از ابومسلم یک امتیاز گرفت.
پورمهدی در پاسخ به انتقاد خبرنگاران مبنی بر وقت کشی و ضد فوتبال بازیکنان تیم ابومسلم در دیدار جمعه شب این تیم با شاهین پارس بوشهر اظهار داشت: فوتبال ابومسلم مبتنی بر قدرت، سرعت و تکنیک است و تفکر هجومی سرلوحه برنامه های ما است.
وی یادآور شد: زمین خوردن بازیکنان در بازی دلیل ضدفوتبال بازی کردن آنان نیست بلکه شرایط سخت آب و هوایی بوشهر و فوتبال سرعتی این تیم موجب بروز مصدومیت های حین بازی بوده است.
پورمهدی در خصوص وضعیت داوری گفت: رفتار ما با داور یک رفتار منطقی و حرفه ای است و اگر اعتراضی به نحوه داوری داشته باشیم به صورت رسمی از طریق فدراسیون و هیات داوران پیگیری می شود.
وی بیان کرد: نمونه این وضعیت در بازی با صبای قم و ذوب آهن اصفهان بوده که با بررسی های انجام شده در فدراسیون، ابومسلم را مستحق گرفتن رتبه اخلاق معرفی کردند.
پورمهدی افزود: شاهین پارس بوشهر یکی از تیم های خوب لیگ برتر است و اکثر تیم ها از آمادگی آرمانی به دور هستند و به هماهنگی تاکتیکی دست نیافته اند که شاهین هم از این امر مستثنی نیست.
وی افزود: شاهین پارس بوشهر در آینده از این بهتر عمل خواهد کرد.
دیدار تیم های شاهین پارس بوشهر و ابومسلم مشهد در هفته پنجم از مسابقات لیگ برتر باشگاههای کشور جمعه شب در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر با نتیجه مساوی یک بر یک پایان یافت.

دسته ها : لیگ برتر
X